קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס חוקי רגש בין הפסיכולוגי לחברתי אשר נלמד ב המכללה למינהל על ידי ד"ר אורנה דונת. במסגרת עבודות סמינריוניות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

בחר מונח; באיזה אופן הוא שינה את נקודת-מבטך על המתרחש סביבך.

 

סמינריון – דיני חוזים – פרופ' חנוך דגן

לאחר משא ומתן עם מספר מציעים, החליטה "נכסי הדרום" להשכיר את החנות לרשת המרכולים "קניות ללא הפסקה", שאף היא מפעילה חנויות מכולת מוזלות הפתוחות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, וזאת לצורך פתיחת סניף ראשון של הרשת בבאר שבע. החוזה בין הצדדים קבע כי בנוסף לדמי השכירות הקבועים, תקבל "נכסי הדרום" 5% מרווחי סניף "קניות ללא הפסקה" לאותו החודש. אנה, ששמעה על עסקת השכירות בין "נכסי הדרום" ל"קניות ללא הפסקה", חששה שהרשת המתחרה תגזול את לקוחותיה, שכן אנשים יעדיפו לערוך קניות במרכז המסחרי שבו חנויות ובתי עסק נוספים. היא מיהרה לפנות למנהלי "נכסי הדרום" ולבקש מהם לסגת מהעסקה עם "קניות ללא הפסקה", אך הם השיבו שהחוזה כבר נחתם.

מספר חודשים לאחר פתיחת הסניף של "קניות ללא הפסקה" התאמתו חששותיה של אנה, ורווחי סניף "אחי זול פה" ירדו ל-17,000 ש"ח בחודש. בעקבות זאת איתרה אנה חנות במרכז המסחרי החדש שהייתה עדיין פנויה להשכרה, והחליטה לפתוח שם סניף נוסף של "אחי זול פה". לאחר פתיחת הסניף החדש, ירדו רווחי הסניף הראשון של "אחי זול פה" מתחת ל- 15,000 ש"ח בחודש. בהמשך לכך קיבלה אנה מכתב מבא-כוח "נכסי הדרום", המודיע לה כי נוכח ירידת רווחי הסניף, נכסי הדרום החליטה לממש את האופציה לסיום הסכם השכירות ועליה לפנות את הנכס בתוך שלושה חודשים.

 

סקירה תיאורטית – מבוא לשיטות משפט – ד"ר שוקי פרידמן

ב. נילי כהן, דמותו של קוד ישראלי, 'עורך הדין', יוני 2013.

ג. ניר קידר, למה לנו קודקס אזרחי? השורשים התרבותיים של מהלך הקודיפיקציה האזרחית בישראל, משפטים ועסקים, השס"ז, עמ' 169.

 

בניית תוכנית אסטרטגית – ד"ר מייק דברת

 1. לכתוב את הערכתך בהתייחס ל: האם לדעתך (במידת היכולת לשפיטה) נעשו תהליכים נכונים בישום האסטרטגיה והאם נעשו תהליכי הערכה ובקרה שלה. במידה ולא, מה היית ממליץ. מה הסיבות שהביאו אותך לכתוב את ההערכה שכתבת?

 

חוקי רגש בין הפסיכולוגי לחברתי - המכללה למינהל - סמינריון בחינוךשינוי ארגוני – הקריה האקדמית אונו

 1. תכנית.
 2. חזון.
 3. מטרות.
 4. דרכי פעולה.

לסיכום, עבודות אקדמיות בתשלום ב חוקי רגש בין הפסיכולוגי לחברתי הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

להצעת מחיר עוד היום

  למה לבחור בנו?

  שירות אישי

  אנחנו מתחייבים להמשיך ולשמור על קשר גם לאחר מסירת העבודה.

  שירות אישי

  כל בעיה שתתגלה, כל פגם שימצא – אנחנו כאן בשביל לפתור ולעזור, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

  מקצועיות

  התחייבות לכותבים מקצועיים, איכותיים ואמינים בעלי תארים אקדמיים.

  מקצועיות

  אנו מקפידים על איכות הכותבים שלנו באמצעות תהליך גיוס קפדני.

  איכות ומקוריות

  התחייבות מלאה למקוריות ולעבודה איכותית בהתאם לדרישות הסטודנט.

  איכות ומקוריות

  כל עבודה שנמסרת ללקוח עוברת בקרה אקדמית ובדיקת מקוריות לפני שנמסרת ללקוח.

  מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

  תודה רבה לגל על העבודה באקונומטריקה. עד הרגע האחרון לא האמנתי שזה עד כדי כך פשוט. שמחתי לראות שטעיתי. תודה גדולה גם למיכל על הסבלנות הרבה והמקצועיות. ישר כח!
  מאור, האוניברסיטה הפתוחה
  רציתי לעדכן שקיבלתי 89 בסמינריון במימון. תמסרו תודה גדולה לאורטל על ההשקעה והזמן. נתראה בסמינריון הבא.
  מיכל, המרכז הבינתחומי הרצליה
  למיכל, רציתי להודות לך ולדורון על הסמינריון המושקע והיחס האישי. אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיכם. קיבלתי 92 בסמינריון במוסר ועסקים עם המנחה הכי קשה פתוחה!
  אלכס, הקריה האקדמית אונו

  שתפו ברשתות החברתיות