אחת מאבני הדרך במהלך הלימודים שמציידת את הסטודנטים בכלים ולראשונה גורמת להם ליישם את החומרים התיאורטיים שלמדו במהלך התואר, היא מטלת עבודת הסמינריון. כל כך הרבה סטודנטים חוששים מהמטלה הזו (והאמת שגם ניתן להבין מדוע). עבודת הסמינריון משפיעה מאד על הציון הסופי של הסטודנטים בתואר הנלמד ובעשור האחרון מרבית הסטודנטים החלו לפנות לגופים חיצוניים כדי להיעזר בכתיבת העבודה.

לאלו שמעוניינים להתנסות עם הכתיבה האקדמית ולהתחיל לפעול במטרה לסיים את עבודת הסמינריון, חברת Write2Me הכינה רשימת הנחיות בסיסיות שעליכם להקפיד עליהן במהלך כתיבת העבודה על מנת שתוכלו לגרוף את מירב הנקודות בעבודה.

חשוב – רשימת הנחיות לכתיבת עבודה סמינריונית:

 • הרעיון הכללי: על מנת להבין את ההנחיות השונות לעבודה הסמינריונית עלינו להכיר ברציונל של מוסד הלימודים. למעשה, הסיבה שמוסד הלימודים מטיל עבודה כל כך מורכבת על הסטודנטים, שבין כה וכה לחוצים בזמן ולחצים הנחיות לכתיבת עבודה סמינריוניתשונים, הוא על מנת לתת להם להתנסות בחומרים התיאורטיים שלמדו לאורך השנים ולאפשר להם לפתח את היכולות שלהם וליישם את החומר הנלמד. לכן, אחת ההנחיות החשובות ביותר והטיפ המשמעותי ביותר שאנו יכולים להעניק לסטודנטים, הוא להשתמש בכלים אותם למדו במהלך הלימודים ולהציג אותם במהלך העבודה. כלים אלו יכולים להתבטא בניתוח הטקסטים השונים, ביישום המחקרים, הבעות הביקורת ועוד…
 • נראות מקצועית: חלק בלתי נפרד שמרכיב את ציון העבודה הוא הנראות שלה. למעשה, עבודה זו בעלת חשיבות רבה והמוסדות האקדמיים השונים אוהבים לראות שהסטודנטים מייחסים חשיבות להגשה מקצועית של העבודה. במידה והנכם מעוניינים לקבל ציון גבוהה, הקפידו על מבנה נכון של העבודה, כתיבה רהוטה ומקצועית.
 • לעבוד על פי ההנחיות: מוסדות אקדמיים שונים משנים את ההנחיות השונות ושמים דגשים על חלקים שונים של העבודה מדי שנה. הקפידו לעבוד על פי ההנחיות שניתנו לכם במטלה לעבודה אקדמית.

אנו מזמינים וממליצים בחום לקרוא את מגוון הכתבות שיש באתר האינטרנט שלנו. טיפים מקצועיים לצד הנחיות ותשובות לשאלות נפוצות של הסטודנטים. אתם מוזמנים להתקשר אלינו ולקבל יחס אישי ושירות מקצועי בכל הקשור לעבודות.

למה לבחור בנו?

שירות אישי

שירות אישי מסביב לשעון גם לאחר מסירת העבודה והסדרת תשלום מלא.

שירות אישי

כל בעיה שתתגלה, כל פגם שימצא – אנחנו כאן בשביל לפתור ולעזור, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

מקצועיות

התחייבות לכותבים מקצועיים, איכותיים ואמינים בעלי תארים אקדמיים.

מקצועיות

אנו מקפידים על איכות הכותבים שלנו באמצעות תהליך גיוס קפדני.

איכות ומקוריות

התחייבות מלאה למקוריות ולעבודה איכותית בהתאם לדרישות הסטודנט.

איכות ומקוריות

כל עבודה שנמסרת ללקוח עוברת בקרה אקדמית ובדיקת מקוריות לפני שנמסרת ללקוח.

  מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

  תודה רבה לגל על העבודה באקונומטריקה. עד הרגע האחרון לא האמנתי שזה עד כדי כך פשוט. שמחתי לראות שטעיתי. תודה גדולה גם למיכל על הסבלנות הרבה והמקצועיות. ישר כח!
  מאור, האוניברסיטה הפתוחה
  רציתי לעדכן שקיבלתי 89 בסמינריון במימון. תמסרו תודה גדולה לאורטל על ההשקעה והזמן. נתראה בסמינריון הבא.
  מיכל, המרכז הבינתחומי הרצליה
  למיכל, רציתי להודות לך ולדורון על הסמינריון המושקע והיחס האישי. אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיכם. קיבלתי 92 בסמינריון במוסר ועסקים עם המנחה הכי קשה פתוחה!
  אלכס, האוניברסיטה הפתוחה