יסודות הרומן | מכללת לוינסקי לחינוך | שי רודין | כתיבה עבודה אקדמית בתשלום

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס יסודות הרומן אשר מלמד ד”ר שי רודין ב מכללת לוינסקי לחינוך. במסגרת הקורס בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

קראו את הרומן השעות למייקל קנינגהם (הסרוק עבורכן במודל)

  • האם השעות הוא רומן ריאליסטי? נמקו.

 

יסודות הרומן  | מכללת לוינסקי לחינוך | שי רודין
יסודות הרומן | מכללת לוינסקי לחינוך | שי רודין

 

 

 אתיקה ואחריות חברתית בניהול

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס אתיקה ואחריות חברתית בניהול אשר מלמדת ד”ר ציפי גושפנץ ב המרכז האקדמי פרס. במסגרת הקורס בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

ב.         הסבירו את הממשקים בין אחריות חברתית, גישת בעלי עניין וממשל תאגידי. יישמו לאירוע. (10 נקודות).

ג. הציעו תוכנית יישומית (4 המלצות לכל הפחות ) שתסייע לארגון לשפר את עוצמת הסוגיה האתית של המנהלים הבכירים ולהעמיק את האתיקה בתרבות הארגון. יש לעגן כל המלצה במאמרים ו/ או בספר קורס ולציין המקור הביבליוגרפי. (10 נקודות).

 

 

הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

ניהול משאבי אנוש

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס ניהול משאבי אנוש אשר מלמדת ד”ר אשרית כספי ברוך ב המרכז האקדמי פרס. במסגרת הקורס בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

פרק ב’: תיאור תהליך במערך משאבי האנוש של הארגון )30 נק(‘

בחרו פרויקט של טיפול במשאב האנושי בארגון .תארו את הפרויקט/התהליך: מטרת הפרויקט, הפעילויות העיקריות במסגרת הפרויקט, מדדי הצלחה )איך ולפי מה יודעים את המידה בה הפרויקט הצליח.(?

א. הציגו את הדרכים בהן אספתם מידע על הארגון: תצפיות, ראיונות, קריאת מסמכים וכו’.. עליכם להציג את השאלות באמצעותן ראיינתם את בעל התפקיד ולהציג מסמכים או תיעוד רלוונטי

 

 

הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

10686 – שיטות מחקר במדעי החברה

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס 10686 – שיטות מחקר במדעי החברה אשר נלמד ב  האוניברסיטה הפתוחה. במסגרת הקורס בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

 

שאלה 2

העבירו את הנתונים הגולמיים שאספתם באופן ברור ומסודר )מומלץ בטבלת EXCEL (. בשלב זה

לצורך לימודי המנחה ינחה אתכם כיצד להוסיף נתונים מעובים

 

לסיכום, עבודה אקדמית ב יסודות הרומן היא עבודה יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. WRITE2ME מביאה עימה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודה זו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

 

צור קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר ולהתרשמות

 

[contact-form-7 id=”114″ title=”הצעת מחיר”]

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות