יסודות הניהול – דר עתליה תובל – סמינריון בכלכלה

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס יסודות הניהול אשר נלמד ב המרכז האקדמי פרס על ידי ד”ר עתליה תובל. במסגרת עבודות אקדמיות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות יסודות הניהול - דר עתליה תובל - סמינריון בכלכלהרבה בחומר הנלמד.

  1. תארו את הארגון: תחום העיסוק, מטרות והרכב.

 

כתיבת סמינריון בתשלום – דיני חוזים – פרופ’ חנוך דגן

לאוניד פנה למשרד עורכי הדין בו אתה עובד, והשותף האחראי על התיק ביקש שתכין חוות דעת מנומקת, הכוללת טיעונים בעד ונגד היות “הסכם השותפים” חוזה תקף.

3.) תהליך כריתת החוזה:

דני, רופא שיניים מצליח, ביקש לרכוש דירה קטנה ולהפוך אותה לקליניקה פרטית. לאחר חיפושים רבים, איתר דני דירה מתאימה בבעלותו של אמיר: דירת שני חדרים שהיא הדירה הצפונית מבין שתי דירות בקומה הראשונה, ברחוב כלנית 24 בפתח תקוה.

אמיר ודני ניהלו משא ומתן לגבי תנאי מכירת הדירה במשך מספר חודשים. אמיר, בעל עסק לתיקון מחשבים שנקלע לקשיים כלכליים, התעקש שדני ישלם לו את מלוא התמורה במועד חתימת החוזה, ואילו דני ביקש לפרוש את התשלומים.

ביום 1.12.2018 נפגשו אמיר ודני בביתו של אמיר למשך מספר שעות, בהן הוסיפו לדון בתנאי המכירה.

במהלך הפגישה ניסח דני על גבי דף נייר נקי את ההסכמות אליהן הגיעו. הנייר, שלא נחתם על ידי הצדדים, נשא את הכותרת “זכרון דברים”, ונכתב בו כדלקמן: “הצדדים מסכימים כי אמיר ימכור לדני את הדירה בבבעלותו ברח’ כלנית 24 בפתח תקוה, תמורת 1.5 מיליון ש”ח. 500,000 ש”ח ישולמו על ידי דני במועד חתימת הסכם המכר והשאר בתשלומים חודשיים לפי הסדר עליו יסכימו הצדדים. דני יישא בכל המיסים החלים על העסקה. הסכם ייחתם עד ליום 30.12.2018”.

 

סמינריון בחינוך – מבוא לסיפורת אמריקה הלטינית – האוניברסיטה העברית בירושלים

2.)

 …“We see ourselves thus led to generalize this idea of reciprocal astonishment, which is part of the clash of any two cultures. It is a matter of a general quality of astonishment in man: astonishment before what is different […].

 

למידה, הוראה והערכה – ד”ר ורד רפאלי

  1. כתוב הערכה עצמית על הגישה שלך ללמידה באמצעות התייחסות לארבע איכויות (הרגלי תודעה) מתוך האיכויות. אם חלו שינויים באיכויות אלה התייחס אליהם. יש חשיבות לכך שכתיבתך תהיה אותנטית ואמיתית ושהתייחסותך תהיה מנומקת ותכלול דוגמאות ספציפיות מתוך מפגשי הקורס לביסוס דבריך.

א. סקרנות ופתיחות ללמידה.

לסיכום, כתיבת עבודות לסטודנטים ב יסודות הניהול הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות