עבודת הסמינריון עלולה להיות מפרכת במיוחד לסטודנטים שאינם התנסו בכתיבה אקדמית. עבודות הסמינריון יש להגיש בשנים האחרונות של התואר, בדיוק בתקופה בה מרבית הסטודנטים מתחילים לעבוד בתחום לראשונה ומצויים בלחצים שונים בעבודה ובלימודים כאחד. בעשור האחרון אחוז גבוהה במיוחד (בעיקר מהמכללות ומהאוניברסיטה הפתוחה) נוטה לרכוש את עבודות הסמינריון מגופים שונים המציעים כתיבת סמינריון בתשלום. במידה ושקלתם לרכוש עבודה – ריכזנו את כל השאלות הנפוצות של הסטודנטים שיוכלו להכווין אתכם.

תהליך קניית עבודת סמינריון: התהליך למעשה פשוט למדי!כתיבת סמינריון בתשלום

 • השלב הראשון הוא יצירת קשר, תוכלו לעשות זאת דרך אתר האינטרנט או באמצעות שיחת טלפון. בשלב זה עליכם לתאם ציפיות לקראת תחילת כתיבת העבודה.
 • צוות הכותבים מכין עבורכם את העבודה.
 • עליכם לבחור את הנושא ואת שאלת המחקר והכותבים יאתרו עבורכם את המקורות העדכניים לעבודה.
 • כאשר הכותבים מסיימים חלקים בעבודה, אנו שולחים את החלקים לבדיקה של מזמין העבודה.
 • שליחת העבודה (ואפשרות להדפסתה וכריכתה).
 • תיקונים שונים בעבודה.

מי בעצם כותב את עבודות הסמינריון?

חברת Write2Me שמה דגש רב ועורכת תהליך גיוס קפדני על מנת לבחור את הכותבים המנוסים והמקצועיים ביותר. לקוחות החברה לעולם לא מגיעים למגע עם הכותבים על מנת למנוע רמאות. אנו משלמים שכר גבוהה לכותבים שלנו על מנת להבטיח איכות ומקוריות של העבודות. אנו מתחייבים למזמיני העבודות כי העבודות מקוריות. יש אפשרות גם להתחייב על ציון העבודה.

כתיבת סמינריון בתשלום – ממי להיזהר?

כמו בכל תחום, קיימים אינספור נוכלים ורמאים שמציעים כתיבת עבודות סמינריוניות בתשלום במחירים נמוכים במיוחד. מדוע דווקא בתחום הזה אסור לכם להתפתות למחירים הנמוכים?

תהליך כתיבת הסמינריון הוא ארוך למדי וכותבי העבודות הם בעלי תארים  אקדמיים וניסיון בכתיבת עבודות אקדמיות. חברה הדורשת מחיר נמוך ככל הנראה מעסיקה כותבי עבודות שאינם מנוסים ובמקרה הגרוע מעתיקה את העבודות. סטודנט אשר נתפס שהעתיק את עבודת הסמינריון עלול למצוא את עצמו מושהה ממוסדות לימודים למספר שנים.

האם כדאי לקנות מאנשים פרטיים? הסיכון ברכישת עבודת סמינריון מאדם פרטי מתבטא ב"היעלמותו" – לרוב, אותם האנשים דורשים את הכסף כבר בתחילת העבודה ואינם מתחייבים לתיקונים.

למה לבחור בנו?

שירות אישי

שירות אישי מסביב לשעון גם לאחר מסירת העבודה והסדרת תשלום מלא.

שירות אישי

כל בעיה שתתגלה, כל פגם שימצא – אנחנו כאן בשביל לפתור ולעזור, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

מקצועיות

התחייבות לכותבים מקצועיים, איכותיים ואמינים בעלי תארים אקדמיים.

מקצועיות

אנו מקפידים על איכות הכותבים שלנו באמצעות תהליך גיוס קפדני.

איכות ומקוריות

התחייבות מלאה למקוריות ולעבודה איכותית בהתאם לדרישות הסטודנט.

איכות ומקוריות

כל עבודה שנמסרת ללקוח עוברת בקרה אקדמית ובדיקת מקוריות לפני שנמסרת ללקוח.

  מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

  תודה רבה לגל על העבודה באקונומטריקה. עד הרגע האחרון לא האמנתי שזה עד כדי כך פשוט. שמחתי לראות שטעיתי. תודה גדולה גם למיכל על הסבלנות הרבה והמקצועיות. ישר כח!
  מאור, האוניברסיטה הפתוחה
  רציתי לעדכן שקיבלתי 89 בסמינריון במימון. תמסרו תודה גדולה לאורטל על ההשקעה והזמן. נתראה בסמינריון הבא.
  מיכל, המרכז הבינתחומי הרצליה
  למיכל, רציתי להודות לך ולדורון על הסמינריון המושקע והיחס האישי. אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיכם. קיבלתי 92 בסמינריון במוסר ועסקים עם המנחה הכי קשה פתוחה!
  אלכס, האוניברסיטה הפתוחה