קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס מבוא לסוציולוגיה ולחברה הישראלית ב' אשר נלמד ב המכללה האקדמית תל אביב-יפו. במסגרת עבודות סמינריוניות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

לבחור כתבה, שפורסמה בחצי השנה האחרונה בעיתון או בפורטל אינטרנט, המתארת תופעה חברתית בישראל.

נתחו ודונו בתופעה החברתית שבחרתם על פי שניים מהנושאים שנלמדים בסמסטר זה: ריבוד, אי שוויון גלובלי, מגדר, אתניות וחינוך.

 

סמינריון במשפטים – דיני חוזים – האוניברסיטה הפתוחה

5.) חנות הספרים "תולעת" יצאה במבצע לרגל חג החנוכה: "כל אחד הוא אור קטן וביחד אור איתן: ספר בכתב ברייל ייתרם לעמותת "אור לעיוור" על כל קנייה של 200 ₪."

הספרנית של הספרייה העירונית, שרצתה לחדש את מלאי הספרים ובה בעת גם לתרום לאוכלוסייה שהייתה קרובה לליבה, החליטה להזמין מ"תולעת" את כל מלאי הספרים החדש. הספרנית התפלאה לקרוא במקומון כי תולעת החליטה להעביר את התרומה למשפחות שנפגעו מהשרפה הגדולה.

א. מי הם בעלי זכות התביעה כנגד "תולעת?"

ב. האם תשובתכם לסעיף א' לעיל תשתנה נוכח העובדות הבאות: "תולעת" לא הבטיחה תרומה, אולם כל הספרים של "תולעת" מלווים גם בכתב ברייל. העמותה ששמעה שהספרייה העירונית מתכוונת לרכוש את מלאי הספרים שלה ב"תולעת" עשתה מנוי לכל חבריה בספרייה העירונית. לאחר שנודע לה כי הספרנית החליטה שלא לרכוש מ"תולעת" היא מבקשת לברר את מצבה המשפטי.

 

כתיבת סמינריון בתשלום – יישומים סטטיסטים – המכללה האקדמית תל אביב-יפו

2) בחרו משתנה נומינלי בנוסף למשתנים שבחרתם בשאלה הקודמת ובצעו ניתוח שונות דו כיווני. נתחו את הממצאים ודווחו על כל הערכים הרלוונטיים כפי שנלמד (סטטיסטי המבחן, ד"ח, מובהקות התוצאה, גודל אפקט). הוסיפו תיאור גרפי מתאים ולוו במסקנה מילולית. במידה והתקבלה אינטראקציה מובהקת נתחו את מקורה (נתחו אפקטים פשוטים). דווחו על ממצאי ניתוח האפקטים הפשוטים- אילו אפקטים פשוטים בדקתם, מי הן הקבוצות ביניהן השוויתם, בין אלו קבוצות נמצאו הבדלים מובהקים, באיזה מבחן סטטיסטי השתמשתם, מהי מובהקות התוצאה.

 

ניהול טכנולוגיה וחדשנות – האוניברסיטה הפתוחה

2.) א. הציגו 3 החלטות בהן מסייעת מערכת המידע של "ריטלקיס". בהתבסס על המודל של גורי ומורטון, פרטו לגבי כל החלטה, מהו סוג ההחלטה ולאיזה רמה ניהולית היא שייכת?

ב. באיזה אזור של עקומת ה-S של השוק נמצאות מערכות מידע לניהול מסעדות, כדוגמת המערכת של "ריטליקס"? בתשובתם הציגו את הצירים של עקומת השוק וציינו באיזה שלב של עקומת ה-S נמצא החידוש.

לסיכום, סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות ב מבוא לסוציולוגיה ולחברה הישראלית ב' הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

להצעת מחיר עוד היום

  למה לבחור בנו?

  שירות אישי

  אנחנו מתחייבים להמשיך ולשמור על קשר גם לאחר מסירת העבודה.

  שירות אישי

  כל בעיה שתתגלה, כל פגם שימצא – אנחנו כאן בשביל לפתור ולעזור, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

  מקצועיות

  התחייבות לכותבים מקצועיים, איכותיים ואמינים בעלי תארים אקדמיים.

  מקצועיות

  אנו מקפידים על איכות הכותבים שלנו באמצעות תהליך גיוס קפדני.

  איכות ומקוריות

  התחייבות מלאה למקוריות ולעבודה איכותית בהתאם לדרישות הסטודנט.

  איכות ומקוריות

  כל עבודה שנמסרת ללקוח עוברת בקרה אקדמית ובדיקת מקוריות לפני שנמסרת ללקוח.

  מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

  תודה רבה לגל על העבודה באקונומטריקה. עד הרגע האחרון לא האמנתי שזה עד כדי כך פשוט. שמחתי לראות שטעיתי. תודה גדולה גם למיכל על הסבלנות הרבה והמקצועיות. ישר כח!
  מאור, האוניברסיטה הפתוחה
  רציתי לעדכן שקיבלתי 89 בסמינריון במימון. תמסרו תודה גדולה לאורטל על ההשקעה והזמן. נתראה בסמינריון הבא.
  מיכל, המרכז הבינתחומי הרצליה
  למיכל, רציתי להודות לך ולדורון על הסמינריון המושקע והיחס האישי. אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיכם. קיבלתי 92 בסמינריון במוסר ועסקים עם המנחה הכי קשה פתוחה!
  אלכס, הקריה האקדמית אונו

  שתפו ברשתות החברתיות