אוריינות מחקר – אוניברסיטת תל אביב – כתיבת סמינריון

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס אוריינות מחקר אשר נלמד ב אוניברסיטת תל אביב. במסגרת הכנת עבודות אקדמיות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

Shulman, L. (1986). Those who understand: knowledge growth in teaching. Educational Researcher, 15(2) .4-14,

 

כתיבת סמינריון – דיני תאגידים – המכללה האקדמית צפת

יואל פונה לבנק ונוטל הלוואה עבור גרפילד בסך של 500 אלף ש”ח, בהבהירו שגרפילד תפתח במהרה מוצר משלה שיספק את צרכי הלקוחות. ריטה אף היא מעניקה הלוואה לגרפילד בסך של 300 אלף ש”ח. כך, גויס ההון הדרוש לרכישת המוצר המוגמר על ידי גרפילד. מעבר לסכומי ההלוואה אין לגרפילד כל הון העצמי.

עיצובים עצובים סיפקה את המוצר המוגמר לבתי העסק השונים, אולם התברר שמוצר מוגמר זה אינו עונה על הציפיות ואינו מספק את הפתרונות הגרפיים המובטחים. על כן, בתי העסק השונים אינם משלמים את התמורה הנדרשת לעיצובים עצובים.

 

סמינריון – דיני עונשין – ד”ר גיא בן דוד

לפזית נודע כי בעלה, אסף, מנהל רומן עם אושרית, חברתה הטובה. בתגובה, החליטה פזית ללמדו לקח .לצורך כך, פנתה פזית אל גיל- איש “העולם התחתון”, וביקשה ממנו טובה, בכך שיעזור לה לפגוע בבעלה. גיל הסכים לבצע את המשימה. פזית סיפרה לגיל, כי אסף נוהג להיפגש עם אושרית בבית הקפה “סיטי קפה” שבמרכז המסחרי בנתניה (להלן “בית הקפה”). לפיכך הציעה פזית לגיל כי הדרך הטובה ביותר לבצע את המשימה היא לשפוך על פניו של אסף חומצה ולגרום לו כוויות קשות בפניו.

 

ניהול ההון האנושי וניהול השונות – הקריה האקדמית אונו

  1. ניהול הקריירה שלי: הצג דיון בין שני כותבי העבודה בנושא שינויים בנושא ניהול קריירה בכלל ובתחום החינוך בפרט .על פי דיון זה, מהם המגמות והשינויים הצפויים? בהשוואה לתחומי עיסוק אחרים (דוגמת הי טק) מה ההבדלים במאפייני התעסוקה? מהן היכולות שיעזרו לך להתמודד עם השינויים העתידיים? מה עליך לפתח? הדיון ישען על מודלים דוגמת- קריירה חסרת גבולות, קריירת פרוטאין, שינויים בחוזה הפסיכולגי VMOST ,VUCA WORLD .

אוריינות מחקר - אוניברסיטת תל אביב - כתיבת סמינריוןא.) נתח מודלים באמצעות נושא בתחום ההון האנושי.

ב.) נתח את ניהול הקריירה שלו תוך קיום דיונים.

 

משפט מנהלי – ד”ר איל פלג

בעקבות פרסום תחקיר עיתונאי שעסק בהאטה התפתחותית, שנתגלתה בילדים מתחת לגיל שנתיים בעיר תל-פרחים, שוחח חיים, השר, עם אמנון, מנכ”ל המשרד, וביקש ממנו “לטפל בשערורייה בתל פרחים.

לסיכום, סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות ב אוריינות מחקר הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות