כתיבת עבודה אקדמית בתשלום היא שירות ייחודי של אתר Write2Me. סטודנטים רבים נזקקים במהלך התואר לעזרה בהכנת עבודות אקדמיות. לפעמים מדובר בהורה צעיר שלא מוצא את הזמן להקדיש לעבודה האקדמית או באנשים עובדים שמשקיעים את כל יהבם בבניית הקריירה ולא מצליחים למצוא את הזמן להתעסק עם המטלה של הקורס. לפעמים מדובר בעוד מרצה שעף על עצמו ומרגיש שהקורס שעתיים בשבוע שלו הוא הקורס היחיד באקדמיה ואפשר להעמיס על הסטודנטים עוד ועוד עד שישברו.

  בא לך לקבל 50 ש"ח מתנה לקניית עבודה?

  עבודה סמינריונית היא למעשה סוג של עבודה אקדמית רגילה, אבל גדולה יותר. עבודות אקדמיות הם למעשה כל עבודה שצריך להגיש, כולל ממ"נים (מטלות מנחה של האוניברסיטה הפתוחה), רפרטים וכל מטלה שלמעשה צריך להגיש. על מנת לקבל עבודה אקדמית באיכות טובה חשוב לשלוח לכותב חומר מפורט ככל שניתן:

  סילבוס של הקורס – הסילבוס של הקורס מהווה מעין שער כניסה לקורס. הוא מכיל את רשימת הנושאים ורשימת הקריאה לקורס. הכותב שקורא את הסילבוס יכול להתרשם מה הרמה הנדרשת ומה למדתם בקורס. זה חשוב מאוד כי קורס מבוא לכלכלה בחוג לכלכלה של האוניברסיטה העברית לא דומה לקורס מבוא לכלכלה בתואר חינוכי במכללת דויד ילין.

  סיכומי שיעור – במידה ויש סיכומי שיעור רלוונטי שסוכמו במהלך הסמסטר זה הכי יעזור, כי משם ניתן ללמוד מה למדתם ועל מה המרצה התמקד במהלך הלימודים.

  מצגות – גם המצגת היא מקור נהדר. הבעיה עם מצגות שהם לרוב לא מפורטות ולא תמיד ניתן להבין מהם למה המרצה התכוון.

  מעוניין בכתיבת עבודה אקדמית מקורית? המומחים שלנו יכתבו עבודה איכותית בהתאם לצרכים שלך!

  עבודה לדוגמא – עבודה לדוגמא יכולה לסייע רבות לכותב העבודה. ניתן ללמוד ממנה מה המבנה הצורני של העבודה, מה הדגשים, מה הרמה הנדרשת ועוד.

  חשוב לזכור, הכותב לא ישב במקומכם בקורס ואפילו שהוא מכיר את הנושא היטב, הוא לא מכיר את הדגשים של המרצה לעבודה הספציפית

  כתיבת עבודה אקדמית בהיקף גדול יכולה לצרוך זמן יקר, ידע וניסיון שלא לכל סטודנט יש ולא כל מרצה מעוניין לספק. חלק גדול מהמרצים נוהגים בשיטה הידועה של "שגר ושכח" ומצפים לקבל עבודה סמינריוניות מושקעת בסוף הסמסטר. מרצים רבים שוכחים שיש גם סטודנט בצד השני שצריך לקבל הדרכה והסבר על איך עושים את העבודה, איפה מוצאים חומרים, מה הדרך הנכונה לכתוב ולהציג את הדברים וכדומה. כאן אנחנו נכנסים לתמונה ככותבי עבודות מקצועיים. מרכיב הניסיון והידע הוא קריטי וחוסך הרבה מאוד זמן והתעסקות מיותרת. כך, יכול להווצר מצב שבו סמינריון בחינוך ייקח לסטודנט 80-120 שעות עבודה ויקבל ציון בינוני. לעומת זאת כתיבת עבודה אקדמית לכותב מקצועי יכולה לקחת 25-35 שעות עבודה וניתן באמצעותה לקבל ציון גבוה ואפילו גבוה מאוד.

  לסיכום, סטודנטים רבים נדרשים לעבודות אקדמיות שאין באפשרותם לבצע הן מבחינת כלים שהאקדמיה מספקת, והן מבחינת משאב הזמן הדרוש לסטודנט. העבודה עם כותב מקצועי משתלמת הן מבחינה כלכלית ויעילות והן מבחינת התוצאה הסופית וציון העבודה.

  למה לבחור בנו?

  שירות אישי

  שירות אישי מסביב לשעון גם לאחר מסירת העבודה והסדרת תשלום מלא.

  שירות אישי

  כל בעיה שתתגלה, כל פגם שימצא – אנחנו כאן בשביל לפתור ולעזור, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

  מקצועיות

  התחייבות לכותבים מקצועיים, איכותיים ואמינים בעלי תארים אקדמיים.

  מקצועיות

  אנו מקפידים על איכות הכותבים שלנו באמצעות תהליך גיוס קפדני.

  איכות ומקוריות

  התחייבות מלאה למקוריות ולעבודה איכותית בהתאם לדרישות הסטודנט.

  איכות ומקוריות

  כל עבודה שנמסרת ללקוח עוברת בקרה אקדמית ובדיקת מקוריות לפני שנמסרת ללקוח.

   מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

   תודה רבה לגל על העבודה באקונומטריקה. עד הרגע האחרון לא האמנתי שזה עד כדי כך פשוט. שמחתי לראות שטעיתי. תודה גדולה גם למיכל על הסבלנות הרבה והמקצועיות. ישר כח!
   מאור, האוניברסיטה הפתוחה
   רציתי לעדכן שקיבלתי 89 בסמינריון במימון. תמסרו תודה גדולה לאורטל על ההשקעה והזמן. נתראה בסמינריון הבא.
   מיכל, המרכז הבינתחומי הרצליה
   למיכל, רציתי להודות לך ולדורון על הסמינריון המושקע והיחס האישי. אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיכם. קיבלתי 92 בסמינריון במוסר ועסקים עם המנחה הכי קשה פתוחה!
   אלכס, האוניברסיטה הפתוחה