קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס דיני עונשין אשר נלמד ב המכללה האקדמית נתניה על ידי ד"ר גיא בן דוד. במסגרת עבודות סמינריוניות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

"קשר סיבתי"- היסוד העובדתי של העבירה.

 

סמינריון – תדריך מסייע לכתיבת עבודות – המרכז ללימודים אקדמיים

שיטת המחקר האיכותנית היא מורכבת ומחייבת רכישת מיומנות והשקעה רבים. לכן, מומלץ להיוועץ במורה, במידה ונשקלת האפשרות של מחקר איכותני. במקרה כזה, תינתן הכוונה לספרות ספציפית בתחום.

מדוע נושאים אלה הם דוגמאות לנושאי מחקר טובים?

 1. היכרות עם תיאוריה ומחקר בתחום: משתנים אלה נחקרו בהרחבה בעבר, ולכן יהיה בסיס תיאורטי ומחקרי טוב ומוצק לגיבוש השערות מחקר חדשות.
 2. דגימה: ניתן למצוא בנקל אנשים מבוגרים המצויים במערכת יחסים זוגית ארוכת טווח. לכן, יהיה קל יחסית למצוא אנשים שיסכימו להשתתף במחקר ויתאימו לו.
 3. כלי מחקר: קל למצוא כלים למדידת משתנים אלה. במקרה זה, מדובר בשאלונים שניתן למצוא בנקל בעבודות תזה לתואר שני או שלישי, שהוגשו באחת מהאוניברסיטאות השונות.
 4. חידוש תיאורטי: בעבודה זו יהיה כדי להרחיב את הידע בכל הנוגע למידת האמון בבני הזוג. אישוש השערות המחקר יחזק את הטענה, כי ישנם תנאים מצביים בהם האדם נתון, שיכולים להשפיע על יחסו לבן הזוג. בהמשך ניתן יהיה אולי לגזור מכך מסקנות יישומיות לגבי טיפול זוגי.

בעמוד הקודם תואר בקצרה רעיון למחקר. בשלב הבא ניקח נושא זה ונראה כיצד מבנים באמצעותו הצעת מחקר. בשלב ראשון יתואר מבנה כללי של ארבעת הפרקים המרכזיים בעבודה. בשלב הבא תוסבר בהרחבה דרך הכתיבה של כל אחד מפרקים אלה.

 

כתיבת סמינריון בתשלום – אדם רובוט – ד"ר גיא הופמן

 1. עיצוב פיזי:

להציג את השיקולים והמסקנות של העיצוב הפיזי של הרובוט שלכם. זה כולל את הגודל שלו, המשקל, המראה, החומרים, החלקים השונים שלו. לפרט מה מהעיצוב הוא פונקציונלי ומה משמש לתקשורת בלבד. לפרט האם יש לרובוט צורה אנושית ואם כן או לא, למה. לפרט לגבי פנים, עיניים, או כל אלמנט פיזי אחר.

 1. מידע מהרובוט וגורמים רשמיים:

כיצד הרובוט אוסף מידע, משתמש בו, וחולק אותו עם גורמים רשמיים או אנשים אחרים משמשתמש. כולל גורמים רשמיים כמו כוחות הצלה או משטרה, החברה המייצרת של הרובוט, מטפלים או אחראיים על המשתמש (רופאים, מורים, מטפלים), או חברות תוכן, מידע, ופרסום.

לסיכום, כתיבת עבודות אקדמיות ב דיני עונשין הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

להצעת מחיר עוד היום

  למה לבחור בנו?

  שירות אישי

  אנחנו מתחייבים להמשיך ולשמור על קשר גם לאחר מסירת העבודה.

  שירות אישי

  כל בעיה שתתגלה, כל פגם שימצא – אנחנו כאן בשביל לפתור ולעזור, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

  מקצועיות

  התחייבות לכותבים מקצועיים, איכותיים ואמינים בעלי תארים אקדמיים.

  מקצועיות

  אנו מקפידים על איכות הכותבים שלנו באמצעות תהליך גיוס קפדני.

  איכות ומקוריות

  התחייבות מלאה למקוריות ולעבודה איכותית בהתאם לדרישות הסטודנט.

  איכות ומקוריות

  כל עבודה שנמסרת ללקוח עוברת בקרה אקדמית ובדיקת מקוריות לפני שנמסרת ללקוח.

  מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

  תודה רבה לגל על העבודה באקונומטריקה. עד הרגע האחרון לא האמנתי שזה עד כדי כך פשוט. שמחתי לראות שטעיתי. תודה גדולה גם למיכל על הסבלנות הרבה והמקצועיות. ישר כח!
  מאור, האוניברסיטה הפתוחה
  רציתי לעדכן שקיבלתי 89 בסמינריון במימון. תמסרו תודה גדולה לאורטל על ההשקעה והזמן. נתראה בסמינריון הבא.
  מיכל, המרכז הבינתחומי הרצליה
  למיכל, רציתי להודות לך ולדורון על הסמינריון המושקע והיחס האישי. אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיכם. קיבלתי 92 בסמינריון במוסר ועסקים עם המנחה הכי קשה פתוחה!
  אלכס, הקריה האקדמית אונו

  שתפו ברשתות החברתיות