דיני קניין – המרכז הבינתחומי הרצליה – סמינריון במשפטים

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס דיני קניין אשר נלמד ב המרכז הבינתחומי הרצליה על ידי ד”ר רועי שפירא. במסגרת הכנת עבודות אקדמיות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

1.) דבי רוצה להפתיע את בעלה, הארי, ולרכוש לו סורק חדיש ומשוכלל לרגל יום הולדתו.

 

סמינריון – היוצר ביצירתו – יצירתם של שלושה יוצרים סקנדינביים – איבסן, סטרינדברג, ברגמן – אוניברסיטת תל אביב

Rokem, Freddie, “Strindberg’s Dreams and other Fictions”, Assaph: Studies in the Theatre (Tel Aviv University, 2000), pp. 13-25

Sauter, William, Jacqueline Martin & Knut Ove Arntzen, “Reflections on Miss Julie: The New Scandinavian Experimental Theatre’s Miss Julie in Copenhagen, 1992″, Theatre Research International, Vol 18, 1993, pp. 3-10

 

כתיבת סמינריון – הנעת עובדים במערכות בריאות – אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

5.) כיצד ניתן ליישם את המסקנות/ ממצאים של המאמר לארגונים?

6.) להביא אנקדוטה כלשהי: מהעיתונות, מהנעשה בארץ או מחוויות אישיות במקומות עבודה- הממחישה את המסר או המסקנות של המאמר.

7.) להדגים את היישום או הרלוונטיות של ממצאי המאמר למציאות בעולם העבודה.

8.) להדגים את הממצאים באמצעות תרגיל.

 

שיטות מחקר – המרכז האקדמי רופין

לתמצת את השימוש שתעשו בו על מנת להסביר את ההשערות או לספק רקע לתחום המחקר. דוגמה: המאמר עוסק בשביעות רצון בעבודה. יש להשתמש במאמר כרקע על שביעות רצון מאחר ומכיל הגדרה לשביעות רצון ורקע על מחקרים קודמים על שביעות רצון. בנוסף במחקר נבחן הקשר בין שביעות רצון וותק ולכן יש להשתמש בו על מנת להסביר את ההשערה הראשונה העוסקת בקשר זה.

 

דיני חוזים – המכללה האקדמית ספיר

אמנון ביקש להתחיל בעבודה על הפרוייקט מיד ותמר פינתה לו חדר במשרדה לשם כך. לאחר שחזרה תמר מחופשתה בחו”ל, ביקש אמנון להמשיך ולעבוד על הפרוייקט ולקבל שכר חודשי כדי שיוכל לפרנס את משפחתו. תמר השיבה בחיוב וציינה כי הוא יקבל את אותם התנאים שמקבלים יתר עורכי הדין במשרדה ואמנון הסכים לכך.

בשנים שחלפו מאז, טיפל אמנון בתיקים רבים מאלו שהגיעו למשרד ואילו בתיק התמ”א 83 כמעט ולא נגע. באפריל 2017 סוים הטיפול בתיק התמ”א 83 ומשרדה של תמר קיבל את מלוא התשלום בעבור הטיפול המשפטי בתיק.

 

הסדנא הדינאמית – המכללה למינהל

– תפקיד המנחה, הציפיות מהמנחה והיחס למנחה בשלבים השונים.

– המקום שלך בתוך הקבוצה: התפקיד, התרומה, מאפייני ההתנהגות שלך בקבוצה.

לסיכום, עזרה בכתיבת עבודות אקדמיות ב דיני קניין הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות