גוף ותנועה – אוניברסיטת חיפה – סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס גוף ותנועה אשר נלמד ב אוניברסיטת חיפה על ידי ד”ר שרה כהן שבוט. במסגרת עבודות אקדמיות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

דף הנחייה לעבודת סוף סמסטר:

 1. בעבודה יש להיעזר בחמישה מקורות ביבליוגראפיים לפחות (חוץ מהיצירה האמנותית שאתן מנתחות במקרה שבחרתן להתייחס ליצירה כזו).
 2. בחרי טקסט או יצירה אומנותית או קולנועית (או יותר, אם ברצונך לערוך השוואה) אשר יכול להיות מנותח מפרספקטיבה של התיאוריות על גוף ועל ניתוח פמיניסטי של נושא גופניות כגון אלו עליהן דיברנו בכיתה.
 3. נמקי את בחירתך: מדוע החלטת לבחור דווקא ביצירה או בטקסט זה?
 4. קראי את הטקסט באופן ביקורתי. ראשית, סכמי את הטיעונים העיקריים של הטקסטים ולאחר מכן נתחי ובקרי אותם, בין עם באמצעות עימות בין העמדות השונות שהטקסטים מביעים, בין עם דרך ישום של התיאוריה על היצירה שבחרתן. ניסו לבדוק: מה הטקסט טוען? כיצד היצירה יכולה לקבל משמעות חדשה, שונה, דרך ישום של הטקסט התיאורטי עליה? מה הבעיות של הטקסט? על מה הוא לא עונה? מה הוא מניח שהוא אינו יכול להוכיח? מהן ההנחות היסוד של הטקסט ומדוע הן בעיתיות? איזו אלטרנטיבה ניתן היה להביא להנחות בעיתיות אלו? מהן השאלות שניתן לשאול לאחרי הדיון בטקסט וכיצד היה ניתן לענות עליהן? כיצד נקודת מבט פמיניסטית משנה את המשמעות של הטקסט?

 

משפט פלילי – הקריה האקדמית אונו

נושאים נוספים שהוצעו על-ידי ד”ר גיא הרפז

ברירת דין

תניית ברירת דין

ברירת דין – נזיקין

ברירת דין – חוזים

ברירת דין – קניין

משפט בינלאומי ואינטרנט

פורום לא נאות

תניית שיפוט

השטחים והמשפט הבינלאומי הפרטי

ישראל והמשפט הבינלאומי הפרטי

אכיפת פסקי חוץ

 

עזרה בכתיבת עבודות אקדמיות – שיווק מדיה

השוואה בין שתי תוכניות טלוויזיה שונות אותו ז’אנר

הנחיות מפורטות לעבודת הגמר ולמצגת הקבוצתית:

 • עליכם לבחור  שתי תכניות שישודרו בסמסטר זה בלבד, מאותו הז’אנר אשר ישמשו אתכם להשוואה. התכניות יכולות להיות מהז’אנרים הבאים: תיעודי )דוקומנטרי( ,ריאליטי ,דוקו-ריאליטי ,בישול ,אירוח, שעשועונים ,מוזיקה, בוקר ,אינטרנט, תוכניות לילה,  וכו’.
 • התכניות יכולות להיות משני ערוצים מתחרים או משתי זכייניות שונות באותו ערוץ

)”קשת” ו”רשת(“.

 • התוכניות חייבות להיות בערוץ אשר משדר פרסומות כמו ערוצים 2 , 10, 24, וחייבות לכלול תוכן שיווקי )כך שתוכנית חדשות אינה נכללת בעבודה זאת, וכן ערוץ 1( • העבודה עורכת השוואה בין שתי תוכניות שונות מאותו ז’אנר וכן בין הפרסומות של אותה תוכנית, בהתייחס לשעת השידור בה היא משודרת .
 • במסגרת זאת עליכם להקליט את התוכנית ולצרף אותה על דיסק בעבודה. לחילופין ניתן לצרף לינק לתוכנית המשודרת ,ולצרף הקלטה של הפרסומות כפי ששודרה בתכנית. )פירוט בהמשך(
 • את העבודה יש לכתוב בתמציתיות רבה, להוציא מכל קטגוריה את העיקר בלבד, ולגזור את המסקנות המתבקשות.
 • כיוון שמדובר בעבודה השוואתית, יש להשוות את אותם פרמטרים של שתי התוכניות .

למשל, ניתן לכתוב: בעוד שהתוכן השיווקי של התוכנית “מאסטר שף” משתמש בסכיני… ולמקררי.. התוכן השיווקי בתוכנית: “מאסטר שף” מתייחס למרכיבי המזון …

שהם… הסיבה לכך נעוצה ב…

בתוכניות הבאות קיים תוכן שיווקי )יתכן וקיים גם בתוכניות אחרות – יש לבדוק זאת(

 

כתיבת עבודות אקדמיות בתשלום – החברה החרדית בישראל – אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

הנחיות טכניות:

 • אורך העבודה: עד 1500 מילים.
 • למגישים בזוג: עליכם לנתח עשרה טקסטים. אורך העבודה עד 2500 מילים.
 • שימו לב, אינכם חייבים לנצל את כל מכסת המילים… עבודות ברורות ומתומצתות יתקבלו בברכה, ובלבד שיכילו את התשובות והדיונים הרלבנטיים.
 • על הביבליוגרפיה לכלול לפחות 8 פריטים אקדמיים.
 • עליכם להגיש את הטקסטים שאותם ניתחתם כנספחים לעבודה. כלומר: להוריד אותם מהאתרים החרדיים או לסרוק את קטעי העיתונים, ולצרפם כנספח.

ההגשה באמצעות אתר הקורס בלבד.

 

לסיכום, עבודות סמינריוניות ב גוף ותנועה הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות