מנהל ומדיניות ציבורית – המכללה האקדמית ספיר – סקירה תיאורטית

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס מנהל ומדיניות ציבורית אשר נלמד ב המכללה האקדמית ספיר. במסגרת עבודות אקדמיות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

א. עמדת מספיקנות- תומכת בהבטחת הכנסה ומתנגדת לשוויון הזדמנויות.

 

סמינריון – תדריך מסייע לכתיבת עבודות – המרכז ללימודים אקדמיים

לבסוף תוצג התייחסות לחלקים אחרים של המחקר (כתיבת עמ’ שער; תקציר; רשימת מקורות וכיוצא בזה) ולהיבטים אחרים שלו (אתיקה, דרך הכריכה וההגשה במינהל הסטודנטים).

מבנה כללי – ארבעה פרקים של עבודת מחקר: פסטיבל מספרי סיפורים. כתיבת עבודת מחקר מקבילה במידה רבה לכתיבת סיפור.

  • כמו בסיפור, גם בעבודת מחקר יש התפתחות של העלילה בקו שהוא ברור לקורא: התחלה, אמצע וסוף.
  • לכן, חשוב שתהיה זרימה טובה בין הפרקים השונים: צריך להיות ברור לקורא ההיגיון שבמעבר מפרק אחד לזה שבא אחריו. הדבר נכון לגבי תת-הפרקים שבמבוא וכן לגבי הרצף שבין הפרקים הגדולים בעבודה כולה.
  • גם בעבודת מחקר חשוב שהכתיבה תהיה מעניינת ומשמעותית לטווח רחב ככל הניתן של קוראים. ושהקורא יבין מה הערך המוסף שיפיק מקריאת העבודה. יש בכך גם מעין הבט שיווקי.
  • כמו בקריאת סיפור, חשוב מאוד שהקורא יבין מה כתוב בעבודה. נשמע מובן מאליו? נסו לקרוא את הכותרת הבאה: “השפעה זמנית-אקספרימנטאלית של בולטות המוות על מידת השמרנות הפוליטית של משתתפים בימין ובשמאל”. זו הייתה כותרת עבודת התזה לתואר שני של אחד ארז צברלינג. גם אם הצלחתם לקרוא את הכותרת מבלי שנגמר לכם האוויר, לא בטוח שהבנתם את משמעותה. ניסוח פשוט יותר יכול להיות: “השפעה זמנית בניסוי של מחשבות-מוות על אידיאולוגיה פוליטית”.

 

כתיבת סמינריון בתשלום – אדם רובוט – ד”ר גיא הופמן

  1. בעיות וסכנות:

אילו בעיות לא נפתרו באמצעות הרובוט? מה החלקים החסרים או הלא-ידועים ברעיון? מה הסכנות העיקריות שהרובוט עשוי להציב? מהם פתרונות אפשריים או כיווני פתרון אפשריים? מי הגורמים שעשויים להתנגד ביותר לפיתוח?

 

תאטרון בזמן העתיק: מבוא ועיון – המכללה האקדמית לחינוך ע”ש דוד ילין

  1. כתב אריסטו בפרק ו של חיבורו פואטיקה: “טרגידיה היא חיקוי פעולה רצינית, שלמה ובעלת שיעור, […] חיקוי באופן דראמתי ולא באופן סיפורי, אשר דרך חמלה וחרדה מבצע את הזיכוך (קאתארסיס) של ריגושים כאלה”.

 

שיווק SPSS – המכללה למינהל

ה. השוק והתחרות (פורטר, PEST-D, SWOT).

  1. השערות מחקר- הינה תשובה אפשרית לבעיית המחקר.

לסיכום, כתיבת עבודות אקדמיות בתשלום ב מנהל ומדיניות ציבורית הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות