הרוסים באים, הרוסים באים – המכללה האקדמית תל אביב-יפו – סמינריון

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס הרוסים באים, הרוסים באים אשר נלמד ב המכללה האקדמית תל אביב-יפו. במסגרת עבודות אקדמיות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

העלייה ההמונית מבריה”מ לשעבר הייתה- המאורע המכונן של ישראל ב-יותר מרבע מאה האחרונה. כל אירוע גדול אחר שחושבים עליו- מלחמות והסכמי שלום, התפתחות כלכלית, תהליכים תרבותיים וחברתיים– מונעים גם על ידי עצם קיומה של מאסה אנושית זו ומאפייניה הייחודיים. אי אפשר להבין את החברה הישראלית בהווה או לחזות את עתידה החברתי או הפוליטי בלי להבין את התהליכים המתחוללים בקבוצה האנושית הגדולה הזאת.

27 שנים מאז תחילת גל העלייה הגדול מבריה”מ- מיליון האיש שהגיעו מהאימפריה שקרסה הם חלק בלתי נפרד מן החברה הישראלית. עם זאת, נשמר בציבור זה בידול חברתי ותרבותי. חלקו נכפה עליהם מיחסה של החברה הקולטת, חלקו הוא תוצר של בחירה. לא מדובר ב” גטו” רוסי. מדובר בקבוצה השומרים על מאפיינים ייחודיים שאינם מובנים מספיק ולא מנוצלים מספיק על ידי כלל החברה הישראלית. “העלייה” היא הגלגול הציוני של הגירה, שהיא תופעה אוניברסלית. במובן זה, ישראל היא מעבדה כלל עולמית שכשליה והצלחותיה נלמדים במדינות רבות.

 

הרוסים באים, הרוסים באים - המכללה האקדמית תל אביב-יפו - סמינריון

סמינריון – נשים בחברה היהודית בארץ ישראל – האוניברסיטה הפתוחה

  1. זהות מקצועית ותעסוקת נשים במקצועות ספציפיים:

א.) נשים וגן הילדים בא”י.

ב.) נשים ברפואה.

 

סמינריון – מבוא לספרות ילדים ב:ספרות ילדים עכשווית אשר נלמד ב המכללה האקדמית בית ברל

1.) בחרו ספרי ילדים או נוער אחד שנחשבים עכשוויים, וראו אור בפעם הראשונה במחצית השנייה של 2016 או בשנת 2017.

תמצאו במרכז ימימה רשימה אקראית לחלוטין של ספרים שראו אור בתקופת זמן זו, שתוכלו לבחור מתוכה (הספרים לא נכללו לפי איכותם או היבט מקצועי אחר, אלא רק לפי זמן הוצאתם לאור).

לבחון את ההיבטים הבאים בטקסט/ים שתבחרו, ולהתייחס אליהם:

א. הערך האסתטי, כלומר האיכות הספרותית (5 הקריטריונים: שפה; עיצוב דמויות; רצף אירועים ועלילה; סיפר; אמצעים אמנותיים) של הטקסט/ים.

 

מנהיגות חיובית בניהול – הקריה האקדמית אונו      

  1. דו”ח ראיון- לכתוב סיכום של הריאיון, שיכלול:

I.) התנאים שאפשרו למרואיין/ת להיות במיטבו/ה-

א. התנאים שהיו במרואיין\ת: כישורים וחוזקות + פרקטיקות ופעולות.

ב. התנאים שהיו באחרים בסיטואציה סביבו: מנהל/ קולגות/ לקוחות.

ג. התנאים שהיו בסביבה הפיזית: איפה האירוע התרחש? מה היה מסביב?

לסיכום, כתיבת עבודות לסטודנטים ב הרוסים באים, הרוסים באים הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות