השלטון המקומי בישראל–היבטים ניהוליים – המכללה האקדמית ספיר – סמינריון בכלכלה

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס השלטון המקומי בישראל–היבטים ניהוליים אשר נלמד ב המכללה האקדמית ספיר. במסגרת הכנת עבודות אקדמיות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

  1. קראו: משרד הפנים (2013). המדריך לנבחר ברשות המקומית, ירושלים: משרד הפנים. http://www.mifam.org.il/?CategoryID=949&ArticleID=1288, עמ’ 160-169.

 

סקירה תיאורטית – מבוא לשיטות מחקר – ד”ר גילי גבאי

במהלך ניסוי שארך שבועיים, השתתפו 60 משתתפים בריאים, שגילם הממוצע 29. המשתתפים חולקו באופן אקראי לשתי קבוצות: הקבוצה האחת אכלה 550 מיליגרם ליום של שוקולד מריר המכיל פלבנואידים, קבוצת הביקורת  אכלה 550 מיליגרם ליום של שוקולד לבן שאינו מכיל פלבנואידים.

 

סמינריון במשפטים – דיני נזיקין – אוניברסיטת בר-אילן

כשעה לאחר קרות האירוע, הגיעה לבית החולים עדנה, אחותה של שני, אשר ראתה את אחותה חבולה ופצועה. היא הזדעזעה כשראתה את אחותה סובלת, אך המשיכה לשבת לצידה בבית החולים, עד לפטירתה של שני כשבועיים לאחר קרות המקרה. בין האחיות הייתה מערכת יחסים קרובה מאוד כי הוריהן שוהים בחו”ל בשנים האחרונות והן התגוררו יחד. בעקבות מותה של שני, עדנה מדוכאת מאוד, אך לפי הערכות פסיכיאטריות מדובר בתגובה טבעית, ועם הזמן היא תתאושש.

 

פוליטיקה כלכלה וחברה – אוניברסיטת תל אביב

“חירויות האזרח של הערבים אינן מכובדות כיאות מכמה סיבות. הסיבה הראשונה, והחשובה מכולן, היא היעדר חוקה או זכויות יסוד; בשל כך חסרים ערביי ישראל בסיס חוקי בלתי-תלוי במאבקם נגד אפליה. שנית, כל עוד ישראל נתונה חוקית למצב חירום תמידי, נעשה שימוש מופרז ושימוש לרעה בתקנות לשעת חירום… שלישית, יש בפירוש ובמימוש בפועל של אופייה היהודי-ציוני של המדינה משום אפליה כלפי הערבים.

 

אסטרטגיה שיווקית – אוניברסיטת בר-אילן

א.) לנתח את האסטרטגיה השיווקית של חברה או מותג, תוך מתן המלצות לשיפור האסטרטגיה השיווקית הקיימת, או להמליץ על אסטרטגיה שיווקית חדשה.

  1. תקציר מנהלים.
  2. ניתוח הענף וסביבת השוק.

2.1       סביבת הענף: שוק היעד, קצב גידול, נתחי שוק.

2.2       שרשרת אספקה- מידת ההשפעה של כל גורם על תהליך הרכש.

2.3       שיתופי פעולה אסטרטגיים- שיתוף פעולה אנכי, שיתוף פעולה אופקי, קונפליקטים.

2.4       חסמי כניסה ויציאה.

2.5       רגולציה.

2.6       ניתוח .SWOT

  1. ניתוח התנהגות הצרכן.

3.1       סגמנטציה.

 

עסקים ומו”מ בראי תורת המשחקים – אוניברסיטת בר-אילן

ב. כתוב את שאלת המחקר שלך. על העבודה לענות על השאלה- בעזרת תאוריות מעולם תורת המשחקים.

לסיכום, כתיבת עבודות אקדמיות בתשלום ב השלטון המקומי בישראל–היבטים ניהוליים הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות