מחרדה לאופוריה: החברה הישראלית בעקבות מלחמת ששת הימים | אוניברסיטת תל אביב | עבודה אקדמית בתשלום

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס מחרדה לאופוריה: החברה הישראלית בעקבות מלחמת ששת הימים אשר נלמד במוסד האקדמי אוניברסיטת תל-אביב על ידי ד”ר אלון גן. במסגרתו בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

1.תהליכי קבלת החלטות במהלך המלחמה – כיבוש רמת הגולן כניתוח אירוע:

לפניכם קטעים משני ספרים שונים: הבר איתן, היום תפרוץ מלחמה, ידיעות אחרונות, ת-א, 1987.

בראון אריה, חותם אישי, ידיעות אחרונות, ת-א, 1997. הספר הראשון נערך ע”י איתן הבר והוא מביא את זווית המבט של  ישראל ליאור – מזכירו הצבאי של לוי אשכול.  הספר השני נכתב ע”י אריה בראון – מזכירו הצבאי של משה דיין. ישראל ליאור (איתן הבר) ואריה בראון מתארים את סיפור כיבוש רמת הגולן ומנסים להתמודד עם השאלה מה גרם למשה דיין לשנות את דעתו מהתנגדות לכיבוש (עד חצות הלילה של ה-8/6) עד מתן הוראה לכבוש את רמה (ב – 06:00 בבוקר ה – 9/6) תוך עקיפת שרשרת הפיקוד.

 

 הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

 

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס ספרות מרחב  במסגרתו בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

א. כתבו תיאור ופרשנות של עיצוב הבית והמרחב העירוני; התנועה והיחסים בין מרחבים

שונים המופיעים בסיפור; היחסים בין הדמות והמשפחה למרחב; והמשמעויות הכלליות

העולות מייצוג המרחב בסיפור.

מחרדה לאופוריה: החברה הישראלית בעקבות מלחמת ששת הימים | אוניברסיטת תל אביב
מחרדה לאופוריה: החברה הישראלית בעקבות מלחמת ששת הימים | אוניברסיטת תל אביב

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס המוזיאון המודרני אשר נלמד במוסד האקדמי “שנקר – הנדסה. עיצוב. אמנות” על ידי פרופ’ מיכה לוין. במסגרתו בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

האם המוזיאון מציג גם עבודות מהמחסן בחלל הפתוח לקהל, או מאפשר לראות אותן בתיאום ביקור בחדר רישום וגרפיקה או תחומים אחרים.

ספריה, ארכיון על אמנות ישראלית או אדריכלות וכו’.

חנות (האם המוצרים בחנות מתיחסים גם לחומר המוצג במוזיאון בנוסף לקטלוגים?

תוכן התצוגה במוזיאון: אמנות ישראלית, אמנות בינלאומית, דגש על אמנות מודרנית ו/או על אמנות בת זמננו, אמנות אפריקאית, מזרח רחוק, צילום, ארכיון סרטים, פיסול, עיצוב, אדריכלות.

אור טבעי או מלאכותי או שילוב בין השניים או שימוש באחד מהאמצעים בחלקים שונים שלהמוזיאון.

 

 הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

 

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס מבוא לסוציולוגיה של הרשת: יחסים, רשתות חברתיות והון חברתי בעידן המידע  אשר נלמד במוסד האקדמי אוניברסיטת ת”א על ידי  ד”ר עופר נורדהיימר נור במסגרתו בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

להיעזר בפרק שנמצא במודל מתוך ספרה של אילוז תרבות הקפיטליזם אך למי שרוצה לקבל ציון גבוה במיוחד מומלץ לקרוא את כל הספר ולצטט ממנו(.

  1. ללא ספק אילוז ביקרותית כלפי הדרכים שבהן משנה חלל הסייבר את רגש האהבה. האם אתם יכולים לראות דווקא יתרונות במציאת אהבה בחלל הזה?

 

 הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

 

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס מהדימוי האנאלוגי לדימוי הדיגיטלי: תאוריות הצילום  אשר נלמד במוסד האקדמי המכללה האקדמית ספיר על ידי ד”ר מאיר ויגודר. במסגרתו בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

בחרו תצלום מעבודתה ונתחו אותו בהקשר למה שקראתם אודותיה.

קריאה:

נחמה גורלייק, “סופי קאל: סיפורים אמיתיים עמודים 17-11.

סופי קאל, “סוויטה ונציאנית”, בתוך  סיפורים אמיתיים ,83-40 תל אביב: מוזיאון תל אביב, 1996.

עמודים: 83-40

פול אוסטר,  לווייתן, תרגום משה רון, עם עובד 1994.  עמודים: 81-66

 

לסיכום, עבודה אקדמית ב מחרדה לאופוריה: החברה הישראלית בעקבות מלחמת ששת הימים היא עבודה יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. WRITE2ME מביאה עימה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודה זו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

 

צור קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר ולהתרשמות

 

[contact-form-7 id=”114″ title=”הצעת מחיר”]

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות