מחברה חקלאת לחברה תעשייתית – ד”ר עודד היילברונר – סמינריון

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס מחברה חקלאת לחברה תעשייתית אשר נלמד על ידי ד”ר עודד היילברונר. במסגרת עבודות אקדמיות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

1.) מהם מאפייני מעבר ואורח חיים באזור עירוני או מתועש? בחרו שני ערכים ב-Encyclopedia of Urban Studies (מקוון) המתאר שני הדפוסים:

א. תהליך מעבר מחברה חקלאית לעירונית-או תעשייתית.

ב. אופי החיים ומבנה חברה עירונית ו/או תעשייתית.

 

סמינריון בחינוך – אוריינות אקדמית – עפר גת

כל כרך בסדרת “עדן” נבנה כספר מדעי שלם ועוסק בתת נושא שקשורה לסדרת “עדן”.

  • סוג שני – כמו כתב עת או קובץ – תוצר של כנס מדעים- כנסים מדעיים הם אירועים שמתקיימים על רצף כל השנה שבו מציגים נושאים על ידי הרצאות קצרות העוסקים בנושא רחב אחד. התחום של הנושא משתנה. למשל: ישנו כנס ממוקד שעוסק בהפרעות קשב וריכוז, כל ההרצאות שיינתנו בכנס יהיו צריכות להתעסק בהפרעות קשב וריכוז. כל כרך שמתפרסם פעם בשנה מציג את ההרצאות שנמסרו בו כמתכונת של מחקר מלא כלומר מאמר שלם. זוהי גם סדרה שעוסקת באותו נושא כל שנה .
  1. אנציקלופדיה – מתייחס לספרות התומכות ,ספרות העזר. פירוש המילה מבט מעגלי מרחף למעלה. היא הוגדרה במאגר המידע הגדול ביותר.
  • אנציקלופדיה מתמחה- עוסקות בנושאים: מקראית, רפואה ואומנות. בנויות ערכים ערכים לפי סדר הא’ -ב’ .הערכים כתובים בסגנון כתיבה ייחודי, סגנון הכתיבה הוא דחוס מבחינת הרעיונות שבו מוצגים. ומציג את המכלול הנושאים המהווים דיון בנושא הערך. אך לא מפתח אותם. מעבר לדחיסות הרעיונית הערכים האנציקלופדיים מבוססים על מקורות מדעיים מרובים מאוד. ומיוצגים בעושר אינפורמטיבי (ביבליוגרפי מרובה). כל ערך בנוי על ריבוי של נושאים לא מפותחים ומבוסס על הרבה מאוד נושאים. כדי להרחיב ידע צריך לפנות ולהמשיך לקרוא.

ערכים אנציקלופדיים לעיתים קורסים עקב הטכנולוגיה והאינטרנט.

 

סמינריון – ניתוח דוחות כספיים – המרכז האקדמי פרס

לבחור בסרגל הכלים דיווחי חברות. להקיש על דוחות כספיים. לבחור את תקופת הדו”ח הכספי (הדוחות ליום 31/12/14). לאחר מכן יש לבחור את החברה הנדרשת. באפשרותכם לבחור כל חברה ממגוון החברות הציבוריות המופיעות באתר.

  1. ניתוח המאזן ודוח רווח והפסד כולל מספרי השוואה:

– ניתוחים אנליטיים בהתבסס על כל היחסים הפיננסיים.

– ניתוח אופקי ואנכי של החברה.

  1. ניתוח SWOT:

הצג מסקנה אחת לכל גורם.

  1. כללי:

לאור ניתוח החברה– מהן מסקנותיך הכלליות?

לסיכום, הכנת עבודות אקדמיות ב מחברה חקלאת לחברה תעשייתית הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות