הגיע הרגע הזה שכולם הפחידו אתכם ממנו – מטלת עבודת הסמינריון שניתנה על ידי המוסד האקדמי בו אתם לומדים. במגוון רחב של תארים על הסטודנטים להגיש עבודות סמינריון על מנת לסיים את התואר. לעבודת הסמינריון משקל רב וחשיבות גדולה המשפיעה באופן משמעותי על הציון הסופי בתואר. אז מה למעשה הנהלים לכתיבת העבודה? במאמר הבא נציג בפניכם בדיוק איך כותבים עבודה סמינריונית ונעבור על הדגשים המשמעותיים המשפיעים באופן ישיר על הציון של העבודה.

הנהלים לכתיבת עבודת סמינריון – צ'ק ליסט לכתיבת העבודה:

 • העיקרון החשוב ביותר: סטודנטים רבים אינם התנסו מעולם בכתיבת עבודה בשפה רהוטה ואקדמית. בתהליך כתיבת עבודה סמינריונית עליכם להקפיד על יכולת כתיבה ברמה גבוהה במיוחד. מרכיב זה משפיע על הציון במידה רבה.
 • מבנה העבודה: מבנה העבודה צריך להיות בדיוק כפי שמתבקש על ידי המוסד האקדמי. לרוב, מבנה העבודה מורכב משער, תוכן עניינים, מבוא, גוף העבודה (אותו יש להתאים בהתאם לאופי הכתיבה וסוג העבודה – אמפירית, עיונית), סיאיך כותבים עבודה אקדמיתכום של העבודה, טופס מקורות, טופס נספחים. תוכלו לקרוא את המדריך שלנו לכתיבת עבודה סמינריונית שעובר באופן מפורט על השלבים השונים.
 • עבודה עיונית או עבודה אמפירית? כפי שהזכרנו, קיימים סוגים שונים של עבודות סמינריון. ההבדל המרכזי מתחלק לעבודות מחקריות אמפיריות לעומת עבודות עיוניות וספרותיות. עליכם להתאים את אופי הכתיבה ואת המבנה של גוף העבודה בהתאם לסוג העבודה.
 • בחירת הנושא של העבודה: תהליך בחירת הנושא לרוב מלווה בלבטים שונים מצד הסטודנטים. אנו ממליצים לכם לבחור נושא שאינו נדוש אך נושא שהנכם חשים אליו זיקה על מנת שתוכלו גם ליהנות מכתיבת עבודות הסמינריון. מומלץ לבחור נושא שרלוונטי לתקופה הנוכחית על מנת לעדן את העבודה.
 • בדיקת ההיתכנות של הנושא: כחלק מתהליך בחירת הנושא לעבודה, עליכם לבחון האם יש לכם מספיק מידע ומקורות על הנושא, והאם תוכלו להגיע למסקנות שונות באותו הנושא.

Write2Me – ככה כותבים עבודות סמינריון

אנו מזמינים אתכם לגלוש באתר האינטרנט שלנו ולמצוא את כל המידע שיסייע לכם לכתוב את עבודות הסמינריון. כחלק משירותינו אנו מציעים לקהל הסטודנטים לערוך חלקים מעבודות הסמינריון.

למה לבחור בנו?

שירות אישי

שירות אישי מסביב לשעון גם לאחר מסירת העבודה והסדרת תשלום מלא.

שירות אישי

כל בעיה שתתגלה, כל פגם שימצא – אנחנו כאן בשביל לפתור ולעזור, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

מקצועיות

התחייבות לכותבים מקצועיים, איכותיים ואמינים בעלי תארים אקדמיים.

מקצועיות

אנו מקפידים על איכות הכותבים שלנו באמצעות תהליך גיוס קפדני.

איכות ומקוריות

התחייבות מלאה למקוריות ולעבודה איכותית בהתאם לדרישות הסטודנט.

איכות ומקוריות

כל עבודה שנמסרת ללקוח עוברת בקרה אקדמית ובדיקת מקוריות לפני שנמסרת ללקוח.

  מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

  תודה רבה לגל על העבודה באקונומטריקה. עד הרגע האחרון לא האמנתי שזה עד כדי כך פשוט. שמחתי לראות שטעיתי. תודה גדולה גם למיכל על הסבלנות הרבה והמקצועיות. ישר כח!
  מאור, האוניברסיטה הפתוחה
  רציתי לעדכן שקיבלתי 89 בסמינריון במימון. תמסרו תודה גדולה לאורטל על ההשקעה והזמן. נתראה בסמינריון הבא.
  מיכל, המרכז הבינתחומי הרצליה
  למיכל, רציתי להודות לך ולדורון על הסמינריון המושקע והיחס האישי. אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיכם. קיבלתי 92 בסמינריון במוסר ועסקים עם המנחה הכי קשה פתוחה!
  אלכס, האוניברסיטה הפתוחה