קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס ניהול שיווק אשר נלמד ב אוניברסיטת חיפה על ידי פרופסור אביב שהם. במסגרת כתיבת עבודות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

 1. הכרה, הבנת והבהרת ציפיות, סקירת תכנים, מבוא לניהול השיווק.

 

סמינריון – אוכלוסייה מעורבת – מכללת תל חי

מה היו הסיבות לכך ששביתת הנהגים ב-1931 הצליחה, ואילו סכסוכי עבודה שארגון בפא"י היה מעורב בהם בשנות ה-30 לא הביאו הישגים לפועלים הערבים? התייחסו למדיניות של ההסתדרות, להבדלים בארגון המאבק, לתנאי ההעסקה השונים ולאמצעי הלחץ של השובתים.

 

סמינריון במשפטים – משפט מנהלי – הקריה האקדמית אונו

בדיון המשמעתי הודיע סגן המנהל לאריאל שיש תלמידים שמסרו כי אריאל הוא שהשחית את הגינה וביקש לדעת מה עמדתו. אריאל ביקש לדעת מי התלמידים שאמרו זאת ומה בדיוק אמרו אך סגן המנהל סירב. אריאל ביקש שהוריו יהיו נוכחים בפגישה ויסייעו לו בהסבריו אך גם לכך סירב סגן המנהל. אריאל אומר לו "מה זה? משפט? אם זה משפט אז אני לא מוכן לדבר בלי לדעת מי אמר עלי מה ולמה", וסירב להמשיך ולדבר.

בתום הפגישה הודיע סגן המנהל לאריאל כי הוא מורחק מהלימודים לשבוע (ללא כל הסבר נוסף) וכי בשבוע הזה עליו להתייצב בכל יום בבית הספר בשעה 7:00 בבוקר ולעבוד בגינת בית הספר עד השעה 17:00 יחד עם גנן בית הספר. אריאל טען כי ייגרם לו נזק חמור מהפסד של שבוע לימודים וחוץ מזה גם הילדים יצחקו עליו כל הזמן ושאל את סגן המנהל האם הוא יכול להמשיך ללמוד ולטפל בגינה בשעות אחרי הצהריים כשאף אחד לא רואה, אך סגן המנהל לא הסכים והודיע לו שהפגישה הסתיימה.

 

דיני עונשין – הקריה האקדמית אונו

בשעה 16.00 החלה הפגישה, אך הלקוח סירב, לכן צפריר שדד את כספו (עבירת השוד). המשטרה הגיעה למקום בשעה 16.15 לאחר שהפגישה הסתיימה וצפריר כבר לקח את הכספים. אביבה עמדה בדבריה ופיטרה את צפריר ואת ג'ינה ואף הגישה נגדם תלונה רשמית למשטרה. נגד צפריר הוגש כתב אישום בעבירת השוד [סעיף קטן 402 (א) לחוק העונשין]. צפריר הוכיח בבית המשפט שמספר דקות לפני הפגישה הוא עבר טיפול רפואי שבמהלכו הוזרק לדמו חומר כימי שגרם לו לשכרות .

בית המשפט זיכה את צפריר בשל סייג השכרות. כתבי אישום הוגשו גם נגד ג'ינה ,סרגיי, סמיר וחברת הסלע.

לסיכום, כתיבת עבודות אקדמיות ב ניהול שיווק הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

להצעת מחיר עוד היום

  למה לבחור בנו?

  שירות אישי

  אנחנו מתחייבים להמשיך ולשמור על קשר גם לאחר מסירת העבודה.

  שירות אישי

  כל בעיה שתתגלה, כל פגם שימצא – אנחנו כאן בשביל לפתור ולעזור, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

  מקצועיות

  התחייבות לכותבים מקצועיים, איכותיים ואמינים בעלי תארים אקדמיים.

  מקצועיות

  אנו מקפידים על איכות הכותבים שלנו באמצעות תהליך גיוס קפדני.

  איכות ומקוריות

  התחייבות מלאה למקוריות ולעבודה איכותית בהתאם לדרישות הסטודנט.

  איכות ומקוריות

  כל עבודה שנמסרת ללקוח עוברת בקרה אקדמית ובדיקת מקוריות לפני שנמסרת ללקוח.

  מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

  תודה רבה לגל על העבודה באקונומטריקה. עד הרגע האחרון לא האמנתי שזה עד כדי כך פשוט. שמחתי לראות שטעיתי. תודה גדולה גם למיכל על הסבלנות הרבה והמקצועיות. ישר כח!
  מאור, האוניברסיטה הפתוחה
  רציתי לעדכן שקיבלתי 89 בסמינריון במימון. תמסרו תודה גדולה לאורטל על ההשקעה והזמן. נתראה בסמינריון הבא.
  מיכל, המרכז הבינתחומי הרצליה
  למיכל, רציתי להודות לך ולדורון על הסמינריון המושקע והיחס האישי. אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיכם. קיבלתי 92 בסמינריון במוסר ועסקים עם המנחה הכי קשה פתוחה!
  אלכס, הקריה האקדמית אונו

  שתפו ברשתות החברתיות