ניתוח דוחות כספיים | עבודות אקדמיות חשבונאות | המרכז הבינתחומי הרצליה

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס  ניתוח דוחות כספיים אשר נלמד  ב המרכז הבינתחומי הרצליה במסגרת עבודות  אקדמיות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

עבודת גמר:

מטרת העבודה היא ליישם את הכלים שרכשתם במהלך הקורס ולנתח את הדוחות הכספיים של חברה ציבורית במטרה להעריך את שוויה. מומלץ להתקדם בעבודה עם התקדמות הקורס ולא לדחות את העבודה לשבוע האחרון. העבודה תתבצע בקבוצות של שלושה עד ארבעה סטודנטים. מועד ההגשה הוא שבוע מתום השיעור האחרון בקורס. במידה ולא סיימתם את העבודה הגישו את מה שכבר הספקתם.

אלתרמן: עיר היונה – עם חדש, תרבות חדשה  – המרכז הבינתחומי הרצליה

  1. אלתרמן כמשורר אַרְס פואטי. הדגימו לפי שני שירי לפחות.
  2. הדת והאמונה באלוהים ביצירת אלתרמן. הדגימו לפי שני שירים או לפי שיר ואחד ה”טורים”.

 

ציביליזציה   ד”ר עודד היילברונר

שמות משפחה כ-נ כל מאמר מן הספר

Bill Osgerby, Youth in Britain (huji,hai,idc)

שמות משפחה ס-צ כל מאמר מן הספר

Stephen Lovell (ed) Generations in 20th-Century Europe (huji)

 

אתיקה ואחריות חברתית בניהול – ד”ר ציפי גושפנץ

  1. פרק יא בספר “מוסר ועסקים קווים מקבילים” (כותר אלקטרוני עמודים 330-345 ) מציין את חשיבות גישת בעלי עניין לניהול אתי . הסבירו כיצד יישום הגישה תתרום לשיפור  התנהלות הארגון ומנהליו   (15 נקודות).

משטר מדינת ישראל  – האוניברסיטה העברית

  1. הציג/י את דעתך בנוגע לנחיצות של ייצוג מפלגות ארציות ברמה המוניציפלית, הן מזווית הרמה הארצית הן מזווית הרמה המקומית. (לדוגמא־ יתרונות וחסרונות של הקשר, מה זה תורם לרשות המקומית/ למפלגות ברמה הארצית?

דגשים לגבי העבודה השלישית:

הדגשה : למצוא חומרים זה חלק בלתי נפרד מהעבודה, זה חלק מהאתגר שלכם.

מקורות אפשריים: דו״חות של הלמ״ס, חיפוש בספרייה תחת מילים כגון: שלטון מקומי, רשות מקומית, מוניצפליות, תוצאות בחירות, בחירות מקומיות וכדומה.

 

לסיכום, עבודות  אקדמיות ב ניתוח דוחות כספיים הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עימה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

 

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות