משפט בינלאומי פומבי | המרכז האקדמי פרס | עבודות אקדמיות

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס משפט בינלאומי פומבי אשר נלמד ב המרכז האקדמי פרס אצל ד”ר שוקי פרידמן. במסגרת עבודות האקדמיות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

רומא ומדריד הינן מדינות שכנות בעלות גבול משותף. שתיהן חברות באומות המאוחדות. בין המדינות קיימת מתיחות סביב סימון קו הגבול בין המדינות וטענות ריבונות סותרות על אי הסמוך לשתי המדינות. עם זאת בשנים האחרונות מתקיים ביניהם ‘שלום קר’ אך אין להן יחסים דיפלומטיים. בחודשים האחרונים קיימו הצדדים שיחות בתיווך ארה”ב ובהובלת שרי הביטחון של המדינות במטרה להפחית את המתיחות ואף להגיע להסכמה באשר לסימון קו הגבול.

 

משפט בינלאומי פומבי | המרכז האקדמי פרס | עבודות אקדמיות
משפט בינלאומי פומבי | המרכז האקדמי פרס | עבודות אקדמיות

סוגיות בניהול משאבי אנוש בשירות אוניברסיטת חיפה

צרפו את תמליל הריאיון שקיימתם עם בעל/ת התפקיד בנספח.(5 נק׳) השאלות שחייבות להיכלל בריאיון מופיעות בהמשך.

דיון אינטגרטיבי: עליכם ליישם את הידע התיאורטי(מושגים, תיאוריות, מודלים) מחלק 1 על הממצאים שעלו מהשטח בחלק 2 (תשובות המרואיין לשאלות). התייחסו והסבירו סתירות והלימות שהתגלו בין השטח לבין התיאוריה. לא לשכוח להתייחס גם למה שלא נאמר בריאיון כמו שתיקות, הפסקות וכיו״ב. זכרו כי בבואנו להציע פרשנות כדאי להציע לפחות שתי אלטרנטיבות או להציג קביעה עם ההסתייגות המתבקשת. יש לגבות את פרשנויותיכם בציטוטים קצרים מן הריאיון. (שניים וחצי עד שלושה עמודים).(35 נק׳)

הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

 

שירות בגישה אחרת ד״ר נדב גולדשמידט

עליכם לנתח את החברה שקיבלתם ולהראות את הגורמים המרכזיים שהפכו אותה לשונה ואחרת מהמתחרים במתן השירות וביצירת חוויה מיוחדת ללקוחות. יש להציג לפחות שלושה גורמים. עליכם להראות מה החברה עשתה ואיך היא עשתה את זה. הניתוח צריך להיות מדויק ומתבסס על מאמרים ומחקרים שקראתם על החברה. הניתוח יכול לכלול כל נושא וכל היבט שנלמדו בכיתה או נושאים והיבטים אחרים שלא נלמדו אבל הפכו את החברה לשונה ומיוחדת במתן השירות (אורך הקטע: ארבעה עמודים).

 

הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

 

למידה, הוראה והערכה – ורד רפאלי

 

התייחס לנקודות אלה:

מהן המטרות שלך כמורה? מה אתה מקווה להשיג בהוראה שלך? מדוע מטרות אלה חשובות לך?

כיצד תפעל להשיג מטרות אלה? מדוע בחרת דווקא בדרך זו?

האם אתה צופה קשיים כלשהם בהשגת מטרותיך? אם כן, מהם? אם לא, מדוע?

כיצד תדע שכמורה הצלחת להשיג את המטרות שלך?

 

מה ייחשב עבורך כהצלחה שלך?

הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

 

תקשורת כתרבות – 10532האוניברסיטה הפתוחה

 

 

פעלו על פי השלבים האלה:

בחרו מתוך מקראת הקורס שלושה מאמרים הרלוונטיים לדיון בקהילות פרשניות. הציגו אותם בקצרה (לא יותר מעשר שורות למאמר) ובאופן אינטגרטיבי.

מִצאו  שני מאמרים עדכניים (בכתבי עת, או בפרקים מתוך ספרים) הנוגעים לדרך שבה קהלים שונים מפרשים את תוכני המדיה. אחד המאמרים צריך להיות באנגלית. הציגו אותם בקצרה (לא יותר מעשר שורות למאמר) ובאופן אינטגרטיבי. קַשרו אותם למאמרים שסיכמתם בסעיף א.

הציעו שאלה למחקר, הנוגעת לדרך פעולתה של קהילה פרשנית שתבקשו לחקור; אפיינו קהילה זו והוסיפו הפניות לספרות שקראתם.

הסבירו כיצד תבצעו את המחקר.

 

 

 

לסיכום, עבודות האקדמיות ב משפט בינלאומי פומבי הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עימה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

 

 

 

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות