מבוא לסוציולוגיה – המכללה האקדמית הדסה ירושלים – סמינריון בחינוך

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס מבוא לסוציולוגיה אשר נלמד ב המכללה האקדמית הדסה ירושלים. במסגרת עבודות סמינריוניות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית מבוא לסוציולוגיה  -  סמינריון בחינוךאשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

  • סטייה ופיקוח חברתי.
  • סטטוס ותפקיד.

 

סמינריון – פרוצדורה – פרופ’ איסי רוזן צבי

זאת, מאחר שההסכמים נכרתו כתוצאה מעושק, ניצול, סחיטה והטעיה מצד הלקוחות, תוך ניצול מצבו הרפואי הקשה של מנהל החברה, שאולי.

בתמצית, נטען בכתב התביעה כי שאולי, שהוא היזם, בעל המניות, המנהל והרוח החיה שמאחורי החברה, התקשר עם הנתבעים בחוזים למכירת דירות בפרויקט, כאשר הוא נתון במצב רפואי ונפשי קשה, וכי הנתבעים ניצלו את מצבו וגרמו לכך שיחתום על חוזים מקפחים, בהם נמכרו הדירות במחירים נמוכים בהרבה משווין האמיתי. לכתב התביעה שהגישה החברה, צורפה חוות דעת פסיכיאטרית מטעם פרופ׳ שפרמן, הפסיכיאטר המחוזי של מחוז המרכז.

בכתב ההגנה שהגישו, הנתבעים הכחישו את הטענות ובפרט את הטענה לעניין מצבו הנפשי של שאולי. בין היתר, טענו כי הדירות נמכרו במחירים ריאליים; כי החברה היא שלא עמדה בחובותיה כלפיהם; וכי בתקופה בה נטען כי שאולי חתם על ההסכמים עם הנתבעים והיה נתון במצוקה נפשית, התקשר שאולי גם בהסכמים אחרים אותם אין הוא מבקש לבטל. לפיכך, הגישו המבקשים בקשה לגילוי מסמכים כללי, ובפרט ביקשו כי החברה תמציא להם רשימה מפורטת של כלל החוזים בהם התקשר שאולי בעשר השנים האחרונות, וכן דרשו מבית המשפט לחייב את שאולי לחתום על טופס ויתור סודיות רפואית, על מנת שיוכלו להגיש חוות דעת מטעמם לעניין זה.

 

כתיבת סמינריון בתשלום – תלאות ותקווה – פרופ’ יאיר זלטנרייך

  1. הציגו את בעיות היסוד שאפיינו את מצבם של ערביי ישראל (רק לגבי הערבים, לבודד מהיהודים) בשנותיה הראשונות של המדינה והסבירו את משמעותה של כל נקודה שאתם מעלים.

לא היו קבוצה הומוגנית, ערביי הגליל וערבי המשולש מרכז הארץ והבדואים בנגב, בעיית הפליטים נשארו הפאלחים ועזבו החברה הגבוהה- העזיבה יצרה חיציון סוציולוגי, הלא מתוחכמים נשארו השמנת עזבה.

  1. הציגו את בעיות היסוד שליוו את השנים הראשונות לקליטת העלייה הגדולה והסבירו את משמעותה של כל נקודה שאתם מעלים.

 

מקורות ישועים על המזרח התיכון וקרן אפריקה – לאונרדו כהן

3.) רוב המקורות נכתבו על ידי מיסיונרים ישועים וחלקם התכתבויות בין מלך אתיופיה ושליט תימן.

4.) הטקסטים בנושאים דתיים ושאלות אסטרטגיות, פוליטיות ובקשרי מסחר.

לסיכום, כתיבת עבודות לסטודנטים ב מבוא לסוציולוגיה הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות