ניהול והתנהגות ארגונית | האוניברסיטה הפתוחה | כתיבת ממ”ן

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס ניהול והתנהגות ארגונית אשר נלמד במוסד האקדמי האוניברסיטה הפתוחה. במסגרתו בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

שאלה 1 (30 נקודות)

ברית הטבק שהוקמה על ידי כמה מחברות הטבק המובילות בארה”ב הוקמה משום שהן ביקשו להשפיע על הלובי המתנהל סביב הקשר בין העישון לסרטן. נתחו את הברית הזו על פי דפוסי האינטראקציה בתוך קבוצות העבודה( 5.4.2.1)

 

ניהול והתנהגות ארגונית | האוניברסיטה הפתוחה
ניהול והתנהגות ארגונית | האוניברסיטה הפתוחה

 

דיני חוזים

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס דיני חוזים שנלמד ב המרכז האקדמי למשפט ולעסקים. במסגרת הקורס בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

  1. עודד מתחייב להופיע במסיבת יום ההולדת של שחר שתערך ביום 10.1.2015.
  2. ידוע לעודד שהמסיבה מתחילה בשעה 11:00 ומסתיימת בשעה 13:00, ועל כן ההופעה תתקיים בין השעות 11:30 ל-12:30.
  3. בתמורה להופעה ישולם לעודד סך של 1,000 ש”ח.

 

גיורא, ששמח מאוד שההופעה של עודד תצא לפועל, מיהר לרכוש לחבריו לגן של שחר גלויות מיוחדות ובהן תמונה של עודד, בבגדי קוסם, בעלות כוללת של 500 ש”ח.

 

 

הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

התנהגות צרכנים

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס התנהגות צרכנים אשר מלמד ד”ר עמוס שור. במסגרת הקורס בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

מבט אינטגרטיבי על שני המאמרים

לאחר סקירת המאמרים כתבו מבט אינטגרטיבי על שני המאמרים שבחרתם. האם המאמרים משלימים אחד את השני? סותרים? מהי התמונה המתקבלת מהשילוב שלהם לנושא עליו קראתם? הקדישו לחלק זה כחצי עמוד.

רשימת המאמרים:

(1) Cooke, L.C., et al (2010). Eating for pleasure or profit: The effect of incentives on children’s enjoyment of vegetables. Psychological Science.

(2) Chernev, A.(2011), The dieter’s paradox, Journal of Consumer Psychology, 21 (April).

(3) Roedder John, D., Loken, B., Kim, K., & Monga, A. B. (2006). Brand concept maps: A methodology for identifying brand association networks. Journal of Marketing Research, 43(4), 549−563

 

 

הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

מבט על – הפוליטיקה הישראלית בשנות החמישים

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס מבט על – הפוליטיקה הישראלית בשנות החמישים שנלמד אצל המרצה דניאל דה-מלאך ב המכללה האקדמית ספיר. במסגרת הקורס בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

ד. בקרו את הטענה בעזרת המאמר של דבורה ברנשטיין שבסילבוס הקורס “המעברות בשנות החמישים”. מהן לפי ברנשטיין הבעיות בדפוס הקליטה של שנות החמישים?

 

לסיכום, עבודה אקדמית ב ניהול והתנהגות ארגונית היא עבודה יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. WRITE2ME מביאה עימה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודה זו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

 

צור קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר ולהתרשמות

 

[contact-form-7 id=”114″ title=”הצעת מחיר”]

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות