ניהול אסטרטגי | האוניברסיטה הפתוחה | עבודות אקדמיות

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא ניהול אסטרטגי אשר נלמד ב האוניברסיטה הפתוחה. במסגרת עבודות האקדמיות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

 

חדשנות   INNOVATION

יזמות   ENTREPRENEURSHIP

אינטרנט INTERNET

מסחר אלקטרוני E-COMMERCE      או E-BUSINESS

תגמול  מנכל וביצועים  CEO       +COMPENSATION

הרכב הנהלה ראשית /דירקטוריון (ניהול תאגידי ) TMT     או  DIRECTOR

אסטרטגיה  ירוקה  GREEN STRATEGY  או  ECOLOGY +STRTEGY

אסטרטגיה קהילתית /חברתית       COMMUNITY/ SOCIAL+STRATEGY

שותפויות  אסטרטגיות  STRATEGIC ALLIANCES

מיזוגים ורכישות  MERGER  AND ACQUISITION

השקעה זרה ישירה  FDI

מיזמים  משותפים  JV/IJV

מיקור  חוץ OUTSOURCING  /   OFFSHORING .

ניהול אסטרטגי  | האוניברסיטה הפתוחה | עבודות אקדמיות
ניהול אסטרטגי | האוניברסיטה הפתוחה | עבודות אקדמיות

ניהול קשרי לקוחות המרכז ללימודים אקדמיים

סיכום, ניתוח ואפיון של המצב הקיים ביחס לתחרות ע”י בחינת הדרך שבה פועל המערך הכולל של ניהול הלקוחות באמצעות ה-CRM  (התבססות על החוזקות והחולשות שאופיינו בניתוח ,TOWS  התחרות הענפית, הערך שנותן הארגון ללקוחותיו ונוספים ככל שתמצאו לנכון).

התוויית יעדים כמותיים (חלק מפרק ב1) .

מימוש האסטרטגיה ונושאים לשיפור:

מהניתוח שלכם בסעיף 1 לעיל, זהו נושאים שהארגון צריך לשנות (טקטית ואסטרטגית) על מנת לשפר את העמדה התחרותית שלו, והציעו אסטרטגיה שמגבירה את הערך ללקוחות ולארגון ומממשת את היעדים שנקבעו. הקפידו על בחינת האפקטיביות של ההמלצות שלכם. יש לשרטט ולדון במפת מיצוב חדשה המבטאת את התפיסה החדשה של הלקוחות (על בסיס השיפורים שבוצעו).

הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

 

אימון הלכה למעשה ב  המרכז ללימודים אקדמיים

צרו לוח חזון המשקף את הערך ממנו אתם יוצאים, היעד (הבלתי סביר והמוגדר במקום זמן ופעולה) אותו אתם רוצים להשיג ואת תוכנית העבודה שלכם המורכבת מפירוק לאחור של היעד.

הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

 

 

שירות בגישה אחרת ד״ר נדב גולדשמידט

 

תיאור כללי של החברה שקיבלתם. התיאור צריך להיות מבוסס על עובדות ולכלול בין היתר מידע על תחום פעילותה של החברה והשוק שלה, מתי הוקמה, מספר עובדים, סיכום קצר של נקודות מפתח בהתפתחותה ומה מבדל אותה ממתחרותיה במשפט אחד (אורך הקטע: עמוד אחד).

הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

 

מוטיבציה ורגשות בכיתה ובבית הספר – אוניברסיטת בן גוריון

אנא בחנו כיצד דברים אלה באים לידי ביטוי בבחירתכם את מקצוע ההוראה. בחנו באופן אינטרוספקטיבי מהם המאפיינים המוטיבציוניים של הבחירה שלכם במקצוע, וכיצד הדבר עשוי להשפיע על תפקודכם כמורים. אנא ענו בכנות. בתשובתכם התייחסו לשלוש תיאוריות בלבד: תיאוריית ההכוונה העצמית, תיאוריית הלמידה החברתית ותיאוריית מטרות ההישג.

הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

 

משפט בינלאומי פומביהמרכז האקדמי פרס

 

יומיים לאחר תקיפה זו פרסם שר החוץ של מדריד אזרה לפיה תקיפות של רומא בעומק שטחה יהוו עילה למלחמה וכינה את הרומאים ‘פושעי מלחמה’. למרות האיום תקף מטוס של רומא את מנהל הכספים של ארגון ‘רומא החופשית’.

בעקבות רצף האירועים, פלשו כוחות קרקע ושריון של מדריד לשטח רומא ותפסו שטחים שולטים ברצועה של 7 ק”מ מהגבול המשותף.

הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

 

סוגיות בניהול משאבי אנוש בשירות אוניברסיטת חיפה

 

כתבו תיאור עיסוק לתפקיד שראיינתם. תשובתכם צריכה להתבסס על כל מה שתיאור עיסוקים צריך לכלול (כפי שלמדנו בהרצאה) אך ביחס למידע שניתן למצוא אודות תפקיד זה באתר 0*NET (הכתובת המדויקת:www.onetcenter.org/overview.html) (חצי עמוד).(5 נק׳)

נסחו מודעת דרושים לתפקיד שראיינתם. תשובתכם צריכה להתבסס על כל מה שדרישות העיסוק צריכות לכלול (כפי שלמדנו בהרצאה) אך ביחס למידע שניתן למצוא אודות דרישות העיסוק באתר 0*NET. (חצי עמוד).(5 נק׳)

נסחו חמש שאלות לראיון עבודה עבור תפקיד זה. כל שאלה צריכה להדגים סגנון אחר של שאלה (שאלה פתוחה, סגורה, הבהרה, מנחה, ישירה, עקיפה, כפולה, הדמיה). (חצי עמוד).(5 נק׳)

 

לסיכום, עבודות האקדמיות ב ניהול אסטרטגי הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עימה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות