חשבונאות – כתיבת סמינריון בתשלום

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס חשבונאות אשר נלמד ב המרכז האקדמי כרמל. במסגרת עבודות סמינריוניות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

  1. איסוף נתונים יומיים על מניית “טבע תעשיות פרמצבטיות בע”מ” (להלן – “טבע”) ועל תיק השוק
  2. חשבונאות - כתיבת סמינריון בתשלוםבניית גליון אקסל המרכז, הכולל תאריך, ושער הסגירה של מניית “טבע”
  3. חישוב התשואה היומית על שער הסגירה של מניית “טבע”
  4. בדיקת יעילות השוק
  5. הפקת גרפים

בניית התרגיל :

  1. יש לאסוף חומר לצורך בניית גליון אקסל. גליון האקסל הוא בסיס הנתונים לניתוח האמפירי של שאלת המחקר. לאסוף:

* להוריד גליון נתונים יומי ל 5 שנים אחורה של מחיר מניית חברת “טבע”, וגליון נתונים יומי נפרד של מדד תל-אביב 100 (או מדד אחר המייצג את תיק השוק)

 

סמינריון – יסודות המימון – המכללה למינהל

  1. נכס שבבעלותך צפוי להניב לך רווח שנתי לצמיתות. הרווח מתקבל אחת לשנה- בתום כל שנה. הרווח הצפוי הוא של 420,000 ש”ח לשנה במשך 8 השנים הראשונות. בנוסף הצפי הוא שהרווח השנתי בשנים העוקבות (החל מתום השנה התשיעית ולאינסוף) יהא גבוה ב-21% מהרווח השנתי ב-8 השנים הראשונות.

א. בהנחה שהריבית השנתית להיוון הנה 11% מהו השווי של הנכס היום?

ב. בהנחה שהריבית השנתית להיוון הנה 13% מה יהיה השווי של הנכס בעוד 5 שנים מהיום (רגע

לאחר התקבול החמישי)?

ג. לאחר שהחזקת בנכס 5 שנים החלטת למכור אותו מיד לאחר התשלום של השנה החמישית. אך לפני שמכרת ובאותו היום שינה נגיד הבנק המרכזי את שיעור הריבית והריבית השנתית החדשה להיוון הנה 14%. מהו מחיר הנכס אותו תדרוש?

  1. אתה זכאי לקבל 40,000 ש”ח כל שנתיים- לנצח. בהנחה שהתקבול הראשון יתרחש בעוד 3 שנים- והריבית השנתית היא בשיעור של 80% מהו הסכום אותו תסכים לקבל היום במקום תזרים המזומנים?

 

כתיבת עבודה אקדמית – יסודות המימון-הלוואות, אג״ח ומניות – המכללה למינהל

  1. חברה מפסידה במשך מספר שנים. ההפסד בחמש השנים האחרונות היה בממוצע 4 ₪ למניה. מחיר המניה אתמול היה 25 ₪ והיום עומד על 45 ₪. ידוע שהחברה תתחיל להרוויח רק בעוד 3 שנים. הדיבידנד הצפוי בעוד חמש שנים הוא 2 ₪ למניה (לא חל שינוי בציפיות לגבי דיבידנד מאתמול להיום). התשואה הנדרשת על ידי בעלי המניות היא 15% ולא השתנתה מאתמול. מה היה שיעור הצמיחה הצפוי אתמול? מהו היום?
  2. חברת “צבאן” בע”מ מחלקת דיבידנד אחת לשנה ואת הדיבידנד הבא היא עומדת לחלק מחר. ידוע כי סכום הדיבידנד שחילקה החברה לפני שנתיים עמד על 12 ש”ח וכי שיעור הצמיחה של הדיבידנד קבוע והנו 3% לשנה. התשואה הנדרשת על ידי בעלי המניות היא בשיעור של 17% לשנה. חשבו את מחיר המניה היום.

לסיכום, סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות ב חשבונאות הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות