קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס מלוכה, פילוג וחורבן אשר נלמד ב אוניברסיטת חיפה. במסגרת עבודות סמינריון אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

Morton Cogan, 1 Kings (Anchor Bible), New York 2000 Gwylem H. Jones, 1 and 2 Kings (New Century Bible), Col. 1, Grand Rapids 1984

תרגום השבעים למלכים א, בתרגום עברי של ח' שלי, ובתרגום אנגלי של NETS.

לגבי פס' 12 -13, קראו גם את לשון הפסוק בתרגום השבעים (נמצא אחרי פס' 53). לגבי פס' 16, קראו גם את המקבילה בדברי הימים ב ו' 5.

סמינריון – סדר דין-פלילי – הקריה האקדמית אונו

כחודש לאחר הסגרתם לגרמניה, הוגשה בקשת הסגרה מטעם ממשלת צרפת- להסגיר לידיה את שלום. שלום הינו בעל אזרחות צרפתית והוסגר בשל עבירת הימורים. את העבירה עבר שנתיים קודם לבקשת ההסגרה, מטעם השלטונות בצרפת.

כשלושה שבועות לאחר מכן, הוטס שלום בטיסה מיוחדת לפריז. שם הוסגר לידי הרשויות בצרפת.

בה בעת, הוגשה בקשת הסגרה (מטעם ממשלת ישראל) לעמיתתה ביפן- לשם הסגרת זוקו קואוטומו ,למדינת ישראל. זאת בשל עבירת הריגה- אותה ביצע 5 שנים קודם לכן, עת שהה בישראל.  לאחר יומיים: הוסגר קואוטומו לישראל ושם נעצר בין עבירת ההריגה.

כחודשיים לאחר מכן, הוגשה לרשויות בישראל בקשה להסגיר את קואומוטו לספרד. זאת בשל עבירת סחר בסמים- אותה ביצע לפני 3 שנים בעת ביקורו באי טנריף. 3 ימים לאחר מכן- הועבר אוטוקומו לידי הרשויות בספרד.

הניחו כי לצורך העניין, הדין בגרמניה (בגין עבירת הרצח) הוא עונש מוות. ובגין עבירות השוד ושיבוש הליכי משפט העונש הוא מאסר עולם. עוד הניחו כי: העונש בגרמניה בגין אי ציות לרמזור אדום- זהה לדין הישראלי (3 חודשי מאסר בפועל).

דונו בחוקיות כל 1 מהליכי ההסגרה.

באם לדעתכם הליך מסוים מייתר את הצורך לדון בהמשך ההליכים, נמקו את עמדתכם. אך המשיכו לדון הלאה בהמשך ההליכים.

ג.)

– חוק ההסגרה, תשי"ד-1954.

– תקנות ההסגרה (סדרי דין וכללי ראיות בעתירות), תשל"א.

סמינריון בחינוך – ספרות ככלי חינוכי – איתי גרופר

2.) לא לכתוב לגבי סיפור הספר: אלה על השימוש ככלי חינוכי.

היצירות: שרק, שרק 2, ספר הג'ונגל, זוטרופוליס, רטטוי. מדגסקר, פו הדב, פדינגטון הדב, קונג-פו פנדה 1 ו -2. הדרקון הראשון שלי, הרוח בערבי הנחל, משפחת גיבורי-על. באטמן מתחיל, האביר האפל, ספיידרמן, פרספוליס.

לסיכום, עזרה בכתיבת עבודות אקדמיות ב מלוכה, פילוג וחורבן הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

להצעת מחיר עוד היום

  למה לבחור בנו?

  שירות אישי

  אנחנו מתחייבים להמשיך ולשמור על קשר גם לאחר מסירת העבודה.

  שירות אישי

  כל בעיה שתתגלה, כל פגם שימצא – אנחנו כאן בשביל לפתור ולעזור, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

  מקצועיות

  התחייבות לכותבים מקצועיים, איכותיים ואמינים בעלי תארים אקדמיים.

  מקצועיות

  אנו מקפידים על איכות הכותבים שלנו באמצעות תהליך גיוס קפדני.

  איכות ומקוריות

  התחייבות מלאה למקוריות ולעבודה איכותית בהתאם לדרישות הסטודנט.

  איכות ומקוריות

  כל עבודה שנמסרת ללקוח עוברת בקרה אקדמית ובדיקת מקוריות לפני שנמסרת ללקוח.

  מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

  תודה רבה לגל על העבודה באקונומטריקה. עד הרגע האחרון לא האמנתי שזה עד כדי כך פשוט. שמחתי לראות שטעיתי. תודה גדולה גם למיכל על הסבלנות הרבה והמקצועיות. ישר כח!
  מאור, האוניברסיטה הפתוחה
  רציתי לעדכן שקיבלתי 89 בסמינריון במימון. תמסרו תודה גדולה לאורטל על ההשקעה והזמן. נתראה בסמינריון הבא.
  מיכל, המרכז הבינתחומי הרצליה
  למיכל, רציתי להודות לך ולדורון על הסמינריון המושקע והיחס האישי. אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיכם. קיבלתי 92 בסמינריון במוסר ועסקים עם המנחה הכי קשה פתוחה!
  אלכס, הקריה האקדמית אונו

  שתפו ברשתות החברתיות