קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס בית ספר, הורים, קהילה ושותפויות אשר נלמד על ידי פרופ' ח'אלד ערארק. במסגרת כתיבת עבודות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. סמינריון בחינוךבמסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

3.) לבעלי עניין שונים, קיימות ציפיות שונות ולעטים סותרות ולאלה השפעות על דפוסי תפקודו של ביה"ס כמארג קהילתי- דון במשפט.

 

סמינריון – פרוצדורה – פרופ' איסי רוזן צבי

1.) גילוי האמת: אדי ומני קופל הם אחים. אדי קופל מכהן כראש עיריית רמת-הוד, ומני קופל מכהן כראש מחלקת החינוך והספורט באותה העירייה. לאחרונה, זכתה העיר בכבוד גדול כשנבחרה על ידי איגוד ההתעמלות בישראל לארח את אליפות ישראל להתעמלות אומנותית שעתידה להיערך בעוד חצי שנה. למשמע הבשורה, החליט אדי כי יש לשפץ את אולם הספורט העירוני, וביקש מאחיו לדאוג לכך. מני המסור, התקשר עוד באותו היום עם הקבלן שיפוצי. בחוזה שנערך בין מני לשיפוצי, הוסכם כי הקבלן ישפץ את אולם הספורט בתמורה לחמישה מיליון ש״ח שישולמו לו בחמישה תשלומים שווים. בעל פה, סיכמו השניים כי השיפוץ יסתיים בתוך חמישה חודשים לכל היותר. בעת כריתת החוזה שהה בחדר גם בנו של מני, אורי, בן ה-14. עם זאת, כדי לא לאכזב את אדי, בתום החתימה על החוזה מני ציין בפניו כי ״אמנם מדובר בשיפוץ רציני, אבל שיפוצי לא פראייר, הוא יסיים בזמן״.

5.) חלק ו- בעיית המידע: חברת ״כאן בונים״ (להלן: החברה) עוסקת בבניית דירות ושיווקן מאז שנת 1978. לאחרונה, הגישה החברה נגד חמישה מלקוחותיה (להלן: הנתבעים), תביעה למתן סעד הצהרתי לפיו עשרה הסכמים שנכרתו בין החברה במהלך שלוש השנים האחרונות (2018-2015), שעניינם רכישת דירות בפרויקט מגורים שבונה החברה, בטלים ומבוטלים ואין להם כל תוקף חוקי.

 

סמינריון במשפטים  – דיני קניין – ד"ר מרים מרקוביץ-ביטון

בפסק הדין בעניין קפקא הוחלט להעביר את הבעלות ביומנים לספריה הלאומית. בעניין טיוטות מגילת העצמאות הוחלט להותיר את הבעלות בידי יורשיו של מי שהחזיק ושמר על הטיוטות במשך שנים.

2 פסקי הדין הללו מעוררים שאלה עקרונית וחשובה הנוגעת ליחס שבין דיני הקניין, היסטוריה ומורשת לאומית. עד כמה ניתן להכיר בזכויות קניין של המדינה בנכסים חשובים מבחינה היסטורית ולאומית ובשם אילו הצדקות. במסגרת עבודה זו הינכם נדרשים לדון בשאלות הללו תוך שאתם משווים בין שתי הפרשות.

פסקי הדין מעוררים שורה ארוכה של סוגיות משפטיות במגוון תחומים. אתם נדרשים לעסוק רק בשאלות הקנייניות המתעוררות.

לבצע מחקר השוואתי ותאורטי- בהסתמכות על מקורות עצמאיים.

לסיכום, עזרה בכתיבת עבודות אקדמיות ב בית ספר, הורים, קהילה ושותפויות הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

להצעת מחיר עוד היום

  למה לבחור בנו?

  שירות אישי

  אנחנו מתחייבים להמשיך ולשמור על קשר גם לאחר מסירת העבודה.

  שירות אישי

  כל בעיה שתתגלה, כל פגם שימצא – אנחנו כאן בשביל לפתור ולעזור, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

  מקצועיות

  התחייבות לכותבים מקצועיים, איכותיים ואמינים בעלי תארים אקדמיים.

  מקצועיות

  אנו מקפידים על איכות הכותבים שלנו באמצעות תהליך גיוס קפדני.

  איכות ומקוריות

  התחייבות מלאה למקוריות ולעבודה איכותית בהתאם לדרישות הסטודנט.

  איכות ומקוריות

  כל עבודה שנמסרת ללקוח עוברת בקרה אקדמית ובדיקת מקוריות לפני שנמסרת ללקוח.

  מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

  תודה רבה לגל על העבודה באקונומטריקה. עד הרגע האחרון לא האמנתי שזה עד כדי כך פשוט. שמחתי לראות שטעיתי. תודה גדולה גם למיכל על הסבלנות הרבה והמקצועיות. ישר כח!
  מאור, האוניברסיטה הפתוחה
  רציתי לעדכן שקיבלתי 89 בסמינריון במימון. תמסרו תודה גדולה לאורטל על ההשקעה והזמן. נתראה בסמינריון הבא.
  מיכל, המרכז הבינתחומי הרצליה
  למיכל, רציתי להודות לך ולדורון על הסמינריון המושקע והיחס האישי. אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיכם. קיבלתי 92 בסמינריון במוסר ועסקים עם המנחה הכי קשה פתוחה!
  אלכס, הקריה האקדמית אונו

  שתפו ברשתות החברתיות