מבוא למחשבים – אוניברסיטת תל אביב – סמינריון

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס מבוא למחשבים אשר נלמד ב אוניברסיטת תל אביב. במסגרת עבודות סמינריון אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

ניתוח נתונים באמצעות ה- SPSS –  סיעוד:

1.) ענה/י בעזרת spss על שאלות המחקר.

2.) לכלול את כל הפלטים שבעזרתם נענו שאלות המחקר.

3.) מדוע נבחרה שיטה סטטיסטית מסוימת?

 

סמינריון – היוצר ביצירתו – יצירתם של שלושה יוצרים סקנדינביים – איבסן, סטרינדברג, ברגמן – אוניברסיטת תל אביב

9.) מקומם של הילדים (לרבות ילדים מבוגרים) בתא המשפחתי ועל הבמה או הבד בשתיים מן היצירות: ברווז הפרא או איולף הקטן מאת איבסן, הפליקן מאת סטרינדברג, פאני ואלכסנדר של ברגמן.

10.) דמויות מיסטיות או מטאפיזיות ותפקודן בשתיים מן היצירות הבאות: פר גינט או איולף הקטן מאת איבסן, מחזה חלום או סונטת הרוחות מאת סטרינדברג.

11.) מבנה המחזה כ”דרמת תחנות” או “מחזה מסע” ותרומתו לבניית המשמעות בשתיים מן היצירות: פר גינט או ברנד מאת איבסן, מחזה חלום או דרך המלך הגדולה מאת סטרינדברג.

 

סמינריון בכלכלה – מבוא למנהל ציבורי – האקדמית גליל מערבי

18.) אם גלעד ארדן יבחר באלדד קובלנץ כדי שישמש לו כיועץ תקשורת, הוא יהיה עובד- מפעל עסקי של המדינה, משרד ממשלתי, רשות סטטוטורית או חברה ממשלתית?

19.) בכתבה זו עו”ד יצחק הרצוג, מייצג את- רשות שופטת, מחוקקת, מבצעת או מנהל ציבורי?

20.) תשלום אגרת הטלביזיה הוא- מרכיב בהכנסות המדינה, בהוצאות, תקציב נפרד או חלק מתקציב רשות המיסים?

 

למסגר זמן ומרחב סיפור וויזואליזציה בקולנוע – האוניברסיטה העברית בירושלים

2) What aspects of visual style and cinematic narration does the concept of framing affect? How?

3) What are frames-within-frames? Which tools, shapes, devices and concepts can be used to create the notion of additional framing within the misé-en-scène of a frame?

Part 2: Analyzing Frames and Framing in Cinema:

1) Chose one of the following frames. Analyze it briefly. Indentify the film title and indicate, if possible, historic context and genre. Describe the visual composition, misé-en-scène and framing. What meaning and (emotional) impact results from it?

2) Choose one of the following film clips and analyze it briefly. Refer to aspects of framing and misé-en-scène, special effects and camera work as well as self-reflexive and/or intertextual references.

לסיכום, עבודות אקדמיות בתשלום ב מבוא למחשבים הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות