סמינריון בניהול בין-אומי של האוניברסיטה הפתוחה מכיל פרקים רבים. הכתיבה היא בהתאם לכללי הכתיבה במדעי החברה (APA) וצריכה להפנות למראי מקום של מאמרים בעברית ובאנגלית. אצלנו תוכלו למצוא תמיכה מלאה בעבודות בניהול בינ"ל על ידי צוות כותבים מצטיין במדעי החברה.

פה יש דוגמא יפה לחלק סיכום ניתוח השערות מחקר בנושא השפעת המשפחה על הסתגלות המוצב מתוך סמינריון ניהול בינ"ל בנושא השפעת הכשרה מוקדמת, משפחה ומתח על סיכויי הצלחה של מוצבים בחו"ל

עבודה זו מפורסמת באתר לאחר שקיבלנו הסכמה של בעלי זכויות היוצרים בעבודה לעשות בה שימוש. העבודה לצורך התרשמות ולמידה בלבד. אין להסיק מהאמור כי עבודה זה נכתבה על ידי צוות האתר ובהחלט ייתכן שלא כך הדבר.

סיכום השערה 2 – השפעת המשפחה על הסתגלות המוצב

השערת מחקר אותה בחנו בפרק זה היא:

השערה 2: משפחות של המוצבים שיסתגלו טוב יותר לתרבות הזרה יתמכו יותר במוצב יקדמו אותו להצלחה במשימה יותר מאשר משפחות שלא יסתגלו לתרבות הזרה

כאשר המשפחה מאוד מרוצה ומסתגלת היטב סיכויי הצלחת המשימה של המוצב גדלים באופן דרמטי, שכן אין המוצב לא נאלץ התמודד עם הבעיות והמתחים של בני משפחתו ואף עשוי לקבל מהם תמיכה (Shoepp & Fortenlechner, 2010). למאפיינים של המשפחה ולגמישותה יש השפעה ניכרת על היכולת של המשפחה להסתגל (Rosenbush & Cseh, 2012).עם זאת, גם כאשר המשפחה נתקלת בבעיות ויש חיכוכים ברמה מסויימת אין הדבר משמעותו בכדי להביא לפגיעה מיידית בסיכוי ההסתגלות וזאת משום שחיכוכים  בחיי המשפחה עד רמה מסויימת גורמים לעליה במוטיבציה של המוצב להסתגל וגורמים לו להשקיע בכך יותר מאמץ, שבסופו של דבר מביא להשתלבות טובה יותר. מעבר לרמה מסויימת של חיכוכים ההסתגלות תפגע, כצפוי (Lee & Kartika, 2014). Sreeleakha and Nateson (2011) הראו במחקרם כי ההחלטה על הארכת השהות במדינה המארחת או החזרה למדינת המוצא תלויה רבות במשפחה.

לפיכך, נראה כי להסתגלות המשפחה קיים תפקיד מפתח בהצלחת המוצב בתפקידו, שכן המשפחה יכולה להיות גורם מתח המדרבן לעזוב בנסיבות מסויימת(Rosenbush & Cseh, 2012), אך היא יכולה להיות גורם תומך המסייע למוצב להתמודד עם האתגרים הכרוכים בהסתגלות (Shoepp & Fortenlechner, 2010). עם זאת, יש לתת את הדעת לכך שרמות נמוכות של חוסר הסתגלות המשפחה יכולות להוות גורם מדרבן עבור המוצב להתאמץ יותר ולהשקיע בהסתגלותו (Lee & Kartika, 2014).

על כן, נקבל את השערת המחקר באופן חלקי בלבד – משפחות של המוצבים שיסתגלו טוב יותר לתרבות הזרה יתמכו יותר במוצב יקדמו אותו להצלחה במשימה יותר מאשר משפחות שלא יסתגלו לתרבות הזרה בצורה ניכרת וברמה גבוהה.

להצעת מחיר עוד היום

  למה לבחור בנו?

  שירות אישי

  אנחנו מתחייבים להמשיך ולשמור על קשר גם לאחר מסירת העבודה.

  שירות אישי

  כל בעיה שתתגלה, כל פגם שימצא – אנחנו כאן בשביל לפתור ולעזור, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

  מקצועיות

  התחייבות לכותבים מקצועיים, איכותיים ואמינים בעלי תארים אקדמיים.

  מקצועיות

  אנו מקפידים על איכות הכותבים שלנו באמצעות תהליך גיוס קפדני.

  איכות ומקוריות

  התחייבות מלאה למקוריות ולעבודה איכותית בהתאם לדרישות הסטודנט.

  איכות ומקוריות

  כל עבודה שנמסרת ללקוח עוברת בקרה אקדמית ובדיקת מקוריות לפני שנמסרת ללקוח.

  מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

  תודה רבה לגל על העבודה באקונומטריקה. עד הרגע האחרון לא האמנתי שזה עד כדי כך פשוט. שמחתי לראות שטעיתי. תודה גדולה גם למיכל על הסבלנות הרבה והמקצועיות. ישר כח!
  מאור, האוניברסיטה הפתוחה
  רציתי לעדכן שקיבלתי 89 בסמינריון במימון. תמסרו תודה גדולה לאורטל על ההשקעה והזמן. נתראה בסמינריון הבא.
  מיכל, המרכז הבינתחומי הרצליה
  למיכל, רציתי להודות לך ולדורון על הסמינריון המושקע והיחס האישי. אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיכם. קיבלתי 92 בסמינריון במוסר ועסקים עם המנחה הכי קשה פתוחה!
  אלכס, הקריה האקדמית אונו

  שתפו ברשתות החברתיות