מרחבים היסטוריים והים התיכון – האוניברסיטה העברית בירושלים – עבודות סמינריון

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס מרחבים היסטוריים והים התיכון אשר נלמד  ב האוניברסיטה העברית בירושלים על ידי פרופ’ מנואלה קונסוני. במסגרת עבודות סמינריון אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

1) אנא תאר הפרספקטיבה ההיסטורית של פרנאן ברודל על הים התיכון. מה עבורו המושג של הים התיכון? איך ברודל מבין את הים התיכון? למה אתה חושב שהוא עוצר במאה השישה עשר? עליך להתייחס לקריאות של ברודל עד הפרק על האוקיינוסים.

2) בחר הפרק הספציפי בין הכתבים של ברודל ותנתח אותו.

 

סמינריון – חשבונאות – המרכז האקדמי כרמל

7.) לאחר יצירת טור המספרים של אפס ו 1, להתחיל ממחיר הבסיס של מניית “טבע” ולהגדיל את המחיר ב 0.3% בהשוואה לסיבוב הקודם עבור ערך אקראי של 1, ולהקטין את המחיר ב 0.25% בהשוואה לסיבוב הקודם עבור ערך אקראי של 0.

8.) ליצור גרף המתאר את סדרת מחירי מניית “טבע” ואת סדרת המחירים הפיקטיביים המקריים על אותה מערכת צירים לאורך זמן.

9.) ליצור דיאגרמת פיזור של תשואת מניית “טבע” על הציר האנכי בהשוואה לתשואת מניית “טבע” בפיגור של תקופה אחת על הציר האופקי.

10.) לחזור על סעיף 8 תוך הגבלת התשואה והתשואה בפיגור של יום לתחום שבין 5%- לבין 5%.

 

מאמרים אקדמיים – אתניות לאומיות וסכסוכים בינלאומיים – המרכז הבינתחומי הרצליה

  1. השוו את גישתה של חדווה בן ישראל לזו של הנרי וסרמן בנושא הלאומיות.

חדווה בן ישראל, “לאומיות: חי, צומח, דומם או חושב”, בתוך בשם האומה – מסות ומאמרים על לאומיות. וציונות (שדה בוקר, מכון בן גוריון לחקר ישראל 2004 ), עמ’ 50-33.

חדווה בן ישראל, “ריבונות ולאומיות”, בתוך אילן רחום (עורך), חזרה לפוליטיקה: המדינה המודרנית לאומיות. וריבונות (ירושלים ,מרכז שז”ר, תשס”ט), עמ’ 135-151.

הנרי וסרמן, עם, אומה, מולדת (רעננה, האוניברסיטה הפתוחה 2007 ), עמ’ 33-17.

 

יסודות המימון – המכללה למינהל

  1. משאית שעלותה 2,510,000 ש”ח מוצעת למכירה תמורת תשלום במזומן של 420,000 ש”ח והיתרה ב- 31 תשלומים שנתיים שווים החל מבעוד שנה לפי ריבית של 12% לשנה. מהו גובה התשלום השנתי?
  2. זכיתם בלוטו ולפניכם 4 אפשרויות לקבלת הכסף מהזכייה:

א. 140,000 ש”ח בכל שנה במשך 17 השנים הבאות. התקבול הראשון היום.

ב. 1,890,000 ש”ח היום.

ג. 760,000 ש”ח בעוד שנה ו- 800,000 ש”ח בעוד 4 שנים.

ד. 1,430,000 ש”ח בעוד 6 שנים.

מה תהא בחירתכם- אם הריבית בשוק היא 7% לשנה?

  1. חברת “עתיד בטוח” פירסמה את ההצעה הבאה: שלם לנו בסוף כל שנה במשך 16 שנים 100 ש”ח ובתמורה נשלם לך החל מהשנה ה- 14 קיצבה של 200 ש”ח לשנה לצמיתות. באיזה שער ריבית ההצעה הוגנת?

לסיכום, כתיבת עבודות בתשלום ב מרחבים היסטוריים והים התיכון הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות