ניהול יכולות – המכללה למינהל – כתיבת עבודות בתשלום

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס ניהול יכולות אשר נלמד ב המכללה למינהל. במסגרת כתיבת עבודות אקדמיות בתשלום אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

עבודה סופית:

חלק 1: (30%)

יש לבחור אחד מהנושאים הבאים הקשורים לגישת ניהול יכולות / טיפוח כישרונות ניהוליים/ TM:

 • יכולות ליבה ותפקידי מפתח בארגון
 • תהליכי גיוס ואיוש
 • בניית עתודה ניהולית על פי הטלנט הניהולי הרצוי
 • בניית מסלולי פיתוח
 • ניהול קריירה ושימור עובדים
 • גיוון תעסוקתי וניהול יכולות
 • ניהול יכולות העתיד ( X Y )

א.         לאור הנושא שבחרת – מהם עיקרי הדברים על פי גישת  ה TM / ניהול יכולות / פיתוח כישרונות

ב.         הביאו חשיבה ביקורתית שלכם – יתרונות וחסרונות הגישה אל מול גישות אחרות / אל מול דעתכם

יש להשתמש ב 3 מקורות ספרותיים מהסילבוס ואחרים, כפי שתבחרו.

 

משפט פלילי – הקריה האקדמית אונו

נושאים אפשריים לסמינריון בנושא עבירות צווארון לבן

קטגוריות של נושאים

 1. נושא ‘רוחבי’ – התגובה לעבריינות צווארון לבן, גזרי דין, אסטרטגיות של הגנה, גבולות המשפט הפלילי-החלת עקרונות כלליים של דיני העונשין, להתייחס לעצם הגשת כתבי אישום באקלים של זיכויים. ניתן תוך השוואה לעבירות דומות בנסיבות אחרות: למשל – גניבה בידי עובר להשוות לגניבה אחרת.
 2. התמקדות בעבירות ספציפיות – גניבה בידי עובד, מרמה, פשעי מחשב, עבירות מס, פשעים נגד צרכנים, זיהום אוויר, חוק איסור הלבנת הון, חוק מאבק בארגוני פשיעה.

רשימת נושאים אפשריים

 1. גזרי דין- ענישה בעבירות צווארון לבן (ומטרות ענישה)
 2. אסטרטגיות של הגנה – התרבות הארגונית כחלק מקו ההגנה כלפי אישום בעבירת צווארון לבן.
 3. אינטרסים כלכליים (או עסקיים) והחוק הפלילי (השפעה על תהליך החקיקה והאכיפה. חוק, מדינה ואינטרסים קפיטליסטיים? מתי תהיה חובה לגלות מידע על מצבו הכלכלי של עסק מסויים, כאשר אין ודאות שהעסק יפשוט רגל, אך קיים סיכוי לפשיטת רגל? גילוי המצב עלול להביא לפשיטת הרגל)

הכנת עבודות אקדמיות – מבוא לארגון ולניהול – המרכז האקדמי ויצו חיפה

“חוסר צדק – כמה אני עושה לעומת כמה אני מתוגמל, ובהשוואה לאחרים1 אם החישוב הוא לרעת העובד, אז הוא מפצה את עצמו ולוקח לעצמו עוד יום חופש באמצעות הצהרה על מחלה1 זה נפוץ בארגונים בתקופה של קיצוצים, החלפה של הנהלה או במצב שגורמים לאדם להרגיש שהוא נדרש לתת יותר תמורת אותו תגמול1 אם זה קורה לכמה עובדים בארגון וזו תופעה, זה מעיד על כך שמשהו בתוך הארגון הוא בעייתי1 כי אנשים לא נוטים לזלזל במקום עבודתם, אבל בהינתן גורמים מסוימים, הכי טבעי להגן על עצמך1 למעסיקים יש נטייה להאשים את העובד אבל הם צריכים לעשות בדק בית”1

לדברי מיכל בשן, מנהלת החברה לפסיכולוגיה עסקית ארגונית, “היעדרויות הן כלי מדידה למוטיבציה1 אם אני משווה בין שתי חברות ורואה שבחברה אחת יש יותר היעדרויות מאחרת, אני תמיד יכולה להגיד שהנתונים הם נגזרת של המיומנות הניהולית: יש מנהל שעבורו אנשים יבואו אם יש להם קצת נזלת וחום, ויש מקומות שהעובדים לא הולכים אחרי המנהל1 אני ממליצה לכל מנהל למדוד את ההיעדרויות כמו שהוא מודד מכירות ולשאול את עצמו, או את היועצים הארגוניים שאתם הוא עובד מהן הסיבות האמיתיות להיעדרויות1”

איזו מתורות ההנעה מתאימה לצורך הסבר תופעת ההיעדרויות )על-פי שרון טוקר(?

 

סקירה תיאורטית – פוליטיקה ומשטר בישראל – אוניברסיטת תל אביב

ביבליוגרפיה: לא נספרת בעמודי העבודה. לפחות 10 פריטים, מתוכם 5 לפחות שאינם מהסילבוס.

          כל אמירה שאיננה ברורה מאליה (ראש הממשלה בישראל הוא בנימין נתניהו, ב-1948 הוקמה מדינת ישראל), חייבת להיות מלווה במקור מידע.

          יש להשתמש במקורות מידע אקדמיים (ספרות תיאורטית) ובמקורות מידע סמי אקדמיים (סקרים, כתבות, ניירות עמדה וכדומה). הסקירה התיאורטית תתבסס על מקורות אקדמיים. ניתן להיעזר בחומרי השיעור והתרגול אך הם אינם הבסיס לעבודה.

          יש להקפיד על כללי ציטוט והפנייה נכונים, הן בגוף העבודה והן בביבליוגרפיה.

 

לסיכום, כתיבת עבודות לסטודנטים ב ניהול יכולות הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות