ניהול ואסטרטגיה – אוניברסיטת בן-גוריון בנגב – כתיבת סמינריון בתשלום

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס ניהול ואסטרטגיה אשר נלמד ב אוניברסיטת בן-גוריון בנגב. במסגרת עבודות סמינריוניות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

G.) Choose one of the following 12 firms: Yahoo, Toyota, Starbucks, iPhone, Adidas, HP.

Your analysis should include the following components:

  1. An overview of the firm’s situation: Markets, major financial and accounting figures (sales, profits, market share), geographical locations; current mission and strategy; corporate governance issues. Comment on current and desired aspects of the strategy process.

כתיבת סמינריון – חקר האושר – המכללה האקדמית תל אביב-יפו

Diener, E., & Biswas-Diner, R. (2008) Happiness: Unlocking the Mysteries of Psychological Wealth, Blackwell Publishing.

Loehr, J. & Schwartz, T. (2004).  The Power of Full Engagement: Managing Energy, Not Time, Is the Key to High Performance and Personal Time.  Free Press.

Layard, R. (2006).  Happiness: Lessons from a New Science.  Penguin.

Gilbert, D. T. (2006).  Stumbling on Happiness.  Knopf.

Peterson, C. (2006).  A Primer in Positive Psychology.  Oxford University Press.

  1. תרגיל שלושת הברכות: רשום מדי יום שלושה דברים שקרו לך באותו יום ואשר אתה הכרת או הוקרת אותם כטובים בעינך. ציין אותם בכתב ותאר בפרוטרוט מה היה בהם טוב ובמידת האפשר גם איך ולמה זה עשה לכם טוב. השתדלו להביע זאת גם בעל פה באוזני אדם הקרוב אלייך. השתדלו לרשום את הברכות ביומן במחשב או הסמארט פון מדי יום. בהגשה אין צורך לתת את רשימת הברכות אלא למצוא בהן את “חוט השני” והשפעת הברכות עליכם ועל מי או מה שברכתם.
  2. מתנת החוזקות: סליגמן, פיטרסון ופארק פיתחו את שאלון החוזקות והערכים ((VIA כמעין חלופה למדדי ההפרעות הנפשיות (ה (DSM אופציה: מלא את שאלון באתר viame.org או VIA Character. אתר את שלושת חוזקות הליבה שלך אם באמצעות השאלון ו/או בפנייה לשלושת האנשים שמכירים אותכם הכי מקרוב כולל את עצמכם.

 

כתיבת סמינריון בתשלום – דילמות מוסריות במקורות היהדות – מכללת לוינסקי לחינוך

ברי חז”ל, פרשנות, ספרי מחשבה ופילוסופיה, פרשנות מודרנית. ראשית, יש להציג ולהבהיר כל טקסט בפני עצמו. לאחר מכן, ציינו כיצד המקורות שבחרתם יכולים לתרום לדיון על הדילמה המוסרית שבדיון.

 

תאוריות מודרניות במדעי החברה – המכללה האקדמית בית ברל

2.) הנטינגטון, ס. מ. (2000). “התנגשות הציביליזציות”, תכלת 9 (אביב): 129-157.

 

שיווק בינלאומי – אוניברסיטת בן גוריון בנגב

בשל כך מומלץ לבחור חברה אשר קרוב או מכר שלכם עובד בה ויוכל לעזור או חברה ציבורית אשר בתשקיפיה מידע הזמין לציבור בצורה נוחה.

לסיכום, עבודות אקדמיות בתשלום ב ניהול ואסטרטגיה הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות