כתיבה מדעית וקריאה ביקורתית | המכללה האקדמית לישראל | כתיבת עבודה אקדמית

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס כתיבה מדעית וקריאה ביקורתית  אשר נלמד ב המכללה האקדמית לישראל. במסגרת הקורס בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

בחר בספריה 5 מקורות עדכניים (עד חמש שנים ממועד הפרסום)בעברית ובאנגלית.
רשימת המקורות הביבליוגרפיים תכלול:
1 פרק מתוך ספר ערוך
2 מאמרים – 1 מאמר עם כותב יחיד ומאמר נוסף עם מספר כותבים
1 ספר
1 מקור אלקטרוני

כתיבה מדעית וקריאה ביקורתית | המכללה האקדמית לישראל
כתיבה מדעית וקריאה ביקורתית | המכללה האקדמית לישראל

 

 ניהול וניתוח נתונים באמצעות STATA

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס ניהול וניתוח נתונים באמצעות STATA שמלמד דר’ אסף לבנון אשר נלמד ב אוניברסיטת חיפה. במסגרת הקורס בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

* 5. Create lebels and value labels for the new variables. 10

* 6. Choose a level-2 variable. Find a way to compute and add to the file the

**** mean of the continues variables for each unit on the level 2 variable. 10

 

הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

ספורט וחברה – 10583

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס ספורט וחברה – 10583 אשר נלמד ב  האוניברסיטה הפתוחה. במסגרת הקורס בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

הסבירו את תהליכי ההגירה של ספורטאים באמצעות המושגים המנתחים ומתארים את הגלובליזציה והשתמשו בדוגמה של הכדורגלנים כדי להסביר כיצד הרשתות החברתיות והמושג של גלוקליזציה משכללים את ההסברים.
הסתמכו על המקורות האלה :

 

הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

10350 – מתודולוגיה של סקרים

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס 10350 – מתודולוגיה של סקרים אשר נלמד ב האוניברסיטה הפתוחה . במסגרת הקורס בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

*שים לב ! עיתונות יומית ומגזינים בעברית או באנגלית (דוגמת “גלובס”, “דה מרקר”, “פירמה” ,ועוד ) שאינם עוברים ביקורת מדעית( reviewed pierce ) לא מאושרים לעבודה . ** באתר המחלקה לניהול וכלכלה מתפרסמת חוברת בנושא כתיבת עבודה סמינריונית . סעיף 6 בחוברת מפרט את כללי הציטוט הנדרשים בתהליך כתיבת העבודה הפרה-סמינריונית והסמינריונית .
2. תאור כלי המחקר (השאלון) תוך הסברת התאמתו למשתנים הנחקרים: (30 נקודות) (10 נק’) א. נסח שאלון אשר באמצעותו תמדוד את משתני המחקר. פרט על פי שאלות המחקר שניסחת בסעיף 1 את המשתנים התלויים והבלתי תלויים אותם אמור

 

לסיכום, עבודה אקדמית ב כתיבה מדעית וקריאה ביקורתית היא עבודה יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. WRITE2ME מביאה עימה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודה זו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

 

צור קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר ולהתרשמות

 

[contact-form-7 id=”114″ title=”הצעת מחיר”]

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות