מבוא לסוציולוגיה של הרשת: יחסים, רשתות חברתיות והון חברתי בעידן המידע | אוניברסיטת ת”א | כתיבת עבודה אקדמית

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס מבוא לסוציולוגיה של הרשת: יחסים, רשתות חברתיות והון חברתי בעידן המידע  אשר נלמד במוסד האקדמי אוניברסיטת ת”א על ידי  ד”ר עופר נורדהיימר נור במסגרתו בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

שאלה אחת: צפו שנית בסרטון הקצר

Upstairs

נתחו את הסרטון על פי עבודתה של אווה אילוז .אין צורך להאריך בניתוח אלא לדייק בניסוח. נסו לעשות שימוש רחב ביותר בחומרי הקריאה ובדיונים בכיתה .

 

 הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

 ספרות מרחב

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס ספרות מרחב  במסגרתו בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

ב. השתמשו במודל ארגון המרחב של גבריאל צורן (שלושת המישורים של ארגון המרחב

מהמאמר “לקראת תיאוריה של המרחב בסיפור”) ובדיון של גאורג זימל בעיר המודרנית

(במאמר “העיר הגדולה וחיי הנפש”).

מבוא לסוציולוגיה של הרשת: יחסים, רשתות חברתיות והון חברתי בעידן המידע | אוניברסיטת ת"א
מבוא לסוציולוגיה של הרשת: יחסים, רשתות חברתיות והון חברתי בעידן המידע | אוניברסיטת ת”א

 

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס המוזיאון המודרני אשר נלמד במוסד האקדמי “שנקר – הנדסה. עיצוב. אמנות” על ידי פרופ’ מיכה לוין. במסגרתו בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

שימור: מחלקת שימור (רסטורציה), מודעות לשימור בתכנון והפעלת המוזיאון, (אור עמום בתצוגת חומרים רגישים, חלונות הניתנים לאטימה או שקיפות  חלקית באמצעות מסכים, אטימה של חלונות שהיו מיועדים להיות פתוחים ושקופים ובמהלך השימוש התברר שאינם מתאימים לשימוש בבנין, מיזוג אויר, נוכחות של מדי לחות באולמות התצוגה והמחסנים, חדירת שמש ישירה על מוצגים וכו’

גמישות: האם החלל במוזיאון גמיש, איזה חלקים של המוזיאון גמישים יותר ובאיזה מהם העיצוב מיועד לתצוגת קבע והאם  גם היא ניתנת לשינוי במקרה הצורך.

 

 הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

 

מחרדה לאופוריה: החברה הישראלית בעקבות מלחמת ששת הימים

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס מחרדה לאופוריה: החברה הישראלית בעקבות מלחמת ששת הימים אשר נלמד במוסד האקדמי אוניברסיטת תל-אביב על ידי ד”ר אלון גן. במסגרתו בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

  1. “שיח לוחמים” – ניתוח נושאי:

סכם/י את מכלול הנושאים, הדילמות והשאלות העולים מתוך דברי המשוחחים. הכוונה היא לקטלג-למפות את דברי המשוחחים ולארגנם לפי חלוקה נושאית. (קבצים רלבנטיים: כל הקבצים העוסקים בשיח לוחמים במאגר הידע בספרייה אופוריה).

 

לסיכום, עבודה אקדמית ב מבוא לסוציולוגיה של הרשת: יחסים, רשתות חברתיות והון חברתי בעידן המידע  היא עבודה יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים.WRITE2ME  מביאה עימה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודה זו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

 

צור קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר ולהתרשמות

 

[contact-form-7 id=”114″ title=”הצעת מחיר”]

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות