קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס ניהול והתנהגות ארגונית אשר נלמד ב האוניברסיטה הפתוחה. במסגרת עבודות סמינריון אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

פרישה של מנהלים בארגון וכניסה של מנהלים חדשים היא דבר שכיח.

 

סמינריון – דיני עונשין אשר – ד"ר חמדה גור-אריה

בשארית כוחותיו לחץ יוסי על כפתור המצוקה בטרם התמוטט. פעולתו של יוסי הביאה כוחות משטרה למקום, שהצליחו לעצור את סיגל וג'ורג'.

במהלך חקירתה, "נשברה" סיגל והודתה בכל מעשיה ובמטרה שעמדה בבסיסם, תוך שהיא מודה אף כי שיקרה ביחס להשכלתה בעת קבלתה לעבודה בבנק. גם ג'ורג' הודה במעשים, אך הופתע לשמוע מהשוטרים על מטרתה הכוללת של מיכל, לה כלל לא היה מודע.

סיגל וג'ורג' הועמדו בפני בית משפט ישראלי באשמת שלושה מעשי גניבה, כאמור בסעיף 384א(א)(3) לחוק העונשין, ובמעשה שוד אחד, כאמור בסעיף 402(ב) לחוק העונשין. בנוסף, סיגל הועמדה לדין אף בעבירת קבלת דבר במרמה, כאמור בסעיף 415 לחוק העונשין.

שני הנאשמים טענו כי לא ניתן להרשיעם בגין מעשי הגניבה בבלגיה, בצרפת ובאנגליה. התביעה קיבלה טענה זו ביחס לג'ורג', ולכן הסכימה כי יורשע רק בשוד סניף הבנק בפתח תקווה.

 

כתיבת סמינריון – שיטות מחקר איכותניות – המרכז הבינתחומי הרצליה

לוודא כי היא אכן מתאימה לניתוחה (למשל, אם נבחן ייצוג ההומוסקסואליות בפרסומות, מומלץ לבחור בתיאוריה הקווירית להסבר התופעה, אפילו שלא נלמדה ב"מבוא לתקשורת").

בסקירה אין להציג מאמרים מתודולוגים או שקשורים לתיאוריה, אלא למאמרים העוסקים בנושא הנחקר.

(למשל, אם נבחן ייצוג נערות בתוכנית נוער, יוצגו בחלק זה מאמרים על ייצוג נוער בתקשורת ולא מאמרים על התיאוריה הפמיניסטית ולא על מהו ניתוח תוכן באופן כללי).

 • הצגת הממצאים תעשה באמצעות פירוק הנושא לכדי תמות שכולן יחדיו יציגו את הטענה הכללית ויענו על שאלת המחקר. כל תמה הינה תת-פרק בפרק הניתוח.

למשל, בנושא ייצוג גוף הנשי ב"סקס והעיר"- הנושא יפורק לתמות שונות ,כגון- הבניית הגוף, צורות לבוש, ערכים בנושא, התייחסות לגוף על ידי הסביבה וכו'. כמובן שבחירת התמות תלויה באופן פירוש השדה, ובשאלה הנבחנת.

 

מערכת החינוך בישראל סוגיות מרכזיות ונקודות מפנה – אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

(1) מגמות מרכזיות בהתפתחותה של מערכת החינוך בישראל תוך הדגשת ההקשר החברתי להתפתחויות אלו.

מזוויות מחקריות שונות מתחומי ההיסטוריה, הסוציולוגיה, מדע המדינה וחקר מדיניות החינוך. כולל סרטים המציגים היבטים שונים של מערכת החינוך הישראלית.

לסיכום, עבודות אקדמיות בתשלום ב ניהול והתנהגות ארגונית הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

להצעת מחיר עוד היום

  למה לבחור בנו?

  שירות אישי

  אנחנו מתחייבים להמשיך ולשמור על קשר גם לאחר מסירת העבודה.

  שירות אישי

  כל בעיה שתתגלה, כל פגם שימצא – אנחנו כאן בשביל לפתור ולעזור, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

  מקצועיות

  התחייבות לכותבים מקצועיים, איכותיים ואמינים בעלי תארים אקדמיים.

  מקצועיות

  אנו מקפידים על איכות הכותבים שלנו באמצעות תהליך גיוס קפדני.

  איכות ומקוריות

  התחייבות מלאה למקוריות ולעבודה איכותית בהתאם לדרישות הסטודנט.

  איכות ומקוריות

  כל עבודה שנמסרת ללקוח עוברת בקרה אקדמית ובדיקת מקוריות לפני שנמסרת ללקוח.

  מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

  תודה רבה לגל על העבודה באקונומטריקה. עד הרגע האחרון לא האמנתי שזה עד כדי כך פשוט. שמחתי לראות שטעיתי. תודה גדולה גם למיכל על הסבלנות הרבה והמקצועיות. ישר כח!
  מאור, האוניברסיטה הפתוחה
  רציתי לעדכן שקיבלתי 89 בסמינריון במימון. תמסרו תודה גדולה לאורטל על ההשקעה והזמן. נתראה בסמינריון הבא.
  מיכל, המרכז הבינתחומי הרצליה
  למיכל, רציתי להודות לך ולדורון על הסמינריון המושקע והיחס האישי. אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיכם. קיבלתי 92 בסמינריון במוסר ועסקים עם המנחה הכי קשה פתוחה!
  אלכס, הקריה האקדמית אונו

  שתפו ברשתות החברתיות