לנוע בלי לזוז – ד”ר רועי אופנהיים – כתיבת עבודה סמינריונית בתשלום

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס לנוע בלי לזוז אשר נלמד על ידי ד”ר רועי אופנהיים. במסגרת כתיבת עבודות אקדמיות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

1.) אנא קראו את ספרו של ניקולס קוק “מוסיקה מבוא קצר מאוד” פרקים 6- 1.

חלק א: סכמו את הטיעונים העיקריים של הספר.

 

עזרה בכתיבת עבודות אקדמיות – אוריינות אקדמית – עפר גת

  1. מניפולציה רטורית- כל התייחסות למאמרים תהיה להפניה הרגילה ומאמר שרוצים להבליט על ידי הצגת הרעיון שבו דרך התבנית הפותחת בשם המחבר.

רשימה ביבלוגרפית סופית– חייב להיות קשר בין הפניות לגוף העבודה לבין הרשימה הביבלוגרפית הסופית.

שאלת מחקר– שאלת המחקר לא תנוסח ככותרת העבודה. שאלת המחקר יכולה להיות כדוגמא: “האם קיים קשר חוסר נוכחות במסגרות פורמליות בבתי ספר יסודיים לבין יכולת כתיבה וביטוי בעל פה”. שאלת המחקר מבוססת על 3 נתונים:

  1. עליה להציג קשר בין משתנים או לבטא יחס בין משתנים.
  2. צריכה להיות מנוסחת בבהירות , להציג קשר הגיוני בין משתנים המוליכים את השאלה להליך בדיקה. ולא לשאלת כן לא.
  3. ניתן באופן אמפירי – ישנו הידע שאפשר ליישם שיטות מחקר.

השאלה צריכה להיות באמת מדודה בנושאים, כמות. הוא ממודד על פי מקורות שמקיימים ביניהם שיח ודיון רעיוני. את שאלת המחקר צריך לבנות ביחס למאמרים שמצאנו. כל מאמר מחויב להציג הליך חדשני, חידוש.

אנחנו צריכים לעבור על המאמרים ומתוכם לחלץ מספר פרמטרים שבסופו של דבר ייסעו לנו לבנות את שאלת המחקר. הכלל אומר שאסור לנו לשאול את אותן השאלות שנשאלו במאמרים שבחרנו. אנו צריכים לגבש ולנסח את השאלה החדש.

 

כתיבת עבודה סמינריונית בתשלום – ניתוח דוחות כספיים – המרכז האקדמי פרס

8.) חברה עומדת בפני הנפקה, וחשב החברה “מר תחמני” מעוניין לבצע מניפולציה שתגדיל את רווחי החברה. הסבירו- איזו פעולה תשרת מטרה זו?

9.) שיעור התשואה להון העצמי בחברה עמד על 10% ב- 2012, על 12% ב-2013 ועל 15% ב- 2014. פרטו- בשנים אילו לא חולק דיבידנד לאור זאת מה אמור לקרות?

10.) לפני הנתונים מתוך הדוחות הכספיים של חברה: מה ניתן לקבוע- בנוגע לשלב המחזור החיים האסטרטגי של החברה?

11.) היחס בין סכום הפחת השנתי לבין סכום ההשקעה ברכוש קבוע במזומן בחברה במהלך כל השנים האחרונות היה גדול מ-1. לדעתכם: מה ניתן להסיק מכך?

לסיכום, כתיבת עבודות אקדמיות בתשלום ב לנוע בלי לזוז הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות