ממשל ציבורי ותאגידי | ירון זליכה | הקריה האקדמית אונו | כתיבת עבודה אקדמית

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס ממשל ציבורי ותאגידי אשר נלמד במוסד האקדמי הקריה האקדמית אונו על ידי  פרופ’ רו”ח ירון זליכה. במסגרתו בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

ערכו ראיון עומק מצולם עם איש/אשת חינוך תוך הכנה של שאלון חצי מובנה שדרכו תנסו לעמוד על תמה מרכזית בפעילותו/ה. לדוגמה, במידה ואתם/ן בוחרים/ות מורה תימות מרכזיות הן: המורה מול הנהלה / יחסיו מול המורים האחרים / יחסיו עם התלמידים / מעורבות הורים / תכנים פדגוגיים / תכנים טכנולוגיים או לחליפין ביחס לתופעה דוגמת “הפרטה בחינוך” ומעמד המורה.

הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

 מבוא לסוציולוגיה של הרשת: יחסים, רשתות חברתיות והון חברתי בעידן המידע

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס מבוא לסוציולוגיה של הרשת: יחסים, רשתות חברתיות והון חברתי בעידן המידע  אשר נלמד במוסד האקדמי אוניברסיטת ת”א על ידי  ד”ר עופר נורדהיימר נור במסגרתו בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

ניתן לענות על הנקודות המפורטות במקום לעשות סינתזה .

נתחו את הסרטון על פי חומר הלימוד בכיתה וחישבו על הנקודות הבאות:

  1. מה המסר שמנסה להעביר יוצר הסרטון?

 

הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

מהדימוי האנאלוגי לדימוי הדיגיטלי: תאוריות הצילום

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס מהדימוי האנאלוגי לדימוי הדיגיטלי: תאוריות הצילום  אשר נלמד במוסד האקדמי המכללה האקדמית ספיר על ידי ד”ר מאיר ויגודר. במסגרתו בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

חלק א:

ד)         בחרו דוגמא של תצלום חדשותי מהאינטרנט המראה אסון טבע, פיגוע, אלימות משטרית, או מלחמה ונתחו את התצלום לפי החומרים שקראתם/ן עד כה בשאלה.

סונטאג, סוזאן. להתבונן בסבלם של אחרים, תל אביב: מודן, 2003 (עמודים 17-12\34-21\52-44]

סונטאג, סוזאן, הצילום כראי התקופה (עם עובד 1979) [עמודים 26-16]

בארת, רולאן. “צילום הלם” בתוך מיתולוגיות (תל אביב: בבל, 1998) [עמודים: 132- 134 ]

 

הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

המוזיאון המודרני

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס המוזיאון המודרני אשר נלמד במוסד האקדמי “שנקר – הנדסה. עיצוב. אמנות” על ידי פרופ’ מיכה לוין. במסגרתו בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

נגישות: האם המוזיאון נגיש ישירות לרחוב? האם המוזיאון נקט בצעדים שיעודדו את הביקור בו כגון סככות, גגונים, שבילים, כרזות, בנרים, דגלים, שילוט, תאורה, גינון ואמצעים אחרים למשיכת הקהל.

צורה: לאיזה סגנון/סגנונות אדריכליים ניתן ליחס את הבנין?

באיזה אמצעים נקט האדריכל על מנת להדגיש את חשיבותו ויחודו של המוזיאון, למשל חומרים יקרים כגון שיש או חומר אחר  לא שגרתי בבניני העיר, אבן חלקה נסורה וכו’.

התיחסות בנין המוזיאון למיקום ולמבנים הסמוכים. התיחסות לתכנית אב. האם המיקום נבחר בשיתוף עם האדריכל או הוכתב ע”י העיריה, ממשלה, תורמים? האם האדריכל השתלב והדגיש את איכויות המיקום או ניסה לנקוט באמצעים שיתגברו על נתונים שנראו לו לא מתאימים למוזיאון.

 

הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

אתיקה ואחריות חברתית בפיתוח ארגוני

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס אתיקה ואחריות חברתית בפיתוח ארגוני אשר נלמד במוסד האקדמי אוניברסיטת חיפה על ידי ד”ר אריה רשף. במסגרתו בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

  • מהי הסוגיה/הדילמה האתית המאפיינת את הארוע?
  • סקירת ספרות על התחום בו עוסקת הדילמה )לדוגמא: אם הדילמה עוסקת בנושא שמירת פרטיות יש להציג בסקירה התייחסויות לחשיבות בשמירת פרטיות ומחקרים שעוסקים בנושא(
ממשל ציבורי ותאגידי | ירון זליכה | הקריה האקדמית אונו
ממשל ציבורי ותאגידי | ירון זליכה | הקריה האקדמית אונו

 

 

ניהול והתנהגות ארגונית

ממן 12

שאלה 1 (40 נקודות)

א. לאילו שאלות/ נושאים/ סוגיות/ מרכיבים שיש לקחת בחשבון, צריך להתייחס מנהל המבקש לעצב את המבנה הארגוני בארגון אותו הוא מנהל (יחידה 2).

 

לסיכום, עבודה אקדמית ב ממשל ציבורי ותאגידי היא עבודה יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים.WRITE2ME  מביאה עימה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודה זו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

צור קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר ולהתרשמות

 

[contact-form-7 id=”114″ title=”הצעת מחיר”]

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות