התנהגות צרכנים – המרכז ללימודים אקדמיים – סמינריון

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס התנהגות צרכנים אשר נלמד ב המרכז ללימודים אקדמיים על ידי ד”ר מתי רחמים. במסגרת כתיבת עבודות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

  1. לנתח מגמה של צרכנים בענף בישראל תוך ביצוע אינטגרציה בין החומר האקדמי לבין המגמה.

 

סמינריון – אוכלוסייה מעורבת – מכללת תל חי

לעומת זאת, ניסיונות של “ברית פועלי ארץ-ישראל” (בפא”י) לשפר את תנאי העבודה של פועלים ערבים בכמה סכסוכי עבודה הסתיימו ללא הצלחה. כך טוענת דבורה ברנשטיין במאמרה: ” ‘ברית פועלי ארץ-ישראל’: ארגונם של פועלים ערבים ומדיניות ‘העבודה העברית’ “, מגמות 37 (1996), עמ’ 253-229.

 

סמינריון במשפטים – משפט מנהלי – הקריה האקדמית אונו

בג”ץ 124/09 דוויאת נ’ שר הבטחון (טרם פורסם, 18.3.2009)

הרקע החוקי- חוק חינוך חובה, תשע”ח – 2018 קובע כדלקמן: 1. הגדרות: מנהל בית ספר– מי שקיבל כתב מינוי משר החינוך כמנהל בית ספר. אחראי על המשמעת– מי שקיבל ממנהל בית הספר כתב מינוי כ- “ממונה על המשמעת”.

  1. סמכויות ממונה על המשמעת, ממונה על המשמעת אחראי למשמעת בבית הספר. בנקיטת אמצעי משמעת יתייעץ הממונה על המשמעת עם מנהל בית הספר.

בתחילת השנה פורסם חוזר מנכ”ל משרד החינוך אשר הופץ לכל בתי הספר ובו נאמר כי “בכל מקרה של השחתת רכוש בית הספר יש להעניש בהרחקה מהלימודים של לפחות שבוע ימים”.

סגן מנהל בית הספר התיכון המקומי הגיע בוקר אחד, כשבוע לאחר חופשת חנוכה, וראה כי גינת בית הספר הרוסה. סגן המנהל החל לברר את הנושא ואלירן, אחד התלמידים האהובים על המנהל, סיפר לו ששמע כי אריאל, הוא שהשחית את הגינה.

סגן המנהל הודיע לאריאל שיתייצב בחדרו בשעה 12:00 לדיון משמעתי.

 

דיני עונשין – הקריה האקדמית אונו

אביבה, מנכ”ל הבנק, כינסה ישיבה עם צפריר (סמנכ”ל הכספים) ועם ג’ינה (מנהלת השיווק) כדי לנסות למצוא דרכים להיחלץ מהקשיים. בסוף הישיבה הסמיכה אותם אביבה להגדיל את הכנסות החברה באופן חוקי. אביבה הבהירה שנקיטת אמצעים לא חוקיים תידחה ע”י החברה ותוביל לפיטוריהם. סרגיי הוא חברה של ג’ינה, וסמיר הוא חברו של סרגיי. סמיר סייע לסרגיי לשכנע את ג’ינה שתשכנע את צפריר לגנוב סכום כסף מאחד מלקוחות החברה (עבירת הגניבה) ולהעביר את הכספים לחברה. ג’ינה שוכנעה ושכנעה את צפריר לבצע זאת למחרת בשעה 16.00 בפגישתו עם אותו לקוח. בשעה 15.55 התקשר סרגיי למשטרה ומסר מידע על העבירה העומדת להתבצע.

לסיכום, כתיבת עבודות לסטודנטים ב התנהגות צרכנים הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות