השיעה: פוליטיקה עכשווית – אוניברסיטת אריאל בשומרון – סמינריון

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס השיעה: פוליטיקה עכשווית אשר נלמד ב אוניברסיטת אריאל בשומרון על ידי כהן רונן. במסגרת עבודות סמינריון אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

השיעים בלבנון:

1.) תחיית השיעים בלבנון (עברית).

2.) עליית כוחם של השיעים בלבנון– הלנה קובן (אנגלית).

  1. כיצד רואה כל אחד מהכותבים את העלייה של השיעים בלבנון? (כיצד הם מתייחסים לעלייה זו בראייה מקומית לבנונית וכן אזורית?).
  2. במורכבות הלבנונית הדתית-עדתית– כיצד ממקמים הכותבים את זהות השיעים במדינה? (כמאמצי זהות לבנונית/ שיעית אזורית?).

 

עבודה סמינריונית בחינוך – אוריינות אקדמית – עפר גת

המדדים הללו נחלקים לשתי קטגוריות האחת–

משתנה בלתי תלוי: הוא המשתנה המשפיע, הוא המשתנה המנבא, הוא המשתנה שדרך ייצוג הפריזמה (מסגרת) שלו ושדרך למידת מאפייניה של אותה פריזמה אנו חוקרים את מושא החקירה שהוא המשתנה התלוי .

המשתנה התלוי: הוא מושא החקירה, הוא המשתנה המהווה את לב החקירה אותו אני רוצה לחקור, ואני מושפע מן המשתנה הבלתי תלוי וממנו בלבד. כלומר הוא המשתנה המנבא.

(ואנחנו מבודדים את המשתנים . אנחנו בוחרים תופעות שמעניינים אותי בהתאם לפרדיגמה האישית שלי) באופן שוני, המחקר האיכותני- הוא אינו שואף לבידוד משתנים מתוך תופעה אלה שואף לחקור את התופעה בשלמותה ועד כמה שניתן בצורה קרובה אליה , בצורה אותנטית מקורית . ולכן במחקר איכותני אנחנו לא נמצא בכותרת– “בהשפעת..” , “הקשר בין ..” , אלה שואף להציג את התופעה בצורתה הרחבה והשלמה יותר .

למשל– “יחסי גומלין בין ילדים בכיתה ב’ בעת קריאה דמומה” ודוגמא נוספת לכותרת איכותנית– “חויות בקרב ילדים שהם גדלו בצילה של אם מתמודדת נפש”. להבין את המטרה ולהבין את המגבלות– מה אני לא יכול לעשות לעומת מה אני יכול . למשל כמות המקורות– אני מוגבל ב- 4 מקורות (1 באנגלית).

לנסח את נושא העבודה בדרך אחת מין– השפעת X על Y, הקשר בין X לבין Y (כמותי).

 

סמינריון – ניתוח דוחות כספיים – המרכז האקדמי פרס

ג. חווה דעתך בדבר איתנותה הפיננסית של החברה בכל אחת מהשנים.

ד. כל כמה זמן בממוצע מחדשת החברה את המלאי? הסבר חשיבות התוצאות בהקשר להערכת יעילות תפקוד החברה.

ה. מהו היקף ימי האשראי ללקוחות החברה? הסבר חשיבות התוצאה שקיבלת בהקשר להערכת החברה.

ו. באילו נותנים נוספים הנך עשוי להתעניין לגבי החברה לשם קבלת החלטות כלכליות?

לסיכום, כתיבת עבודות בתשלום ב השיעה: פוליטיקה עכשווית הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות