קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס מניהול ביצועים למצוינות ניהולית אשר נלמד ב המרכז ללימודים אקדמיים על ידי ד"ר ואלרי איסק. במסגרת עבודות סמינריוניות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מניהול ביצועים למצוינות ניהולית - סמינריוןמיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

א.) אלו ביצועים ירדו?

ב.) כיצד הדבר בא לידי ביטוי על פי המודלים?

 1. מהן המלצותיכם לחברת "שופרסל" ? הציגו את המלצותיכם- תוך שימוש במודלים בתחום מצוינות ניהולית (המודל האירופי או המודל האמריקאי לאיכות ומצוינות).

 

כתיבת סמינריון בתשלום – משפט מנהלי – ד"ר איל פלג

1.) עצמאות שיקול הדעת: חוק מפגעים וזיהומים מסוכנים, התשע"ז- 2017 קובע, שהשר לאיכות הסביבה הוא השר הממונה על ביצוע החוק. עוד קובע החוק, שמנכ"ל המשרד לאיכות הסביבה יערוך בדיקות של רמות פליטת הגזים ממפעלים ברחבי המדינה, ויורה על אופן הטיפול במפעלים חורגים, לרבות השבתת פעילות ואף סגירת מפעל.

 

סקירה תיאורטית – אוריינות מחקר – אוניברסיטת תל אביב

Inan, F. A., & Lowther, D. L. (2010). Factors affecting technology integration in K-12 classrooms: A path model. Educational Technology Research and Development, 58(2), 137-154.

Korbach, A., Brünken, R., & Park, B. (2017). Measurement of cognitive load in multimedia learning: a comparison of different objective measures. Instructional Science, 45(4), 515-536.‏

דיני נזיקין – המכללה האקדמית צפת

כיוון שבין המשתתפים במרוץ הוגרלה סוללה נטענת וארנב צעצוע, ומשום שהשתתפות בהגרלה דרשה רק את סיום המסלול ולא ניצחון במרוץ- החליט קובי להשתתף בפעילות זו בלבד. למרבה הצער, חמישה קילומטרים מקו הזינוק לקה קובי בליבו ונפטר.

עזבונו של קובי מבקש להגיש תביעה נזיקית נגד משרד הבריאות ומשרד התעשייה והמסחר בגין המוות (יש להתייחס למשרד הבריאות ולמשרד התעשייה והמסחר כגוף אחד- המדינה).

 

סדר דין פלילי – המכללה למנהל

כך, יהוו "שותפים לתביעה" במשפט הפלילי ולא ישמשו רק כעדי תביעה, למשל, יוכלו להציג שאלות לעדים אחרים, לחקור את הנאשם לצד התביעה ולקחת חלק אקטיבי בהליך הפלילי.

אתם/ן משפטנים/יות במחלקת ייעוץ וחקיקה במשרד המשפטים והתבקשתם/ן להכין חוות דעת על הצעת החוק האמורה. בחוות הדעת יש להתייחס להיבטים:

 • ההשלכות של ההצעה האמורה על כל שחקני המפתח בהליך הפלילי.
 • יתרונות וחסרונות של ההצעה.
 • אופן יישום ההצעה במשפט הפלילי.

 

מבוא לתורת המשפט – המרכז האקדמי פרס

בג"צ 2383/04 מילוא נ' שר הבטחון (טרם פורסם)

רע"פ 5716/08 התצ"ר נ' בוטביה (טרם פורסם)

לסיכום, כתיבת עבודות לסטודנטים ב מניהול ביצועים למצוינות ניהולית הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

להצעת מחיר עוד היום

  למה לבחור בנו?

  שירות אישי

  אנחנו מתחייבים להמשיך ולשמור על קשר גם לאחר מסירת העבודה.

  שירות אישי

  כל בעיה שתתגלה, כל פגם שימצא – אנחנו כאן בשביל לפתור ולעזור, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

  מקצועיות

  התחייבות לכותבים מקצועיים, איכותיים ואמינים בעלי תארים אקדמיים.

  מקצועיות

  אנו מקפידים על איכות הכותבים שלנו באמצעות תהליך גיוס קפדני.

  איכות ומקוריות

  התחייבות מלאה למקוריות ולעבודה איכותית בהתאם לדרישות הסטודנט.

  איכות ומקוריות

  כל עבודה שנמסרת ללקוח עוברת בקרה אקדמית ובדיקת מקוריות לפני שנמסרת ללקוח.

  מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

  תודה רבה לגל על העבודה באקונומטריקה. עד הרגע האחרון לא האמנתי שזה עד כדי כך פשוט. שמחתי לראות שטעיתי. תודה גדולה גם למיכל על הסבלנות הרבה והמקצועיות. ישר כח!
  מאור, האוניברסיטה הפתוחה
  רציתי לעדכן שקיבלתי 89 בסמינריון במימון. תמסרו תודה גדולה לאורטל על ההשקעה והזמן. נתראה בסמינריון הבא.
  מיכל, המרכז הבינתחומי הרצליה
  למיכל, רציתי להודות לך ולדורון על הסמינריון המושקע והיחס האישי. אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיכם. קיבלתי 92 בסמינריון במוסר ועסקים עם המנחה הכי קשה פתוחה!
  אלכס, הקריה האקדמית אונו

  שתפו ברשתות החברתיות