מתודולוגיה של הוראת הספרות – האוניברסיטה הפתוחה – עבודה סמינריונית בחינוך

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס מתודולוגיה של הוראת הספרות אשר נלמד ב האוניברסיטה הפתוחה. במסגרת עבודות אקדמיות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

לפי המאמר שלושה דיוקנאות של מורים במראת הסטודנט להוראה: א. מה היו שאלות המחקר אותן בדקו כותבי המאמר?

 

סמינריון – שיטות מחקר – המרכז האקדמי רופין

דוגמה: תופעת העוני נתפסת כבעיה חברתית במדינות מערביות רבות. מאמצים מחקריים רבים מושקעים על מנת לרדת לעומק התופעה, להבין את שורשיה, ובמיוחד- לנסח מדיניות ציבורית שתאפשר למשפחות ולבודדים החיים בעוני להיחלץ ממנו. למרות המחקרים הרבים בנושא (ראו למשל שטייר וליון, 1999) לא נבחנה התופעה לעומקה בישראל. במיוחד לא ניתנה תשומת לב לעוני בקרב נשים לעומת גברים בישראל והמאפיינים החברתיים והכלכליים הקשורים בסיכוי לחיות בעוני.

 

סמינריון במשפטים – דיני חוזים – המכללה האקדמית ספיר

באותו הערב שלחה תמר לאמנון את ההודעה הבאה: “האם אתה מכיר בוגר ספיר שמחפש עבודה בתחום? קיבלתי פרוייקט גדול של תמ”א 83 וכנראה שאעסיק עובדים נוספים בשנתיים הקרובות.” אמנון השיב  “אני אשמח להתמקצע בתחום זה”. בתגובה להודעה זאת השיבה תמר “תגיע למשרד ונדבר.”

למחרת היום הגיע אמנון למשרדה של תמר והצדדים ערכו זכרון דברים, לפיו חלקו של אמנון בפרוייקט הנדל”ן שהתקבל יעמוד על %20 מרווחי החברה. תמר הבהירה כי היא טסה לחופשה בת חודש ימים בלוס אנג’לס וכי לאחריה יחתמו על חוזה סופי בהמשך לזיכרון הדברים.

 

הסדנא הדינאמית – המכללה למינהל

עם מה ומי היה לך נוח או קשה, ומדוע? אילו תובנות עלו אצלך כתוצאה מתהליכים קבוצתיים?

– כמו כן חשוב להתייחס לעבודת השדה וכיצד אירועים או סוגיות ממקום ההתנדבות התכתבו עם תהליכים שעברת בקבוצה.

להיעזר ביומן הרפלקטיבי שכתבת לאורך השנה ובהתרשמותך.

חבר/י את ההתרשמות הרפלקטיבית למודל תיאורטי הנוגע לתהליכים בקבוצה.

 

משפט בינלאומי פומבי – המרכז האקדמי פרס

עם זאת בשנים האחרונות מתקיים ביניהם ‘שלום קר’ אך אין להן יחסים דיפלומטיים. בחודשים האחרונים קיימו הצדדים שיחות בתיווך רוסיה ובהובלת שרי הביטחון של המדינות במטרה להפחית את המתיחות ואף להגיע להסכמה באשר לסימון קו הגבול.

למרות השיחות, בשבועות האחרונים עלתה המתיחות בגבול בין המדינות לאחר שחיילים פריזים ירו במספר הזדמנויות יריות בודדות לשטחה של לונדון. המתיחות הגיעה לשיאה בשבוע האחרון לאחר שסיור פריזי עלה על מארב בקרבת הגבול וחיילי הסיור, ארבעה במספר, נהרגו.

לסיכום, סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות ב מתודולוגיה של הוראת הספרות הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות