דיני חוזים – המכללה האקדמית ספיר – עבודה סמינריונית במשפטים

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס דיני חוזים אשר נלמד ב המכללה האקדמית ספיר על ידי ד”ר ברק אתירם. במסגרת עבודות סמינריון אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

אמנון ותמר למדו באותה כתה בביה”ס למשפטים, מכללת ספיר. לאחר שסיימו את לימודיהם וכן את תקופת ההתמחות, החליטה תמר להקים משרד עצמאי שיעסוק בתחומי הנדל”ן והמשפט המסחרי. המשרד שהקימה הפך להצלחה גדולה ובעקבות נפח פעילות המשרד היא העסיקה החל מ- 2014, שלושה עורכי דין נוספים. אמנון לעומתה, התקשה למצוא עבודה קבועה. באפריל 2014 שלח אמנון לתמר את ההודעה הבאה: “מה דעתך שאצטרף אלייך למשרד שלך?”. תמר ענתה מיד “מה, עדיין לא מצאת עבודה? אני תמיד מחפשת עובדים איכותיים” אמנון שמח על הודעתה של תמר וביטל זימונים שקיבל לראיונות למשרדי עורכי דין.

 

סמינריון – ניתוח דוחות כספיים – המרכז האקדמי פרס

7.) הון המניות של החברה כולל  1120 מניות בנות 2 ₪ כל אחד.

ג. מהו הרווח למניה בכל אחת מהשנים?

ד. בהנחה ששווי השוק הינו 170 ₪ למנייה אחת בת 2 ₪ ע.נ.- מהו מכפיל הרווח ומה משמעות התוצאה שקבלת?

חלק ב’: 1.) במידה והיחס השוטף בחברה הינו מעל 2, קל וחמר שהיחס המהיר יהיה מעל 2- מה ניתן לומר לגביי קביעה זו?

2.) קבלת הלוואה  לז”א מהבנק  תגרום ל-?

3.) בביקורת רואי החשבון שנערכה לדוחות החברה: התברר כי- החברה לא יישמה את כלל החשבונאות בגין המלאי עלות או שוק (שווי הוגן) כנמוך שבהם ובהתאם לכך הציגה מלאי בערך הגבוה במעט משוויו האמיתי. כתוצאה מכך על הרו”ח?

4.) רכישת רכוש קבוע כנגד הלוואות מהבנק  תגרום ל-?

5.) חברה גייסה כספים באמצעות הנפקת מניות לציבור  וקבלת הלוואות מהבנק. בכספים אילו השתמשה לרכישת מכונות למפעל ולפרעון התחייבויות לספקים. מהי ההשפעה של המהלך הנ”ל על דוח תזרים?

6.) כמו כן ידוע כי מחזור המכירות של החברה הסתכם בשנת 2013 בסך של 200,000 ₪ (מתוכו  40% כנגד אשראי לקוחות) וכי אחוז הרווח הגולמי עמד על 70%. מהו סכום הקניות בשנת 2013?

 

כתיבת עבודה אקדמית – שיטות התערבות בעבודה סוציאלית – המכללה האקדמית תל-חי

  1. תיאור טכניקות ההתערבות- א. ציין שתי טכניקות שונות בהן השתמשת במהלך ההתערבות, כולל העיתוי ,התכיפות ואת ההקשר בהם הפעלת את הטכניקות הללו. נמק את התאמת הטכניקות הנ”ל לפונה המסוים הזה ולנסיבות המסוימות האלו.

ב. תאר דוגמא להפעלת הטכניקות:

1) שיים את ההליך והצג במילים שלך את הגדרתו המקצועית, בהסתמך על חומר תיאורטי.

2) תיאור וציטוט מעבודתך עם הפונה בהליך האמור, כולל ההכנה, כל שלבי היישום, התגובות והתוצאה המידיות של ההליך.

3) במה הצלחת יותר ביישום ההליך ובמה התקשית?

4) בדיעבד, מה היית רוצה לתקן או לשנות בהליך?

לסיכום, כתיבת עבודות אקדמיות ב דיני חוזים הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות