קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס משפט מנהלי אשר נלמד על ידי ד"ר איל פלג. במסגרת עבודות אקדמיות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

לאחר שחיים שמע על ההחלטה של ציון הוא החליט להשבית את עבודת מפעל המתכות בתל-פרחים לשבועיים, כדי לערוך בדיקה נוספת משפט מנהלי – ד"ר איל פלג - כתיבת סמינריוןבנושא.

חוו דעה על הסוגיות.

 

סמינריון – סוגיות הגותיות וחינוכיות בספר איוב – ד"ר שמעון אזולאי

אחר כל הויכוח הזה שהתווכחו על-פי השכל והסברה, התגלה ה' אל איוב מן הסערה, ויצו שיאזור חלציו ושיחלוף כח ויסורו ממנו הייסורים ויתווכח איתו. בהתגלות ה' בעצמו כבר נשלם כל הויכוח, כי מזה הראה לדעת.

 

סקירה תיאורטית – משפט מנהלי – המכללה האקדמית ספיר

ב. קראו בבג"צ 58/3 ברמן נ' שר הפנים, פ"ד יב 1493 את עמודים 1506 – 1508.

ג. בבג"צ 685/78 מחמוד נ' שר החינוך והתרבות, פ"ד לג(1) 767 קראו את פסק דינו של השופט ברק.

ד. לקרוא את: זכות הטיעון ומשוא פנים (איל פלג, אתגר העוני של המשפט המינהלי) (2013).

יצוין, שבבדיקה שנערכה גם התברר, שדין הוא אחיה של דינה. כשהדבר התברר לרונה (מנהלת המחלקה המשפטית במשרד הממשלתי) היא חשבה לעצמה: "דינה היתה המתמחה הכי בעייתית שהיתה לי. אני לא אפול שוב לצרה של מתמחה מהמשפחה הבעייתית הזו."

 

הגבלים עיסקיים – אוניברסיטת תל אביב

וויז'ן גם יצאה במבצע "בלי קנאה", שלפיו אם לקוח מראה לה כי לקוח אחר שילם לוויז'ן על אספקת אינטרנט פחות ממנו, וויז'ן תתאים לו מכאן ואילך את אותה הנחה וגם ותיתן לו חודש מנוי במתנה. שר התקשורת זימן אליו הן את מנהל חברת כובלי והן את מנהל חברת "יסו", על מנת לדון באספקת שירותי טלביזיה בפריפריה ,שבה אין טלביזיה בכבלים ויש בעיות קליטה חמורות של טלביזיה בלווין. מנכל חברת כובלי אמר לשר התקשורת בישיבה כי החברה שלו בקשיים כספיים, והיא לא חייבת לחבר בתים בפריפריה לרשת הכבלים, וגם לא מתכוונת לעשות זאת ללא מימון מצד המדינה.

 

דיני תאגידים – המכללה האקדמית צפת

אבי, יואל וריטה הקימו את חברת עיצובים עצובים בע"מ העוסקת במתן שירותי עיצוב גרפי לעסקים (להלן: עיצובים עצובים). אבי, מעצב גרפי במקצועו, תורם לחברה את הידע שלו בתחום. יואל, רואה חשבון בהשכלתו, מנהל את החברה, וריטה, בעלת ממון, השקיעה את ההון הראשוני בחברה בסכום של 100 אלף ש"ח. ריטה מחזיקה ב-50 מניות רגילות, יואל בעלים של 30 מניות רגילות, ואבי מחזיק ב-20 מניות רגילות.

לסיכום, כתיבת עבודות אקדמיות בתשלום ב משפט מנהלי הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

להצעת מחיר עוד היום

  למה לבחור בנו?

  שירות אישי

  אנחנו מתחייבים להמשיך ולשמור על קשר גם לאחר מסירת העבודה.

  שירות אישי

  כל בעיה שתתגלה, כל פגם שימצא – אנחנו כאן בשביל לפתור ולעזור, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

  מקצועיות

  התחייבות לכותבים מקצועיים, איכותיים ואמינים בעלי תארים אקדמיים.

  מקצועיות

  אנו מקפידים על איכות הכותבים שלנו באמצעות תהליך גיוס קפדני.

  איכות ומקוריות

  התחייבות מלאה למקוריות ולעבודה איכותית בהתאם לדרישות הסטודנט.

  איכות ומקוריות

  כל עבודה שנמסרת ללקוח עוברת בקרה אקדמית ובדיקת מקוריות לפני שנמסרת ללקוח.

  מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

  תודה רבה לגל על העבודה באקונומטריקה. עד הרגע האחרון לא האמנתי שזה עד כדי כך פשוט. שמחתי לראות שטעיתי. תודה גדולה גם למיכל על הסבלנות הרבה והמקצועיות. ישר כח!
  מאור, האוניברסיטה הפתוחה
  רציתי לעדכן שקיבלתי 89 בסמינריון במימון. תמסרו תודה גדולה לאורטל על ההשקעה והזמן. נתראה בסמינריון הבא.
  מיכל, המרכז הבינתחומי הרצליה
  למיכל, רציתי להודות לך ולדורון על הסמינריון המושקע והיחס האישי. אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיכם. קיבלתי 92 בסמינריון במוסר ועסקים עם המנחה הכי קשה פתוחה!
  אלכס, הקריה האקדמית אונו

  שתפו ברשתות החברתיות