קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס דיני קניין אשר נלמד ב המרכז הבינתחומי הרצליה על ידי פרופ' אמנון להבי. במסגרת כתיבת עבודות אקדמיות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

א. הניחו שבעקבות המצב המתואר בכתבה, מתארגנת קבוצת דיירים בשכונות טלביה, רחביה וניות בירושלים לצורך הגשת עתירה לבית המשפט בבקשה להורות על בטלות עסקאות המכר הנזכרות בכתבה, לכל הפחות באותם היבטים שיש בהם כדי לפגוע בזכויותיהם הקנייניות של העותרים. כמתמחים במשרד המייצג את העותרים, התבקשתם להכין חוות-דעת המתארת את המצב המשפטי ומפרטת את העילות האפשריות לתובענה.

ב. הניחו שהצעת החוק פ/4596/20- הצעת חוק קרקעות כנסייה, התשע"ז-2017, המפורטת להלן, עברה בקריאה שלישית בכנסת. כעת, מבקשת הכנסייה היוונית להגיש עתירה לבג"צ כנגד עצם חוקיותו של החוק, ולחלופין כנגד הפעלתו על-ידי המדינה במקרה הפרטני של שכונות טלביה, רחביה וניות בירושלים. אנא חוו דעתכם על סיכויי העתירה.

 

סמינריון – מבוא לאמנות חזותית – המכללה האקדמית לחברה ואמנויות

דיני קניין - המרכז הבינתחומי הרצליה - עבודה סמינריונית במשפטיםב. למצוא דוגמאות נוספות מתקופות/ מזרמים שונים- הממחישות התייחסות וטיפול שונים לגמרי בחלל הציורי.

 

מאמרים אקדמיים – היבטים פסיכולוגיים של עבודה – ד"ר יעל ליבנה

 1. ניתוח להתנהגות על פי גישות תיאורטיות. לדוגמא- הסבר על ידי תיאוריית אישיות, לחץ, עמדות, איזון חיים- עבודה, התאמת עובד- ארגון, יעדים ווויסות עצמי (אפשר תופעה חיובית).

 

דיני חוזים – המרכז האקדמי פרס

כמו כן צוין כי העסקה היא עסקת מזומן והקונה רוכש את המקרקעין במצבו כפי שהוא AS IS ללא כל הסתמכות או מצג מצד המוכר. לימים התברר כי בפרוייקט הוליפארק הועלו חשדות לשוחד של בכירים בעיריה. כתוצאה מכך, העיריה סירבה לתת לחברת הנדל"ן רובוטריקים בע"מ היתרי בניה במתחם הוליפארק. אתם מייצגים את חברת רובוטריקים בע"מ, אשר מבקשת מכם לפעול לביטול החוזה שחתמה עם חברת ביטן ושות'.

א. אילו טענות תוכלו לטעון כנגד חברת ביטן ושות'?

 

דיני תאגידים – המכללה האקדמית ספיר

לימים פנתה הרשות לניירות ערך לחברה בדרישה לקבלת אינפורמציה בעניינים שונים, ובכלל זאת בעניין הקשרים החוזיים עם בני נדל"ן. משלא קיבלה הסברים מספקים שלחה הרשות לניירות ערך לחברה מכתב, בו דרשה כי החברה תמציא לה העתקים מהדו"חות הכספיים של בני נדל"ן. החברה סירבה בתוקף. שנה לאחר מכן ,הוגשה תביעה נזיקית גדולה כנגד החברה בשל רשלנות עובדיה שהובילה להתהפכות טרקטורון ולפגיעת קשה בשלושה עוברי אורח.

לסיכום, סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות ב דיני קניין הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

להצעת מחיר עוד היום

  למה לבחור בנו?

  שירות אישי

  אנחנו מתחייבים להמשיך ולשמור על קשר גם לאחר מסירת העבודה.

  שירות אישי

  כל בעיה שתתגלה, כל פגם שימצא – אנחנו כאן בשביל לפתור ולעזור, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

  מקצועיות

  התחייבות לכותבים מקצועיים, איכותיים ואמינים בעלי תארים אקדמיים.

  מקצועיות

  אנו מקפידים על איכות הכותבים שלנו באמצעות תהליך גיוס קפדני.

  איכות ומקוריות

  התחייבות מלאה למקוריות ולעבודה איכותית בהתאם לדרישות הסטודנט.

  איכות ומקוריות

  כל עבודה שנמסרת ללקוח עוברת בקרה אקדמית ובדיקת מקוריות לפני שנמסרת ללקוח.

  מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

  תודה רבה לגל על העבודה באקונומטריקה. עד הרגע האחרון לא האמנתי שזה עד כדי כך פשוט. שמחתי לראות שטעיתי. תודה גדולה גם למיכל על הסבלנות הרבה והמקצועיות. ישר כח!
  מאור, האוניברסיטה הפתוחה
  רציתי לעדכן שקיבלתי 89 בסמינריון במימון. תמסרו תודה גדולה לאורטל על ההשקעה והזמן. נתראה בסמינריון הבא.
  מיכל, המרכז הבינתחומי הרצליה
  למיכל, רציתי להודות לך ולדורון על הסמינריון המושקע והיחס האישי. אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיכם. קיבלתי 92 בסמינריון במוסר ועסקים עם המנחה הכי קשה פתוחה!
  אלכס, הקריה האקדמית אונו

  שתפו ברשתות החברתיות