תהליך הכתיבה של עבודות סמינריוניות בתחומים השונים הינו נושא חדש עבור הסטודנטים. במהלך שנות התואר למדתם את החומר התיאורטי בתחום בו הנכם מעוניינים לעסוק, עבודה סמינריונית למעשה מסכמת עבורכם את שנות הלימוד ומסייעת לכם להתנסח בשפה וכתיבה אקדמית רהוטה.

כחלק ממבנה עבודה סמינריונית, עליכם לערוך מחקרים שונים, להסיק מסקנות ממצאים שונים שחקרתם ולפרט בצורה רחבה. סידור העבודה והגשתה בצורה מקצועית הינה חלק בלתי נפרד מהציון שתקבלו על העבודה. לכן, במידה והנכם מעוניינים לערוך ולסדר את העבודה על פי מבנה עבודה סמינריונית, אתם מוזמנים לסדר את העבודה באופן הבא:

כל השלבים במבנה עבודה סמינריוניתמבנה עבודה סמינריונית

 • שער העבודה – שער העבודה הסמינריונית לרוב צריך לכלול את כותרת העבודה, השם של אותו הקורס בו הוטל עליכם להגיש את העבודה הסמינריונית בתוספת לשמו של המרצה, שמות המחברים ומספרי תעודות הזהות ותאריך ההגשה של העבודה. כותרת העבודה צריכה להציג במילה מסכמת את הרעיון המרכזי של העבודה ואת שאלות המחקר השונות בהן העבודה הסמינריונית מתמקדת. האורך צריך להיות עד 10-15 מילים.
 • תוכן העניינים של העבודה – תוכן העניינים נועד לסדר את הדברים ולהציג את הנושאים העיקריים וראשי הפרקים השונים עליהם תדונו במהלך העבודה. לעיתים יש לשקול להוסיף גם את הסעיפים הראשיים. יש להקפיד על מספור העמודים והצגה מקצועית של התוכן בעבודה.
 • מבוא העבודה הסמינריונית – המבוא של עבודות הסמינריון צריך להציג בפני הקוראים את הנושא המרכזי של העבודה ואת השיקולים השונים שבגללם בחרתם דווקא בנושא זה. עליכם להגדיר את גבולות העבודה ולהציג את הנושאים בהם העבודה תעסוק.
 • גוף העבודה – גוף עבודה סמינריונית יכל להיכתב במספר רב של שיטות וניסוחים. תוכלו לקרוא אודות השיטות לכתיבה עיונית, כתיבה מחקרית אמפירית וסוגי כתיבה נוספות.
 • סיכום – סיכום העבודה צריך לכלול את המסקנות השונות שקיבלתם והגעתם אליהם במהלך העבודה. לתמצת את התוכן והנושאים השונים עליהם פירטתם בעבודה.
 • מקורות – יש לציין את המקורות השונות והעמודים השונים בהם נעזרתם בפרקים השונים.

עזרה בעריכת עבודת סמינריון

חברת Write2Me מורכבת מסגל כותבים מקצועיים בעלי תואר אקדמי וניסיון של שנים בכתיבת עבודות אקדמיות ועבודות סמינריון בפרט בנושאים השונים. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר.

למה לבחור בנו?

שירות אישי

שירות אישי מסביב לשעון גם לאחר מסירת העבודה והסדרת תשלום מלא.

שירות אישי

כל בעיה שתתגלה, כל פגם שימצא – אנחנו כאן בשביל לפתור ולעזור, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

מקצועיות

התחייבות לכותבים מקצועיים, איכותיים ואמינים בעלי תארים אקדמיים.

מקצועיות

אנו מקפידים על איכות הכותבים שלנו באמצעות תהליך גיוס קפדני.

איכות ומקוריות

התחייבות מלאה למקוריות ולעבודה איכותית בהתאם לדרישות הסטודנט.

איכות ומקוריות

כל עבודה שנמסרת ללקוח עוברת בקרה אקדמית ובדיקת מקוריות לפני שנמסרת ללקוח.

  מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

  תודה רבה לגל על העבודה באקונומטריקה. עד הרגע האחרון לא האמנתי שזה עד כדי כך פשוט. שמחתי לראות שטעיתי. תודה גדולה גם למיכל על הסבלנות הרבה והמקצועיות. ישר כח!
  מאור, האוניברסיטה הפתוחה
  רציתי לעדכן שקיבלתי 89 בסמינריון במימון. תמסרו תודה גדולה לאורטל על ההשקעה והזמן. נתראה בסמינריון הבא.
  מיכל, המרכז הבינתחומי הרצליה
  למיכל, רציתי להודות לך ולדורון על הסמינריון המושקע והיחס האישי. אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיכם. קיבלתי 92 בסמינריון במוסר ועסקים עם המנחה הכי קשה פתוחה!
  אלכס, האוניברסיטה הפתוחה