גברים וגבריות: הטוב הרע והמכוער | אוניברסיטת תל-אביב | עבודה אקדמית בתשלום

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס גברים וגבריות: הטוב הרע והמכוער אשר נלמד ב אוניברסיטת תל-אביב. במסגרת הקורס בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

על פי עבודותיהם של דניאל בויארין, ג’ורג’ מוסה, רינה פלד (“האדם החדש במפנה המאה”), אורית קמיר (“ציונות גבריות ופמיניזם”), סקוט אורי (מאמרים אלה מופיעים במודל) ועופר נור (לפי השיעור) מה הקשר שבין גבריות לציונות בעשורים הראשונים של המאה העשרים? הנגד את מאמרו של סקוט אורי על חברת הגברים הפועלית והקשר שלה לציונות, לתזה המנוגדת של עופר נור.

 

גברים וגבריות: הטוב הרע והמכוער - אוניברסיטת תל אביב
גברים וגבריות: הטוב הרע והמכוער – אוניברסיטת תל אביב

 

 

ניתוח טקסטים במדיה המכללה האקדמית ספיר

 

  1. השיטה (עמוד יחיד) – תיאור הקורפוס (האוכלוסייה) והרציונל שבבחירתו, תיאור הדגימה (אם היתה) והרציונאל שלה, כלי הניתוח והסיבה לבחירתם וכן קשיים מתודולוגיים (אם היו).
  2. הצגת יחידות הניתוח – הציגו את יחידות הניתוח שדגמתם ותארו בקצרה (עד שתי שורות) כל יחידת ניתוח, כולל: תאריך, שם האייטם, שם הכותב ומקור + קישור, ותמצות תוכן היחידה.

 

הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

 

מב”ג עד ביבי: ראשי הממשלות והתקשורת  – אוניברסיטת בר אילן

המחקר האקדמי מתבסס על התפיסה שכל חוקר מוסיף נדבך יידע נוסף על גבי הנדבכים שכבר הונחו על ידי חוקרים שקדמו לו. יתר על כן, קוראי המחקר יילמדו בדרך זו שהחוקר אכן בקי בנושא שעליו הוא כותב, מכיר את המחקרים הקודמים ומתייחס אליהם. משום כך מתחיל כל מחקר בהצגת מה שכבר נכתב על הנושא קודם לכן, וזהו התפקיד של סקירת הספרות. זה גם המקום להזכיר מחקרים בנושאי תאוריות בחקר התקשורת הרלוונטיות למחקר שלכם, כדוגמת תאוריות של סדר יום וכו’ (שאתם אמורים להכיר היטב מקורסים קודמים).

הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

 

שונות ואחרות בחברה ובתקשורת  – המכללה האקדמית ספיר

חלק מהזהויות שלנו אינן נבחרות (כגון צבע, דת, מצב פיזי או נכות גופנית, מעמד סוציו-אקונומי, מגדר, לאום, העדפה מינית, גיל, ארץ מוצא ושייכות אתנית) וחלקן הן נבחרות ונלמדות (כגון מקצוע, סגנון, ערכים, התמכרויות, הרגלים, אמונות, אידיאולוגיה). אין אנו בוחרים לתוך מה נולדנו ואיך גדלנו, אך לעיתים לאורך החיים אנחנו מגלות\ים שיש לנו בחירה איך אנחנו מפרשות\ים מציאות זו, איך אנחנו מתנהלים\ות סביב השייכויות שלנו  בחברה ובתקשורת.

 

הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

 

 

דיני חוזים  – מכללת שערי משפט

מנכ”ל חברת “מדיסין” הדגיש בפני איתמר כי אין חשש שיעבור לעבוד אצלם משום שבחוזה ההעסקה הסטנדרטי שלו מול חברת “סקפטי” אין כלל תניות המתייחסות לנושא שמירת הסודיות והגבלת עיסוק. ההצעה אכן מצאה חן בעיני איתמר, שכן לחברת “מדיסין” יש יכולות כלכליות ושיווקיות יוצאות דופן,

והוא יוכל לפתח בה את כישוריו, תוך שהוא בונה לו אופק להתפתחות מקצועית וכלכלית. איתמר שחשש מחובותיו לחברת “סקפטי”, פנה במכתב למנכ”ל חברת “סקפטי” וביקש לאשר לו כי אין מצדם התנגדות לכך שהוא יעבור לעבודה בחברת “מדיסין”. הוא הדגיש במכתבו כי במסגרת תפקידו בחברת “מדיסין” יעסוק בשנים הראשונות בפיתוח מגוון מוצרי קוסמטיקה בתחום האיפור וכלל לא במוצרים העוסקים בפיגמנטים.

לסיכום, עבודה אקדמית ב גברים וגבריות: הטוב הרע והמכוער היא עבודה יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עימה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודה זו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

 

צור קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר ולהתרשמות

 

[contact-form-7 id=”114″ title=”הצעת מחיר”]

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות