חברה ופוליטיקה – המכללה האקדמית ספיר – מאמרים אקדמיים

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס חברה ופוליטיקה אשר נלמד ב המכללה האקדמית ספיר. במסגרת עבודות סמינריוניות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

א. דונו במונח פריפריה בהקשרים של מרחב-ספר, פריפריה, ספריפריה, זהות אתנית, מעמד ולאום תוך התבססות על המאמרים.

 

סמינריון – טרב- ייצור תרבותי במזרח התיכון וצפון אפריקה – אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

.Armbrust, W. (2002) Islamists in Egyptian Cinema. American Anthropologist 104(3): 922-931

  1. ביקורת חברתית ותרבותית:

 

סמינריון במשפטים – דיני מיסים – הקריה האקדמית אונו

היא העבירה למיכל את הבעלות על חשבון הבנק שלה, כאשר בהסכם בין השתיים נקבע כי מיכל היא הבעלים של קרן החשבון, אך כל פירות החשבון (ריבית, דיבידנד ורווחי הון) יהיו שייכים לאמא בלבד, וכן נקבע כי האמא רשאית למשוך מהחשבון כספים ללא הגבלה. הצדדים נהגו בהתאם להסכם זה, ורווחי החשבון דווחו לשלטונות המס בצרפת (שם נהנו הרווחים מפטור ממס, בשל גילה של האמא).

שנת 2017: עו”ד תחכמוני הציע למיכל את הרעיון הבא: מיכל תעביר את חשבון הבנק שלה במתנה לאמא שלה, וכך הרווחים העתידיים מהחשבון יהיו פטורים ממס. מיכל אמצה הצעה זו והעבירה את החשבון במתנה, בראשית שנת 2017. בהסכם המתנה נקבע כי המתנה תפקע, שעה אחת קודם לפטירתה של האמא ובמועד זה יחזור החשבון לבעלותה של מיכל.

 

חקר האושר – המכללה האקדמית תל אביב-יפו

האם האידאלים לא מסתיימות במלחמות אכזריות בשם אותם אידאלים דתיים או לאומיים?

*  זרימה- האומנם מעורבות טוטאלית מייצרת מצב פסיכולגי אופטימלי או רק מעודדת התמכרות לעבודה יצירה או תחביבים על חשבון אחרים משמעותיים?

* חופש, אחריות ובחירה- האם בני האדם אכן רוצים או יודעים מה לעשות עם חופש מלא, בחירה ואחריות מלאה או שהיו מעדיפים שלא לשאת בעול ובהשלכות של ערכים נעלים אלו?

* קריירה, יעוד והגשמה עצמית- האם הכמיהה להגשמה עצמית לא באה על חשבון הקהילה ,החברה והסביבה שאנחנו חלק ממנה ומטפחת חברה עם פערים מסוכנים בין אלו שיש להם ואלו שאין להם?

* נתינה ואלטרואיזם- האם ניתן להמנע מתחושת הפראריות והאכזבה כאשר הנתינה שלנו לא מתוגמלת כראוי ולא זוכה להדדיות.

  1. איזה הוא/היא העשיר/ה השמח/ה בחלקו/ה? – מה מסב לנו תחושה של שביעות רצון ורווחה אישית בחיינו כפי שהנם או שזה רק מונע אמביציה, חתירה למצוינות ומחשבה ביקורתיות
  2. הוקרה, סליחה וחמלה.
  3. איזון, שלווה וקשיבות מדידטיבית.

לסיכום, סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות ב חברה ופוליטיקה הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות