אוכלוסייה מעורבת – מכללת תל חי – סמינריון

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס אוכלוסייה מעורבת אשר נלמד ב מכללת תל חי על ידי ד”ר נעמה בן זאב. במסגרת עבודות סמינריוניות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

מגעים בין פלסטינים ויהודים בארץ ישראל בתקופת המנדט: א. קראו את הקטעים על שביתת הנהגים היהודים והערבים בארץ ב-1931 מתוך: לב לואיס גרינברג, “שביתת ארגון הנהגים היהודי-ערבי, 1931 – תרומה לביקורת הסוציולוגיה של הסכסוך הלאומי בארץ-ישראל / פלסטין” בתוך: אילן פפה (עורך), ערבים ויהודים בתקופת המנדט: מבט חדש על המחקר ההיסטורי (גבעת חביבה: המכון לחקר השלום, 1995).

הסבירו מדוע הסתייגה ההנהגה הציונית מן השביתה.

 

סמינריון במשפטים – משפט בינלאומי פומבי – המרכז האקדמי פרס

הצדדים פנו אליכם בבקשה כי תייצג אותם מול מועצת הביטחון של האו”ם.

 

עבודה סמינריונית במשפטים – משפט מינהלי – המכללה למינהל

בתשובה לחבר הוועדה שהביע חשש להתפטר מעבודתו כאשר עתיד התאגיד עדיין לוט בערפל, אמר השר כי “הרכבת הזאת יצאה מהתחנה, אף אחד לא יעצור את הפרויקט הזה כעת”. כיממה לאחר שיחה זו התראיין ראש הממשלה בפריים טיים וציין כי היות והוא הסמכות הבלעדית בתחום התאגיד– הוא מחליט לפרקו ולפטר את כל עובדיו. דונו בסוגיות המשפטיות העולות מהשתלשלות דברים זו.

 

פתרונות בחשיבה קריאטיבית – המכללה למינהל

המשמעות היא שלאחר שפושטים אותם ניתן להשליכם לפח. הליין, בהיותו חד פעמי ודורש קנייה מרובה, הינו זול. מסר: חידוש עולמי- בגד חד פעמי לריצה.

 

דיני קניין – המרכז הבינתחומי הרצליה

בצר לה, דבי מסתובבת לצאת מהחנות, אך בו ברגע נציג המכירות שולף מהמגירה טופס מוכן של מבצע “סרוק היום, שלם מחר”. דבי מעיינת בהסכם, ורואה כי הוא מכיל את התניות הבאות:

  • דבי תוכל לקחת את הסורק הביתה אל הארי כבר ברגע זה, גם מבלי שהוציאה ולו שקל מכיסה כרגע; אך במצב כזה הסורק יישאר בבעלותה של “הסורקים”.
  • החל מיום הרכישה ובמשך שנתיים, דבי תעביר ל”הסורקים” מדי חודש בחודשו צ’ק על סך 600 ש”ח.
  • בתום שנתיים מיום הרכישה דבי תוכל לקבל את הבעלות על הסורק, תמורת תשלום של 1,222 ש”ח.
  • במהלך אותן שנתיים, ובכל נקודת זמן, דבי רשאית להחזיר את הסורק (כל עוד הוא במצב טוב) לחברת “הסורקים”, ובכך לפטור עצמה מהמשך התשלומים החודשיים של 600 ש”ח .

דבי מרוצה מההסכם המוצע, והיא מסכמת בתקיעת כף עם נציג החנות שכך יעשו. הוא נותן לה בו במקום את הסורק, ודבי ממהרת הביתה כדי להגיע לפני הארי ולהפתיע אותו.

 

מתודולוגיה של הוראת הספרות – האוניברסיטה הפתוחה

ב. מה היו התוצאות של המחקר?

ג. מה הן מסקנות המחקר ביחס לתכונותיו של המורה הטוב?

ד. מהי תפיסת הסטודנטים להוראה את עצמם כמורים?

ה. כיצד את/ה תופס/ת את עצמך כמורה לעתיד?

לסיכום, עבודות אקדמיות בתשלום ב אוכלוסייה מעורבת הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות