דיני תאגידים ודיני ניירות-ערך – הקריה האקדמית אונו – סמינריון

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס דיני תאגידים ודיני ניירות-ערך אשר נלמד ב הקריה האקדמית אונו על ידי ד”ר לאה פסרמן-יוזפוב, עו”ד. במסגרת הכנת עבודות אקדמיות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

  1. הביאו דוגמה לכל סוגי התאגידים.

 

סקירה תיאורטית – מגדר, מיניות ותרבות – האוניברסיטה העברית בירושלים

“חוקרת המגדר אן מקלינטוק טוענת כי הלאומיות, שהפכה ליסוד מרכזי ביותר בזהותם של בני אדם בעת החדשה, נסמכת על מבנים מגדריים ומתקיימת באמצעותם. לטענתה, אף אומה אינה מעניקה לנשים ולגברים אמצעים נגישות שווים לזכויות ולמשאבים של מדינת הלאום.  ההסטוריון ג’ורג’ מוסה טוען כי באמצעות חלוקת תפקידים ברורים ונחרצים לגברים ולנשים, ויצירת שיח ודימויים ממוגדרים “הלאומיות עזרה לשלוט במיניות, ואף סיפקה את האמצעים שאיפשרו להטמיע גישות מיניות”.

לטענתו, עליית הלאומיות באירופה התרחשה תוך כדי החדרה והטמעה שיטתיות של דימויי עוצמה גברית אידיאלית, שקושרו לרוח האומה ולהגנה על בטחונה. “באמצעות דימויי הגבריות הטיפה הלאומיות לערכים של קשיחות, כוח-רצון, שליטה עצמית ביצרים, כבוד ותעוזה כאמצעים להגנה על המרקם המוסרי של החברה”.  במקביל לכך, נשים נבנות כנושאות באופן סמלי את האומה (“אם האומה”), וכמטאפורה לשלמותה, אך נשלל מהן כל יחס ישיר לסוכנות הלאומית. הן נתפסות כגוף שעליו יש לגונן, האומה היא גופן, אך אין להן תפקיד כאדם פועל בתוך מערכת של אזרחים פועלים.   זאת ועוד, “בעוד תפקידה כאם בא לידי ביטוי בטיפוח הילוד, בשמירה עליו ובדאגה לשלומו הפיזי והנפשי, תפקידה כסוכנת הסדר הלאומי מבקש לוותר על כל אלה תוך הפקדתם בידי המדינה ומנגנוניה”. “מבחינת המדינה הילד נועד להיות חייל, ואמו נועדה להיות אם לחייל וכחלק מכך, אף אם לחלל”.”

 

סמינריון בכלכלה – מוצרים, צריכה וקיימות – המרכז הבינתחומי הרצליה

  1. תעשיית הקפה: צריכת הקפה, היקף-

דיני תאגידים ודיני ניירות-ערך - הקריה האקדמית אונו - סמינריוןא.) ייצור.

ב.) המכירות.

ג.) שוק הקפסולות מול היקף שוק הקפה ה’מסורתי’.

  1. צריכת מוצרי חשמל ביתיים: (מכונות כביסה ומקררים)-

א.) היקף ההוצאה השנתי הממוצע של משק בית.

ב.) מספר המכשירים הנרכשים בשנה.

ג.) אורך החיים.

ד.) דפוסי השימוש.

ה.) צריכת האנרגיה.

  1. פסולת אלקטרונית:

א.) הרכבה (מכשירים לבנים, גאדג’טים).

ב.) מקורותיה (משקי בית ותעשייה).

ג.) יעדי ההשלכה/ הטיפול.

ד.) היקף המכשירים האלקטרונים היוצאים משימוש מידי שנה.

ה.) החקיקה הקיימת בישראל לטיפול- איזו אחריות מוטלת על:

* היצרן.

* המשווק.

* הרשות המקומית.

* הגוף המוכר.

לסיכום, עבודות אקדמיות בתשלום ב דיני תאגידים ודיני ניירות-ערך הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות