ניהול השיווק – המרכז האקדמי פרס – סמינריון

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס ניהול השיווק אשר נלמד ב המרכז האקדמי פרס על ידי ד”ר טלי תאני-הררי. במסגרת עבודות סמינריוניות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

אירוע לניתוח – “סופר קופיקס”

ב. מהי אסטרטגיית הצמיחה של קופיקס במהלך “סופר קופיקס”?

 

עבודה סמינריונית במשפטים – משפט מנהלי – הקריה האקדמית אונו

אחרי פסח נערכות פגישות הורים. במפגש בין הוריו של אריאל לבין סגן המנהל הם דורשים ממנו להתחייב בפניהם כי לא יעניש יותר את בנם בהליך כל כך לא תקין ובעונש כל כך חמור, אך הוא מסרב.

הוריו של אריאל נכנסים למשרדכם ומבקשים כי תגישו עתירה כנגד סגן מנהל בית הספר. דונו בכל השאלות המשפטיות עולות מאירוע זה אשר הינן רלוונטיות לחומר שלמדנו.

גם אם מצאתם בשלב מוקדם של הניתוח המשפטי כי ניתן להכריע את השאלה, חובתכם להמשיך ולדון בכל יתר השאלות המתעוררות.

 

סמינריון במשפטים – דיני עונשין – הקריה האקדמית אונו

כדי להגן על רבקה הוא יאחז בחוזקה באהובה כדי שתספוג את הקליעים עבור רבקה (וגם עבורו). כתוצאה מכך אהובה תמות. אם בנימין יואשם ברצח, הוא יטען בבית המשפט לסייג הצורך ויזוכה מכל אשמה. בנימין הוציא לפועל את תוכניתו, הוא הואשם ברצח ובבית המשפט הוא טען לסייג הצורך.

התמניתם לשופטים ,ותיק הרצח הועבר אליכם להכרעה. נסחו את הכרעת הדין. בהכרעת דין שיפוטית יש להכריע, ועליכם להתבסס על הדין באופן מדויק וחד-משמעי.

חלק 3: ליאוניד הוא אזרח ישראלי נשוי שפגש את קתרין באינדונזיה. קתרין היא אזרחית שוויץ וגם היא נשואה. ביום 1.1 השניים נישאו באינדונזיה, ולפי החוק באינדונזיה, זו לא עבירה פלילית. ביום 3.1 נסעו השניים לישראל. ביום 4.1 קיבלה קתרין אזרחות ישראלית. ביום 4.2 קיבלו שניהם כתב אישום בגין ריבוי נישואין (סעיף 671 לחוק העונשין) בשל נישואיהם באינדונזיה.

א. דונו באחריות הפלילית של ליאוניד ושל קתרין בעבירה.

ב. הניחו כי ליאוניד הורשע בישראל בעבירה זו. מהו העונש המירבי שניתן להטיל עליו בגינה?

 

עולם העבודה העתידי – המרכז האקדמי פרס

א. תארו את הארגון ואת הסוגיה בה בחרתם להתמקד. סקרו את מגמות השינוי שהובילו את הארגון לעבור למודל העבודה החדש.

ב. הציגו באופן השוואתי את מודל העבודה החדש אל מול מודל עבודה מסורתי מקביל.

ג. דונו ביתרונות וחסרונות של הטמעת המודל בארגון, הן מנקודת המבט של הנהלת הארגון והן מנקודת המבט של העובדים.

לסיכום, עבודות אקדמיות בתשלום ב ניהול השיווק הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות