קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס דיני חוזים אשר נלמד ב האוניברסיטה הפתוחה. במסגרת עבודות אקדמיות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

2.) א. האם נכרת חוזה בין אורית ל"כל הנוצץ"?

ב. האם תשובתכם לסעיף א' תשתנה- נוכח העובדה הבאה: בטרם הספיקה אורית להגיב למשלוח, היא קיבלה מייל ובו "כל הנוצץ" מודיעה על ביטול ההטבה.

3.) א. מהו מעמדו של זכרון הדברים האמור?

ב. האם תשובתכם לסעיף א' לעיל תשתנה נוכח העובדות הבאות: בזכרון הדברים נכתב: "האמור במסמך זה מהווה הסכמות ראשונות בלבד. חוזה מחייב יהיה החוזי הסופי בלבד".

4.) א. איזו עילה יש לרהיטי נצר נגד ירון? ומהם הסעדים בגין עילה זו.

5.) א. איזו עילה יש ליורם כלפי חוזה המתנה עם אורנה?

ב. האם תשובתכם לסעיף א' לעיל תשתנה נוכח העובדה הבאה: כשיורם חתם על חוזה המתנה עם אורנה, הוא היה פסול דין.

6.) א. מה הן התוצאות של עילה זו? (התייחסו לטענתו של מחמד כי- היות והוא ורסמי סיכמו ביניהם שזה חוזה מכר, אזי זה חוזה מכר).

7.) א. איזו עילה יש ליעל ורן כלפי החוזה השני עם אסף?

ב. האם תשובתכם לסעיף א' לעיל תשתנה נוכח העובדות הבאות: לאחר השריפה לקה רן בתסמונת פוסט טראומטית שגרמה, בין היתר, להתקפי חרדה. השיחה הנ"ל עם אסף, הולידה התקף חרדה שבמהלכו נתן רן את הסכמתו.

 

סמינריון – ניהול טכנולוגיה וחדשנות – האוניברסיטה הפתוחה

4.) א. אלו מבין חמשת הגורמים המשפיעים על התפשטות חידושים, על פי הול, עשויים להיות בעלי השפעה משמעותית על התפשטות הקונספט החדש שמציגה?Eat With

ב. מערכות מידע יכולות למלא ארבעת התפקידים בהקשר של ניהול הידע בארגון: יצירת ידע (או גילוי ידע), איסוף ידע וארגונו, הפצת ידע ויישומי ידע. אלו מארבעת התפקידים ממלאת מערכת המידע Eat With?

ג.  האם Eat With עשויה לשבש את המודל העסקי המסורתי של מסעדות? אם מדובר בחדשנות משבשת, האם זהו שיבוש שוק חדש או שיבוש תחתית שוק? נמקו את תשובתכם באמצעות עקרונות מודל החדשנות המשבשת של.Christensen

 

כתיבת סמינריון – שיווק ופרסום בדיגיטל – המכללה למינהל

 1. שיפור האתר – מהם הדגשים העיקריים: כך שיענה טוב יותר על המטרות העסקיות של בית העסק? יש להכין סקיצה ראשונית (לא עיצוב- אפשר גם בקוביות. להכין סקיצה באתר סלולרי או בדסקטופ). במידה ולארגון/ בית העסק אין אתר כיום- ציינו 5 סיבות מדוע עליו לבנות אתר והכינו סקיצה של דף הבית.

לסיכום, כתיבת עבודות לסטודנטים ב דיני חוזים הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

להצעת מחיר עוד היום

  למה לבחור בנו?

  שירות אישי

  אנחנו מתחייבים להמשיך ולשמור על קשר גם לאחר מסירת העבודה.

  שירות אישי

  כל בעיה שתתגלה, כל פגם שימצא – אנחנו כאן בשביל לפתור ולעזור, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

  מקצועיות

  התחייבות לכותבים מקצועיים, איכותיים ואמינים בעלי תארים אקדמיים.

  מקצועיות

  אנו מקפידים על איכות הכותבים שלנו באמצעות תהליך גיוס קפדני.

  איכות ומקוריות

  התחייבות מלאה למקוריות ולעבודה איכותית בהתאם לדרישות הסטודנט.

  איכות ומקוריות

  כל עבודה שנמסרת ללקוח עוברת בקרה אקדמית ובדיקת מקוריות לפני שנמסרת ללקוח.

  מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

  תודה רבה לגל על העבודה באקונומטריקה. עד הרגע האחרון לא האמנתי שזה עד כדי כך פשוט. שמחתי לראות שטעיתי. תודה גדולה גם למיכל על הסבלנות הרבה והמקצועיות. ישר כח!
  מאור, האוניברסיטה הפתוחה
  רציתי לעדכן שקיבלתי 89 בסמינריון במימון. תמסרו תודה גדולה לאורטל על ההשקעה והזמן. נתראה בסמינריון הבא.
  מיכל, המרכז הבינתחומי הרצליה
  למיכל, רציתי להודות לך ולדורון על הסמינריון המושקע והיחס האישי. אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיכם. קיבלתי 92 בסמינריון במוסר ועסקים עם המנחה הכי קשה פתוחה!
  אלכס, הקריה האקדמית אונו

  שתפו ברשתות החברתיות